Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(166cm @ 2016 07 16, 13:04)
sveikos

mes jau namie nuo vakar. abu sveiki. leliukas ramus, tik nenustoja valgyti.

įspūdžių turiu baisingai daug. klinikų nuoširdžiai nekenčiu, nes važiavau nesitarus. didžiulis kontrastas lyginant su kkgn nesitarus ar alytum (pabendravau su palatos kaimyne alytiške).

svarbu pačiai viskas gerai, gimdymas jau pasimiršta (anie trys, sakiau, malonumas), o vaikas tai išvis kaip po kokio cezario - nei jam kokios problemos, nei man diskomforto jokio. nors didesnis uz E ir O virs puses kg.
Papildyta:
vardo dar neišrinkom. nors tikrai žinau, kad bus biblijinis kaip ir sesių. dar žiūriu, kad nebūtų labai populiarus, tarkim, Jonas ar Mykolas. Tai vis atmetimo būdu smile.gif man vyriškų daug gražių
Papildyta:
o mes liepos trylikta diena su Aidu pradejom draugaut - lygiai pries desimt metu Birstone. Tai va kokia diena pasirinko - ne mociutes, o mus pasveikino su sukaktimi smile.gif

SVEIKINU 2.gif
Atsakyti
visai nera laiko parasyti daugiau


vaikas dar neregistruotas doh.gif vardo dar neturi, bet beveik aisku, kad Antanas. nes kito varianto lyg ir neber
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 07 30, 10:51)
visai nera laiko parasyti daugiau
vaikas dar neregistruotas doh.gif  vardo dar neturi, bet beveik aisku, kad Antanas. nes kito varianto lyg ir neber

didis.gif džiaugiamės susipažinę. biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2016 07 30, 10:59)
didis.gif džiaugiamės susipažinę. biggrin.gif  wub.gif  wub.gif

dar ir nuotraukyte butu idomu pamatyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2016 08 04, 21:28)
dar ir nuotraukyte butu idomu pamatyt  blush2.gif

FB buvo ideta
Atsakyti
QUOTE(pursliukas @ 2016 08 05, 13:17)
FB buvo ideta

neturiu tokio rolleyes.png
ooo kazkokie smailikai naujoviski cia SM'e hm.png

Atsakyti
sm mirsta, tai bando gaivintis naujais smailais biggrin30x30.png
Atsakyti
su rugsejo pirmaja mokinukus ir mokinukes ir ju tevelius biggrin.gif 4u.gif smartass.gif
rytoj pirma karta dvynukus i darzeli vesiu bigsmile.gif dziaugiuosi aisku kad PAGALIAU vieta gavo bet ir neramu unsure.gif oi bus asaru cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidosius @ 2016 09 01, 17:30)
su rugsejo pirmaja mokinukus ir mokinukes ir ju tevelius  :biggrin:  4u.gif  smartass.gif
rytoj pirma karta dvynukus i darzeli vesiu  bigsmile.gif  dziaugiuosi aisku kad PAGALIAU vieta gavo bet ir neramu  unsure.gif  oi bus asaru  cry.gif  cry.gif


Su rugsėju visus ir visas 4u.gif
Tai ką man kalbėt aš savo mažylę išvedžiau nuo 09.05 irgi į darželį o jai 09.01 tik metukai suėjo lady.gif
Atsakyti
kaip gyvenat? kur prapuolusios visos? ax.gif
Atsakyti
feisbuke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2017 05 11, 19:33)


Tema visai mirus verysad.gif o aš tikėjausi,kad tiek laiko nebuvus grįšiu ir visokių įdomybių priskaitysiu smile.gif
Atsakyti