Įkraunama...
Įkraunama...

Aiškinamės sapnus toliau

QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2015 11 30, 11:43)
Labas rytas, mamytes  4u.gif senai bebuvau, bet paskutiniu metu kasnakt pradejau kanors sapnuoti.. Viena nakti sapnavau kara ( i sita jau demesio nebekreipiu, daznai ji sapnuoju), sekancia nakti sapnavau, kad prie mano akiu traukinys pervaziavo zmogu, bet tas sapnas vis vien kazkodel nebuvo kazkoks labai neigiamas ar niurus - anaiptol  g.gif kita nakti sapnavau, kad Mamai kakle kazkoks didelis guzas yra ir ji man ji rodo... Dar kita nakti sapnavau, jog mano kate prislapino man i lagamina, tada as ieskojau, kurioj vietoj, kad galeciau isvalyt, bet nieko neradau. Galiausiai sianakt sapnavau, kad mano kate gimdo  blink.gif ji taip staiga isstorejo, tokia didele didele pasidare, vos ne kvadratine  blink.gif  ir velgi ar tai mano lagamine, ar tai kazkokioj dezutej, nepamenu, pradejo gimdyti..  vienas kaciukas, paskutinysis, lyg ir negyvas gime, dar pamenu broliui sakau, gal ten viduj uzduso vargsiukas  blink.gif  blink.gif  blink.gif  kiti, lyg tai keturi buvo sveikuciai, grazuciai, stebejomes kaip ji galejo kaciuku atsivest, jei namie visados laikom. nezinau ar turi kokia nors prasme sie sapnai, bet tiesiog keista, kad taip kasnakt vis kazkokia nesamone buna, galbut kas nors pakomentuoti galetu  4u.gif



tarytum sapnas atspindintis daugiau praeiti g.gif ir siek tiek dabarties, na ir sapnai juk ne per viena nakti sapnuoti. Gal pirmi sapnai irgi atspindejo kas tuo metu vyko , tik dabar praeitis jau biggrin.gif
Sakyciau kivircas, pyktis prasidejes grupeleje, bet pasibaiges vienu kaltininku, neneigiamas, nes tuo lyg kivircas pasibaige ( karas ir traukinio suvazintas zmogus ir neniiuri pabaiga) O del mamos ir kates- tai naturalus rupestis abiejomis, tik pasamone stipriai sutirstina mamai turbut angina(gali buti ir tik silpnas persalimas gerkles) , o katyte siek tiek demesio daugiau nori, ar pati jauciate kad maziau palepinate 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas. Rasau cia pirma kart. Susapnavau toki idomu sapna. Sapnuoju kad einu kazkur su broliu. ir priesais pamaciau besimylincius balandzius. poto atsirado ju daugiau ir jie porom buvo sulipe vieni ant kitu ir susidare toks kaip bokstas. jei gerai pamenu dauguma ju buvo baltos spalvos. dar pagalvojau kad gal cia ju toks meiles sokis. visi buvo su isskleistais sparnais. vaizdas buvo ispudingas. dar kiek pamenu aplinkui viskas niuroka buvo. nebuvo nei saules nei sviesos. bet nuo paciu balandziu nuo to ju stulpo sklido kaip ir sviesa tokia. jie patys atrode tokie lyg svieciantys. pamenu norejau nufotografuoti, jau jungiausi per telefona fotoparata bet tuo momentu jie issiskirste. Gal kas padetu issiaiskint ka tas galetu reiksti. man paciai atrodo kad tai kazkaip su meiles reikalais susije smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantele1030: 02 gruodžio 2015 - 11:59
QUOTE(jolantele1030 @ 2015 12 02, 11:50)
Labas rytas. Rasau cia pirma kart. Susapnavau toki idomu sapna. Sapnuoju kad einu kazkur su broliu. ir priesais pamaciau besimylincius balandzius. poto atsirado ju daugiau ir jie porom buvo sulipe vieni ant kitu ir susidare toks kaip bokstas. jei gerai pamenu dauguma ju buvo baltos spalvos. dar pagalvojau kad gal cia ju toks meiles sokis. visi buvo su isskleistais sparnais. vaizdas buvo ispudingas. dar kiek pamenu aplinkui viskas niuroka buvo. nebuvo nei saules nei sviesos. bet nuo paciu balandziu nuo to ju stulpo sklido kaip ir sviesa tokia. jie patys atrode tokie lyg svieciantys. pamenu norejau nufotografuoti, jau jungiausi per telefona fotoparata bet tuo momentu jie issiskirste. Gal kas padetu issiaiskint ka tas galetu reiksti. man paciai atrodo kad tai kazkaip su meiles reikalais susije smile.gif

Oi Jolantėle..., iliuzioniste jūs mūsų smile.gif Žinant jus ir jūsų mintis, tai kas gi gali jums tiksliai pasakyti ar tai tik jūsų pasąmoniniai "perėjimosi, dauginimosi norai" ar tikrai jums kažkas šviečiasi toje srityje? Niekas to negali žinoti, ateitis parodys.
O šiaip, kad neprisisvaigtumėte perdaug ir po to tai jums nepakenktų, tai žinokite, yra reali pateikta reikšmė sapnininke, kad tai gali būti susiję su darbu. Taip taip, su darbu ir darbe gali aplankyti kažkokia sėkmė, o meilės reikaluose - deja tik ir liks iliuzija ir nusivylimas. Dar kartą kartoju - tai ne aš sugalvojau, yra reali tokia reikšmė sapnininkuose.
Atsakyti
Nepykit monteverte bet man jusu patarimu nereikia. ta pati as manau ir pati buciau radusi sapnininke. bet man norisi giliau matanciu zmoniu nuomones isgirsti o ne tokiu kaip jus kurie tik sapnininka moka paskaityt ir komentuoja
Atsakyti
merginos ka reiskia jei sunus sapnuoja savo neseniai ipalaidojusia motina, kuri sapne ji bara uz isbarstytus riesutus?
Atsakyti
QUOTE(Misiukaite @ 2015 12 10, 22:05)
merginos ka reiskia jei sunus sapnuoja savo neseniai ipalaidojusia  motina, kuri sapne ji bara uz isbarstytus riesutus?

O kartais nėra taip, kad mama mirė po barnio tarp jų ar šiaip su kažkuo susibarusi ir sūnus apie tai žino? Nes riešutų simbolika vyrams ir yra barniai, o mama per sapną dar priedo jį bara. Žodžiu, bent jau aš nieko daugiau neįžvelgiu kaip barnį, o kadangi mama mirusį, tai gautųsi, kad barnis buvo dar jai gyvai esant.
Nežinau ar tai tiesa? Jei taip, tai ką gali tas sūnus padaryti, tai atleisti sau viduje, atleisti jai ar kitam žmogui, kuris su mama susibarė. Taip po truputį sąžinė, sąmonė nurims ir tokie sapnai liausis. Jei tikintis, tai mišios gal turėtų padėti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 12 10, 23:30)
O kartais nėra taip, kad mama mirė po barnio tarp jų ar šiaip su kažkuo susibarusi ir sūnus apie tai žino? Nes riešutų simbolika vyrams ir yra barniai, o mama per sapną dar priedo jį bara. Žodžiu, bent jau aš nieko daugiau neįžvelgiu kaip barnį, o kadangi mama mirusį, tai gautųsi, kad barnis buvo dar jai gyvai esant.
Nežinau ar tai tiesa? Jei taip, tai ką gali tas sūnus padaryti, tai atleisti sau viduje, atleisti jai ar kitam žmogui, kuris su mama susibarė. Taip po truputį sąžinė, sąmonė nurims ir tokie sapnai liausis. Jei tikintis, tai mišios gal turėtų padėti.



Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Misiukaite @ 2015 12 10, 22:05)
merginos ka reiskia jei sunus sapnuoja savo neseniai ipalaidojusia  motina, kuri sapne ji bara uz isbarstytus riesutus?



dar gali buti, kad sunus pats pergyvena, kad buvo "perkietas" tarsi riesutas , bendraudamas su mama, o dabar gailisi , tai ir atsispindi sapne mirksiukas.gif
Atsakyti
sapnuoju kazkoki buta, suprantu, kad ji katik nusipirkau. vaikstau po kambarius ir "atrandu", kad tu kambariu daug. sienos apsilaupe, tapetai nuplyse, bet visur labai sviesu, pro langus saule ir as jau mintyse tiesiog matau, kaip viska pakeisiu, kur kieno kambarys bus, ka padarysiu... virtuve tokia keista, pereinama, kaip kokiam placiam koridoriui padaryta. atrode, kad ji vienintele jau "gyvenama", su baldais, atnaujinta, taciau po pasivaiksciojimo pamatau, kad mama viska pakeite kitaip, nei as buvau sugalvojusi, perstume prie kitos sienos baldus. as pagalvojau "ir vel ji savo...", bet kazkoks vyras (sapne nelabai prisimenu, ar pazistamas) apsidaire ir sako "bet tu paziurek, visai nebloga mintis, gal ir gerai cia taip". as is tiesu paziurejau, ir man paciai pasirode, kad be reikalo jau norejau pykti. beje, su mama nelabai gerai sutariu. ji is tokiu, kur "viska zino geriausiai". smile.gif
gal kokiu ideju?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2015 12 15, 17:46)
sapnuoju kazkoki buta, suprantu, kad ji katik nusipirkau. vaikstau po kambarius ir "atrandu", kad tu kambariu daug. sienos apsilaupe, tapetai nuplyse, bet visur labai sviesu, pro langus saule ir as jau mintyse tiesiog matau, kaip viska pakeisiu, kur kieno kambarys bus, ka padarysiu... virtuve tokia keista, pereinama, kaip kokiam placiam koridoriui padaryta. atrode, kad ji vienintele jau "gyvenama", su baldais, atnaujinta, taciau po pasivaiksciojimo pamatau, kad mama viska pakeite kitaip, nei as buvau sugalvojusi, perstume prie kitos sienos baldus. as pagalvojau "ir vel ji savo...", bet kazkoks vyras (sapne nelabai prisimenu, ar pazistamas) apsidaire ir sako "bet tu paziurek, visai nebloga mintis, gal ir gerai cia taip". as is tiesu paziurejau, ir man paciai pasirode, kad be reikalo jau norejau pykti. beje, su mama nelabai gerai sutariu. ji is tokiu, kur "viska zino geriausiai". smile.gif
gal kokiu ideju?

gal artėja kažkoks pokalbis su mama (šventės juk ne už kalnų) ir ji ims kažką patarinėti, kas galiausiai jums patiks, priimsite patarimą
Atsakyti
spnavau kad kazkatram is vaiku valau ausis ausys nesvarios pilnos sieros bet is vienos ausies pasirodo kraujas bevalant g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2015 12 20, 14:18)
spnavau kad kazkatram is vaiku valau ausis ausys nesvarios pilnos sieros bet is vienos ausies pasirodo kraujas bevalant  g.gif


Basndysiu interpretuoti ausis- kazka isgirsite apie vaikus, arba is vaiku lupu. Kadangi kraujas, tai gal but is artimu, arba apie artimus ( kraujo rysys) , nesvarios ausys- nelinksmos, bet neblogos zinios. 4u.gif
Atsakyti