Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

"po to"? po ko to? biggrin.gif
mano vyras ir šiaip jau myli ir yra baisingai mylimas.
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 02 21, 21:53)
"po to"? po ko to? biggrin.gif
mano vyras ir šiaip jau myli ir yra baisingai mylimas.


166cm smagu, kad turesit berniuka 😊
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 02 19, 14:07)
siandien echo buvo. akivaizdu, bet neitiketina basketball.gif

melyni sveikinimai 4u.gif clap.gif wub.gif thumbup.gif cool.gif
kodel neitiketina? pagal tykimybiu teoreja kaip tik labai tiketina biggrin.gif labiau neitiketina kai 4 ir visi vienodos lyties butu biggrin.gif
dabar idomu koki varda isrinksit bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidosius: 22 vasario 2016 - 18:13
QUOTE(vaidosius @ 2016 02 22, 18:05)
melyni sveikinimai  4u.gif  clap.gif  wub.gif  thumbup.gif  cool.gif
kodel neitiketina? pagal tykimybiu teoreja kaip tik labai tiketina  biggrin.gif labiau neitiketina kai 4 ir visi vienodos lyties butu  biggrin.gif
dabar idomu koki varda isrinksit  bigsmile.gif


taigi pas mus daug fantazijos nėra - visi variantai kapuose ant paminklų - prie onų ir elenų eina jonai, antanai, juozai ir t.t. biggrin.gif ne, nu rimtai dabar koks Adrijus netiktų. Benas dar dar, Kostas koks. jokūbų per daug, Povilą kaimyną turim.

visi seneliai mamos pusės Jonai būdavo, bet jonas dažnas, o pavardė irgi labai dažna. Rajone gyventų 25 bendravardžiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 22 vasario 2016 - 19:10
Pas Jori grupej daug senu graziu vardu Vincentas, Adomas, Jokubas, Motiejus, pasirinkimas didelis, grazu man tokie vardai, ypac vyriski.
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 02 19, 15:07)
siandien echo buvo. akivaizdu, bet neitiketina basketball.gif


Tikrai neįtikėtina lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Maniau, kad mergytę vėl turėsit biggrin.gif

O aš atėjau pasiskųsti, kad labai vieniša jaučiuosi unsure.gif Darbe viskas ok, bet man jau ir vaikai atsibodo, ir MB unsure.gif Visą žiemą namie sėdėjom ir buvo gerai, bet dabar atsibodo, noriu išeiti kur į žmones, pabendraut... Bet supratau, kad neturiu draugų unsure.gif Turiu keturias drauges, su kuriom susitinkam kelis kartus per metus. Pasiūliau kartu nueit į teatrą ar kiną, koncertą, bet kur, datos nepaskyriau, sakau einam kur nors, noriu pasižmonėt. Iš keturių nesutiko nė viena verysad.gif Kaimynai mūsų nebendraujantys, giminaičių vilniuj neturim. Pasijutau labai vieniša unsure.gif Kur rasti draugų? biggrin.gif Norėtųsi susitikt, pabendraut su panašių interesų turinčiais žmonėm, tik kur tokių rasti? unsure.gif
O gal normaliu atveju turėtų užtekti vyro ir vaikų? Mes savaitgalius leidžiam taip: vaikai žiūri filmuką, aš skaitau knygą, MB kažką veikia prie kompo. Kai vaikai užmiega, su MB pažiūrim kokį filmą iš interneto. Su mano vyru ne į temą nepašnekėsi, žemaitis jis, žodžiais nesišvaisto... O man norėtųsi pašnekėt, pafilosofuot...
Atsakyti
aš irgi jaučiuosi gana vieniša. kai vaikai buvo leliiukai visų, tai susitikdavom nors su mb draugų šeimom, bet dabar visi plėšosi tarp būrelių, varžybų, darbų. Kol mamos nedirbo, tai dar buvo laisvalaikio.
mano draugės išsilakstė, kas tik dabar antras puses rado, tai neišlipa iš lovos, kas karjerą plėšia smile.gif o ir pati esu dar toliau.



Papildyta:
QUOTE(Egipta @ 2016 02 22, 20:52)
Pas Jori grupej daug senu graziu vardu Vincentas, Adomas, Jokubas, Motiejus, pasirinkimas didelis, grazu man tokie  vardai, ypac vyriski.


čia ne šiaip seni vardai, o šventi. Kaip ir Biblijoj vieni vyrai biggrin.gif na, 10:1 moterim šventąja, tai ir pasirinkimas didelis.
Steponas, Rapolas, Pilypas, Anupras, Kasparas, Mikalojus, Konstantinas, Kristupas, Kristijonas. Tas pats Andrius, Paulius - tikrai daug

Provincijoj vis dar Rokai, Titai ir Lukai karaliauja smile.gif yra mokykloj vienas Motiejus ir darželyje vienas Jonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 23 vasario 2016 - 22:00
QUOTE(ddovilux @ 2016 02 23, 19:59)
O aš atėjau pasiskųsti, kad labai vieniša jaučiuosi  unsure.gif Darbe viskas ok, bet man jau ir vaikai atsibodo, ir MB  unsure.gif Visą žiemą namie sėdėjom ir buvo gerai, bet dabar atsibodo, noriu išeiti kur į žmones, pabendraut... Bet supratau, kad neturiu draugų  unsure.gif

O man norėtųsi pašnekėt, pafilosofuot...

burk kaimynų bendruomenę mirksiukas.gif - gi ten daug namų aplink, ne vidury laukų. Susipažinsit... mirksiukas.gif

Aš va blush2.gif nuo rugsėjo pradėjau su iniciatyviais kaimynais kovas dėl sodininkų bendrijos pirmininko pakeitimo - turėjom senuką tokį tarybinį palikimą kaip ir daug kur doh.gif - oj kiek visokių intrigėlių buvo...- bet susiorganizavom susirinkimą, išsirinkom veiklią valdybą, susitvarkėm visus dokumentus, tvarkytis pradėjom - esu dabar mūsų bendrijos valdybos pirmininkė...tai iš tos va įsisukusios veiklos, tiek atsirado naujų pažinčių - soduose normalių šeimų tiek susiradom, bendraujam ir gyvai ir per fb savo grupėj - mini renginius va darėm jau per Haloweeną ir Užgavienes...

O su senais draugais pas mane panaši situacija - tik aš žinau kodėl jų nėra.... mano geriausias draugas - vyras... biggrin.gif draugėms reikia laiko.... o jo aš neturiu, juo labiau su visom ligšiolinėm draugėm tikrai išsiskyrė daug interesų - visos skirtingus gyvenimus gyvenam - kam karjeros, kam "babkės" kam skundai dėl vyrų ir klubai vis dar, kas va vaikus tik gimdosi, atitolę... Nežinau - šiaiap - aš irgi kažkada buvau bloga pasijutus, kad lyg neasugau tų senų draugysčių... bet manau kad jei keitiesi tu į vieną pusę - kiti į kitą - natūralu, kad draugystės baigiasi.. mano draugystės kai pagalvoju daabr buvo didžiausios tai tos klubinės studijinės.... pasikeitėm kaip žmonės labai nuo tų laikų.... Ir nesąmonė kad tikri draugai tik nuo mažumės - atsiranda naujų žmonių - tikrai - tik kad jau ten draugai iki negalėjimo būtųme tai netikiu kad taip bus - nes man pačiai kaip va ir tau trūksta kartais to pakalbėjimo apie šeimas vaikus gyvenimą aktualias su taure vyno, su žaidimais... ax.gif smile.gif reikia norėti tik. mirksiukas.gif

Tai tinkamės mes kada ax.gif kokia bėda g.gif mirksiukas.gif varom įfilmą kokį ar pan. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydintii: 24 vasario 2016 - 08:58
Sveikos 166 cm nu smagiai cia jums biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2016 02 24, 09:50)
burk kaimynų bendruomenę mirksiukas.gif  - gi ten daug namų aplink, ne vidury laukų. Susipažinsit... mirksiukas.gif 

Aš va blush2.gif nuo rugsėjo pradėjau su iniciatyviais kaimynais kovas dėl sodininkų bendrijos pirmininko pakeitimo - turėjom senuką tokį tarybinį palikimą kaip ir daug kur doh.gif  - oj kiek visokių intrigėlių buvo...- bet susiorganizavom susirinkimą, išsirinkom veiklią valdybą, susitvarkėm visus dokumentus, tvarkytis pradėjom - esu dabar mūsų bendrijos valdybos pirmininkė...tai iš tos va įsisukusios veiklos, tiek atsirado naujų pažinčių - soduose normalių šeimų tiek susiradom, bendraujam ir gyvai ir per fb savo grupėj - mini renginius va darėm jau per Haloweeną ir Užgavienes...

O su senais draugais pas mane panaši situacija - tik aš žinau kodėl jų nėra.... mano geriausias draugas - vyras... biggrin.gif  draugėms reikia laiko.... o jo aš neturiu, juo labiau su visom ligšiolinėm draugėm tikrai išsiskyrė daug interesų - visos skirtingus gyvenimus gyvenam - kam karjeros, kam "babkės" kam skundai dėl vyrų ir klubai vis dar, kas va vaikus tik gimdosi, atitolę... Nežinau - šiaiap - aš irgi kažkada buvau bloga pasijutus, kad lyg neasugau tų senų draugysčių... bet manau kad jei keitiesi tu į vieną pusę - kiti į kitą - natūralu, kad draugystės baigiasi.. mano draugystės kai pagalvoju daabr buvo didžiausios tai tos klubinės studijinės.... pasikeitėm kaip žmonės labai nuo tų laikų.... Ir nesąmonė kad tikri draugai tik nuo mažumės - atsiranda naujų žmonių - tikrai - tik kad jau ten draugai iki negalėjimo būtųme tai netikiu kad taip bus - nes man pačiai kaip va ir tau trūksta kartais to pakalbėjimo apie šeimas vaikus gyvenimą aktualias su taure vyno, su žaidimais... ax.gif  smile.gif reikia norėti tik. mirksiukas.gif

Tai tinkamės mes kada ax.gif kokia bėda g.gif  mirksiukas.gif varom įfilmą kokį ar pan. smile.gif


Pas mane su draugais irgi nekazka. Turiu dvi geriausias, nuostabiausias drauges muo mokyklos laiku, kurias labai myliu, bet seimos, vaikai namai, dideli atstumai trukdo susitikt. Bet dziaugiuosi, kad nors gyvai retai matomes, rysiai nenutruke ir pabendraujam bent jau virtualiai labai daznai. Šį sausį visos palikom vyrus namus, vaikus ir pabegom trims dienoms visos į Briuselį. Vienos drauges nebuvau macius 2,5 metu, bet tuo ir skiriasi tikri geri draugai nuo pazystamu, kad su pazystamais po tiek laiko susitikus jau butu sunku atrasti bendra kalba, o su draugėm kalbos iki paryciu netilo visas tris dienas. Tai buvo viena geriausiu kelioniu mano gyvenime. Pabandykit ir jus, jei turit kokiu geru draugiu is seniau susitikt ir bent dieną praleist kartu, pasisneket "nuo dūšios", tikrai atsigauni ir už buvusį laiką ir dar kokiems metams į priekį.

O aš tai norėčiau mūsų visų susitikimo, nes jau šitiek metų tema gyvuoja, o gyvai taip ir nebuvom susitikę.
Atsakyti
Šiaip, tas tikras susitikimas dažnai toks keistas buna su sm nariais biggrin.gif biggrin.gif O beje, su ddoviliux mes jau buvom susitikę kelis kartus - bet jau senaaaiiii ax.gif smile.gif
Atsakyti
As ir galvojau kad esu tokia viena nesveika kuri neturi tokiu paciu geriausiu draugiu ax.gif mokyklos laiku drauges yra su jomis susitinkam i metus viena karta kai sugriztam i gimtine susitinkam su vaikais kartais ir vyrus paimam biggrin.gif o dazniau susitinku su kaimynem, su jomis ir gimtadienius svenciam ir seip pliurpiam, bet pas mus taip jau sutapo kad kaimynai musu tai mano vyro vaikystes draugai. Pirko sodus visi taip kad butu vieni nuo kitu netoli smile.gif
O pati paciausia mano drauge tai kogero yra mano sese ir mama su jomis galima apie viska ir visada pasneket biggrin.gif
Atsakyti