Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunosios planuotojos bendrauja toliau!

QUOTE(166cm @ 2016 07 10, 12:40)
Deja, jau turiu...dvi. bet sitas variantas buvo puikus ir grazus. Nu, kam kitam pasiseks.

As neissikrapstau. Jau dukart buvonetikras alermas. Vakar jau visai sus0igedau, nes buvau visiskai tikra, kad jau gimdau. Bet reikalam pasistumejus iki triju cm, vel sedzuu namie.

iki gimymo liko 0 dienu - rašo tavo liniuotė. smile.gif O nu bet tačiau - 3 cm jau šis tas! wink.gif Laukiam nesulaukiam. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 07 10, 12:40)
Deja, jau turiu...dvi. bet sitas variantas buvo puikus ir grazus. Nu, kam kitam pasiseks.

As neissikrapstau. Jau dukart buvonetikras alermas. Vakar jau visai sus0igedau, nes buvau visiskai tikra, kad jau gimdau. Bet reikalam pasistumejus iki triju cm, vel sedzuu namie.

vardo vaikui neisrinkot tai jis ir nesiskubina lotuliukas.gif
Atsakyti
atnešu naujieną ir čia - bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif jau turi 166 berniuką first.gif biggrin.gif

...sveikatėlės ir kuo lengvesnio augimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir vardelį lauksim kai praneši ax.gif rolleyes.gif biggrin.gif

ech wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydintii @ 2016 07 13, 09:06)
atnešu naujieną ir čia -  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif jau turi 166 berniuką first.gif  biggrin.gif

...sveikatėlės ir kuo lengvesnio augimo 4u.gif  4u.gif  4u.gif Ir vardelį lauksim kai praneši ax.gif  rolleyes.gif  biggrin.gif

ech wub.gif


Laukė 13 dienos???
Sveikinimai broliukui 😄
Atsakyti
Sveikinu 166 sulaukus sunelio!
Atsakyti
sveikinimai 166CM wub.gif clap.gif lauksim ispudziu is jos pacios thumbup.gif
Atsakyti
sveikos

mes jau namie nuo vakar. abu sveiki. leliukas ramus, tik nenustoja valgyti.

įspūdžių turiu baisingai daug. klinikų nuoširdžiai nekenčiu, nes važiavau nesitarus. didžiulis kontrastas lyginant su kkgn nesitarus ar alytum (pabendravau su palatos kaimyne alytiške).

svarbu pačiai viskas gerai, gimdymas jau pasimiršta (anie trys, sakiau, malonumas), o vaikas tai išvis kaip po kokio cezario - nei jam kokios problemos, nei man diskomforto jokio. nors didesnis uz E ir O virs puses kg.
Papildyta:
vardo dar neišrinkom. nors tikrai žinau, kad bus biblijinis kaip ir sesių. dar žiūriu, kad nebūtų labai populiarus, tarkim, Jonas ar Mykolas. Tai vis atmetimo būdu smile.gif man vyriškų daug gražių
Papildyta:
o mes liepos trylikta diena su Aidu pradejom draugaut - lygiai pries desimt metu Birstone. Tai va kokia diena pasirinko - ne mociutes, o mus pasveikino su sukaktimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 07 16, 13:04)
sveikos

mes jau namie nuo vakar. abu sveiki. leliukas ramus, tik nenustoja valgyti.

įspūdžių turiu baisingai daug. klinikų nuoširdžiai nekenčiu, nes važiavau nesitarus. didžiulis kontrastas lyginant su kkgn nesitarus ar alytum (pabendravau su palatos kaimyne alytiške).

svarbu pačiai viskas gerai, gimdymas jau pasimiršta (anie trys, sakiau, malonumas), o vaikas tai išvis kaip po kokio cezario - nei jam kokios problemos, nei man diskomforto jokio. nors didesnis uz E ir O virs puses kg.
Papildyta:
vardo dar neišrinkom. nors tikrai žinau, kad bus biblijinis kaip ir sesių. dar žiūriu, kad nebūtų labai populiarus, tarkim, Jonas ar Mykolas. Tai vis atmetimo būdu smile.gif man vyriškų daug gražių
Papildyta:
o mes liepos trylikta diena su Aidu pradejom draugaut - lygiai pries desimt metu Birstone. Tai va kokia diena pasirinko - ne mociutes, o mus pasveikino su sukaktimi smile.gif

dar karta sveikinu wub.gif
Atsakyti
166 labai gražus simbolizmas wub.gif belieka tik toliau tokias turiningas ir turtingas dešimtis skaičiuoti 4u.gif 4u.gif wub.gif

o mes ką - bevaikiai šią visą savaitę - kažkaip liūdna g.gif net pačiai keista kad liūdna... g.gif biggrin.gif norisi ir į visas keturias puses pasiduot, ir kartu vaikus parsivešt lotuliukas.gif biggrin.gif (nes man šiaip nebūdinga pasiilgti vaikų taip g.gif kol kas nesuprantu savo būsenos biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 07 16, 14:04)
sveikos

mes jau namie nuo vakar. abu sveiki. leliukas ramus, tik nenustoja valgyti.

įspūdžių turiu baisingai daug. klinikų nuoširdžiai nekenčiu, nes važiavau nesitarus. didžiulis kontrastas lyginant su kkgn nesitarus ar alytum (pabendravau su palatos kaimyne alytiške).

svarbu pačiai viskas gerai, gimdymas jau pasimiršta (anie trys, sakiau, malonumas), o vaikas tai išvis kaip po kokio cezario - nei jam kokios problemos, nei man diskomforto jokio. nors didesnis uz E ir O virs puses kg.
Papildyta:
vardo dar neišrinkom. nors tikrai žinau, kad bus biblijinis kaip ir sesių. dar žiūriu, kad nebūtų labai populiarus, tarkim, Jonas ar Mykolas. Tai vis atmetimo būdu smile.gif man vyriškų daug gražių
Papildyta:
o mes liepos trylikta diena su Aidu pradejom draugaut - lygiai pries desimt metu Birstone. Tai va kokia diena pasirinko - ne mociutes, o mus pasveikino su sukaktimi smile.gif


166cm sveikinimai su brolio gimimu... taaaip šiltai susiskaite... 💕
Atsakyti
166CM kada issamesne gimdymo istorija bus? rolleyes.gif blush2.gif smile.gif
Atsakyti
labai ilga - tris kartus i priemima vaziavau biggrin.gif tik trecias buvo tikras gimdymas. nes man niekuo paruosiamieji nesiskyre nuo gimdymo pradzios, tik kraujas isdave, kad jau tikrai. siaip sedejau pakaunej kelias dienas, paleista is kliniku nesciuju skyriaus. zadejau ten nebekelti ne kojos, koks nemalonus personalas. laimei, nezinojau, kad akuseres, padirbe priemime eina i gimdyklas (maniau, kad tos kelios pensininkes gimdymu nebepriima del savo kalisko charakterio ir senatves biggrin.gif ), o tai isvis buciau ten ju kieme verciau gimdzius biggrin.gif

nuvariau pirmiausia i kkgn, nes kelios jaunesnes kartos gydytojos sake, kad man rizikos nera vien del venu, galiu gimdyti bet kur, vaistai nera pavojingi, kuriuos naudoju. be to, vedeja isvis sake per praktika komplikaciju nemacius del tokiu kaip mano problemos, buvo tik teorine galimybe plyšti venoms. deja, kkgn atsisake, nes nebuvau atvykusi dienos metu, kai galejo gimdymo klausimą nuspręsti vedėja. Patikino, kad jau tikrai gimdau. Tai su trim cm ir siokiais tokiais reguliariais sąrėmiais nuvažiavau į klinikas.

klinikose sutikau jau matytą veterinarę, kuri mane tikino, kad jokios veiklos nefiksuoja aparatas, kad mane siųs namo Biržietis. Jo, tiesa, nemačiau, nes atvažiavus nesusitarus ten gali matyti tik rezidentes, Atėjo rezidentė, patikrino. jai jau nepilni du cm rodėsi, bet pagal tonus nusiuntė į gimdyklą. Pusvalanduką gimdžiau koridoriuj (jau normaliai), nes gimdyklos užimtos visos, laukiau, kol išvalys.

tada jau nuėjom, palatėlė labai jauki, viskas nauja, pasiprašiau kamuolio, atnešė. Baisingai puikus daiktas. Uždaryčiau visus gimdymo namus, kuriuose nenaudojami gimnastikos kamuoliai. ėmė kraują, įstatė kateterį oksitocinui, kuriuo vėliau ir naudojosi, nepaisant mano pageidavimų. ai paskui baigsiu pasakot. pabaiga buvo kamuojanti
Atsakyti