Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų augintojai renkasi čia

QUOTE(daimura @ 2015 05 06, 12:05)
Marmaledas, kokį čia briedą suskėlei apie maišus pomidorams ant galvų? Čia kaip tas procesas vadinsis? Tokio daigų kankinimo būdo dar nesam išbandę  doh.gif

Jai bile bliuznyt irnesakyk.gif Aš tik nelabai suprantu,kam į tą maišą kišt g.gif Kad ant galvos nelytų?Nu,bet gi sušus,jei karšta,o jei šalnos,nušals vis tiek.Gal kažkokius iš agrodangos bile kiek sluoksnių konstruot,nes celofano maiše kažkaip neįsivaizduoju pomidoro .Marmeladą tai įsivaizduoju maiše user posted image .
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2015 05 06, 12:08)
Ir netikiu, kad gegužės pradžioj paskutinės šalnos būtų  biggrin.gif

Gal pabaik jau,a... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2015 05 06, 11:05)

Marmaledas, kokį čia briedą suskėlei apie maišus pomidorams ant galvų? Čia kaip tas procesas vadinsis? Tokio daigų kankinimo būdo dar nesam išbandę  doh.gif
Papildyta:



pati sugalvojau- juk būna kažkokios rankovės, esu foto mačius lauko pomikam- pakabina ant baslio, ir nuleidžia vakare rankovę- maišą- kaip bepavadintum- apsauga nuo lietaus, vėjo ir pan, kiek suprantu. O tai jei panašiu principu tik nuo žemės aukštyn tą rankovę- maišą be dugno, pakilnoti šiltnamyje- būtų šiltnamis šiltnamyje, dar kokį bambalį šalia kiekvieno įdedi- nu negi durna mintis? dieną nuleidi žemyn, nakčiai jei reikia pakeli, susegi, ir gan nemažą gali taip apsaugot, ir pririštą jau, tik tą maišą pasidėt vieton prieš sodinant reiktų
Atsakyti
Bandau parodyt bulgariskus darzus
https://www.facebook...8...e=1
Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2015 05 06, 11:13)
o tai iki kada teoriskai ir praktiskai yra dar salnu tikimybe?


šilumamėgių daržovių daigus laukan išsodint rekomenduojama po birželio 6 ar 7 dienos smile.gif Tai va iki tada ir yra šalnų tikimybė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2015 05 06, 12:23)
Bandau parodyt bulgariskus darzus
https://www.facebook...8...e=1

Ale,kad nei daržų,nei bulgarų man nerodo user posted image
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 05 06, 11:19)

kikimara tamsta iš pelkių- pati maišan lyskite, ponia, aš netilpčiau- tokių nigamina schmoll.gif

taigi kasdien mes juos lankom- kas sušus? ryte aplankai- nuraitoji žemyn- vėduojasi dieną, nakčiai- pakėlei- kokios problemos. Galima iš keliagubos agro siūt, jei nesilankomas dažnai apartamentas, ale tai dirbk, siūk... nu bet klostyt lekiam, pečiukus tempiam, žvakes deginam- gal čia paprasčiau?

ir dar tas maišas juodas su prikišta žalia žole neduoda miegot- tikrai kaži labai geras šilumos šaltinis? mažu kas kimšot jau kada?
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 05 06, 12:27)
kikimara tamsta iš pelkių- pati maišan lyskite, ponia, aš netilpčiau- tokių nigamina  schmoll.gif

ir dar tas maišas juodas su prikišta žalia žole neduoda  miegot- tikrai kaži labai geras šilumos šaltinis? mažu kas kimšot jau kada?

Pati tu tokia tongue.gif Kūdytis tau reik, jei jau net maišan nelendi biggrin.gif

Koks dar maišas blink.gif ?Kas tau čia šiandien užplaukė su tais maišais unsure.gif Kiba kur papigiai prisipirkai ?
Atsakyti
kūdytis negaliu- tetis su mama pietukus atneša į darbą, tai negresia badas unsure.gif

nu niekas nieko, tik šalnomis ir aš rūpinuosi, gi pasodinau šešis...

Apie žolės prikimštus maišus negirdėjot nieks? g.gif maniau buvo aptarinėjama kadais , sakau mažu kas ir išbandę? pas ruses kažkada žiemą užsekiau, jog prideda juodus šiukšlemaišius žalios žolės, užriša, ji ten pūna, išskiria šilumą ir gaunasi kaip pečiukas. Pridėlioja tarp augalų jų ir šalnų nebijo tipo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 06 gegužės 2015 - 11:35
https://www.facebook...8...e=1
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2015 05 06, 12:32)
Pridėlioja tarp augalų jų ir šalnų nebijo tipo

Tipo biggrin.gif Čia tas pats ir su žvakutėm,ir su bambaliais,ir su akmenais ar vandens bačkom.Jei šiltnamis sandarus ir šalna normali,tuomet tipo gal ir gali būt ramus .A jei nenormali,tai amen ir su tavo maišais .Iš visų šitų labiausiai agro pasitikiu ax.gif Ne vienu sluoksniu,savaime aišku.Ir kai tai dar suderinama su pečiuku,tai visai ramu ir ne tipo .
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2015 05 06, 12:41)

Nu,nie sudba, matyt, tuos bulgardaržius mums pamatyt... Ar čia tik man špygą rodo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 05 06, 11:44)

nu tipo pūdama žolė nuolat išskiria šilumą, tai kaip bambalis paryčiui neatvėsta, o nuolat spinduliuoja šilumą, pigi batareika, anot rusų.
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 05 06, 11:46)
Iš visų šitų labiausiai agro pasitikiu  ax.gif Ne vienu sluoksniu,savaime aišku.Ir kai tai dar suderinama su pečiuku,tai visai ramu ir ne tipo .
Papildyta:

Nu,nie sudba, matyt, tuos bulgardaržius mums pamatyt... Ar čia tik man špygą rodo  g.gif ?


nea, ne visai ramu. Man tik už šiltnamio vidurį ramu smile.gif Nes pernai kampuose ir su tokia amunicija nušąlo.

Ne tik tau smile.gif
Atsakyti