Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie IUI (Intrauterininė inseminacija)

QUOTE(Nuojauta @ 2015 05 07, 16:59)
Aš pasiryžau IVF, bet, deja, nepasisekė.... O staiga ir vyro turtas pagerėjo, tad bandysiu gal IUI dar, nežinau...

Kiek pagerėjo?
Nzn... Senesnės normatyvos skelbė kad norint sėkmingo iui reikia bent 15 mln po atplovimo... Dabar normos yra nuleistos ir paliko 5 mln...nzn.. Bet su mažiau po atplovimo nei 15 mln net nebandyciau...
Musu 7 iui būvo su pakankamai gerais rezais... 35-68 mln... Deje nepavyko nei vienas. Dabar daugiau nei 4 iui nesidaryciau... Ir ginė sake stop...tik aš... Aš žiauriai tikejau kad pavyks... Neveltui pasauly du iui ir stop...
Kaip sekes Ivf eiga?
Papildyta:
QUOTE(molevape @ 2015 05 07, 14:23)
Na aš kažkadaise irgi dariausi 2 IUI, neaiškus nevaisingumas, jokių priekaištų nei man, nei vyrui. Nemažai gydytojų ir kabinetų per pastaruosius pora metų perėjau (nevaisingumo stažas - 4 m), kažkaip psichologiškai sunku ryžtis IVF kai neva "nėra jokių kliūčių", tačiau galiausiai gydytojas  Klimas  pas kurį vieną kartą lankiausi nemokamai (su ginės siuntimu) pasakė, kad esant neaiškiam nevaisingumui IUI visiškai betikslis ir beprasmis reikalas, nes nė kiek nepadidina tikimybės pastoti. Sakė čia jau tarptautinių konferencijų metu skelbta. Tiem, kuriem "pasisekė IUI", greičiausiai būtų pasisekę ir natūr su tuo pačiu pastimuliavimu ir stebėjimu. IUI sakė tiklsinga tik esant nedideliems vyro turto nukrypimams ar gimdos kaklelio/gleivių anomalijai.

Po pusmečio apmąstymų ir natūralių bandymų (po diagnostinės LAP ir kt.), visgi nusprendžiau, kad stebuklų nebūna, o jei ir būna, tai tikriausiai ne man smile.gif todėl ruošiuosi darytis IVF ateinantį ciklą.



Pamenu tave, labai spausiu kumscius!

Pas ka darysi ivf?


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaures meskute: 08 gegužės 2015 - 06:04
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 08, 05:47)
Nefifi nezinau kiek laiko esate šiame skyrely bet kai aš pradėjau čia lankytis, kaip tik visos labai laukdavo kad būtų įvykus O per iui...labai nemažai merginų pagavo savo zirniukus taip wink.gif

Kazkaip nelabai išvis suprantu jūsų issireiskimu įvyko O blogai neįvyko O per iui vėl blogai... Atsipalaiduokit,  juk negulesit kiaurą parą kėdeje ant vaizdo kada įvyksta O. Juk ir pati sakot folikulas jau atrodo plyses..Bet tiksliai pasakyti negali Ar įvyko O. Taigi taip ir yra...tad tikrai nesuprantu ko jūs norite iš gyd....
Aš visad noredavau kad foliai per iui būtų pradėję ovuliuoti kaip rašai subliuske... Bet 7 iui būvo su įvairiais...ir ovuliave ie beovuliuojantys ir dar gražuoliai pupsojo.... Tad... Jei nelemta iui tai matyt ir nepadės...Laikykis Nefifi ir nepasiduok taip lengvai tave uuzplustanciam pesimizmui  4u.gif spausim kumščius!

Mano gyd. sako, kad geriau, kai IUI yra padaryta prieš Ovuliaciją, nes spermatozoidai išgyvena ilgiau nei kiaušialąstė. O iš gyd. noriu konkretumo. Trečiadienį ryte per apžiūrą ji minėjo, kad turiu vieną dominuojantį folį dešinėj, ketvirtadienį per IUI sako, kad jau yra laisvo skysčio, O kaip ir jau įvykus, bet tas dom. folis nesprogęs... gal koks kitas sprogo? biggrin.gif 3dienį mato vieną, o per IUI atsiranda dar vienas? Tai va tos spėlionės ir varo į neviltį.
O nepavykusios IUI dar nebūtų taip skaudu, jei natūraliam cikle. Bet kai pompuojies hormonus, kad ir mažom dozėm, tik sveikatos gaila. Juolab, kad su savo kiaušidžių būkle gyd. Visockienė kažkada pasakė - ne daugiau 3 stimuliacijų, tai dėl to noriu konkretumo ir aiškumo, t.y, maksimalaus rezultato.

O šiaip, į temą - turėjom vakar 17 mln su 55 judrumu. Bet jei jums, šiaurės meškute, su 35mln nepavyko tiek kartų.... jums taip pat sėkmės, kaip supratau, startuosit IVF.
Atsakyti
[quote=siaures meskute,2015 05 08, 07:09]
Kiek pagerėjo?
Nzn... Senesnės normatyvos skelbė kad norint sėkmingo iui reikia bent 15 mln po atplovimo... Dabar normos yra nuleistos ir paliko 5 mln...nzn.. Bet su mažiau po atplovimo nei 15 mln net nebandyciau...
Musu 7 iui būvo su pakankamai gerais rezais... 35-68 mln... Deje nepavyko nei vienas. Dabar daugiau nei 4 iui nesidaryciau... Ir ginė sake stop...tik aš... Aš žiauriai tikejau kad pavyks... Neveltui pasauly du iui ir stop...
Kaip sekes Ivf eiga?
Papildyta:


Pagerėjo iki 29 mln. viename ml., viso apie 57 mln., 67 proc. progresyviai judrių. Nežinau kiek dar toks rezultatas bus, kartosime už mėnesio dar tyrimą, nes tada vyras labai sirgo, rodė uždegimą ir agliutanaciją, bet sakau, čia grynai dėl to, jog jis sirgo! Niekada jis neturėjo nei leukocitų, nei agliutanacijos.

Aš labai sunkiai išgyvenau tą IVF: buvo pastojimas labai trumpam, bet valėsi 11 dienų! Kitas dalykas - atsirado krūtyse cistos nuo hormonų, dabar pusmetį reikia gydytis... Nuo hormonų blogai jaučiausi, bet tie pojūčiai - man tas pats, bėda ta, kad rezultato nėra. Jei prireiks dar vieno IVF, tai be abejonės į Turkiją, bet taip norėčiau jo išvengti dėl sveikatos...
Atsakyti
Truputis vilties... Mums IUI buvo pavykus su 8mln... rolleyes.gif

O va dabar su šimtais nepavyksta.. Bet viltis visad yra.. Ir tikrai visi tie milijonai,įvykusi O ar neįvykusi nėra pagrindiniai rodikliai sėkmei.. Yra daugybė aplinkybių,kurių dėja numatyt ir suplanuot negalime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 08, 08:54)
Mano gyd.  sako, kad geriau, kai IUI yra padaryta prieš Ovuliaciją, nes spermatozoidai išgyvena ilgiau nei kiaušialąstė.  O iš gyd. noriu konkretumo. Trečiadienį ryte per apžiūrą ji minėjo, kad turiu vieną dominuojantį folį dešinėj, ketvirtadienį per IUI sako, kad jau yra laisvo skysčio, O kaip ir jau įvykus,  bet tas dom. folis nesprogęs... gal koks kitas sprogo?  biggrin.gif  3dienį mato vieną, o per IUI atsiranda dar vienas? Tai va tos spėlionės ir varo į neviltį.
O nepavykusios IUI dar nebūtų taip skaudu, jei natūraliam cikle. Bet kai pompuojies hormonus, kad ir mažom dozėm, tik sveikatos gaila. Juolab, kad su savo kiaušidžių būkle gyd. Visockienė kažkada pasakė - ne daugiau 3 stimuliacijų, tai dėl to noriu konkretumo ir aiškumo, t.y, maksimalaus rezultato.

O šiaip, į temą - turėjom vakar 17 mln su 55 judrumu. Bet jei jums, šiaurės meškute, su 35mln nepavyko tiek kartų....  jums taip pat sėkmės, kaip supratau, startuosit IVF.

Oi tikrai nelygink savęs su manim wink.gif mums nepavyko bet jums gali ir pavykti!!! Tikėk tuo ką darai!
Mums nepavyko jau 1 ivf bet kitas labai tikiu kad pavyks!

Su aukštesniu fsh reikia atsargiai bet tavo jis nėra toks aukštas. V tada kalbėjo viena dabar kalbėtų kita.. Kols tavo amh? Matai su aukštesniu fsh merginoms buna prasčiau su foliu augimu o tau juk auga liuks wink.gif
Beje as visas iui ir leidausi minimalias dozes bet o ka darysi..Kad ir zinau kad negerai...Metai bėga...prabėgo jau 6... O rezultato jokio... Kruva tyru operacijų proceduru...ir...ne kibimo... Bet vistiek tikim ir viliamės kad antras ivf bus paskutinis.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 08, 06:09)
Pamenu tave,  labai spausiu kumscius! 

Pas ka darysi ivf?


Darysiu VK pas U. ICSI. Ir jei viskas OK, jau kitą ciklą startuoju rolleyes.gif Jų pačių teigimu, pas juos > 60 % pasisekimo rodiklis, tad suteikiu jiems šansą smile.gif

Į užsienius važiuosiu nebent jei nepavyks šis, bet man būtų nepaprastai sudėtinga važinėjimus derinti su darbais.

meškute, o kur tau nepasisekė pirmasis? ar darei ICSI,ar paprastą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo molevape: 08 gegužės 2015 - 13:36
Sveikos, mergaitės 4u.gif

Mums pirmoji IUI buvo kovo mėn., deja nesėkmingai... Balandį darėm pertrauką, o gegužę vėl norėjom kibti į IUI, bet mmm užvėlavo, rado cistą. Dabar iššaukinėjam mmm ir vėl bandysim stimuliuotis, tik nežinau ar pasiryšim IUI....
Atsakyti
QUOTE(Braškiukas @ 2015 05 08, 15:04)
Sveikos, mergaitės  4u.gif

Mums pirmoji IUI buvo kovo mėn., deja nesėkmingai... Balandį darėm pertrauką, o gegužę vėl norėjom kibti į IUI, bet mmm užvėlavo, rado cistą. Dabar iššaukinėjam mmm ir vėl bandysim stimuliuotis, tik nežinau ar pasiryšim IUI....


Jei jau stimuliuosite ciklą, kodėl nenorite IUI? g.gif


Molevape, aš ne Šiaurės Meškutė, bet pasisakysiu irgi blush2.gif Mes darėmės VK pas M. ne tik kad ICSI, bet IMSI (ale dar labiau atrinkinėja ir stebi, bent jau sumokėjom tai daugiau nei ICSI), o rezultato nebuvo. Kabinosi trupam, bet pabėgo sad.gif U. darė man punkciją...

Bet kiekviena situacija yra kitokia, jei kažkam napavyko, nereiškia, kad kitam irgi turi nepasisekti mirksiukas.gif

Tik iš savo patirties aš pasigailėjau, kad nevažiavau kitur, nes Lietuvoje kainavo apie 11 tūkst. litų mums, tai už tuos pinigus galima buvo pasidaryti kitur (neskaičiuoju bilietų ir pragyvenimo kaštų), o rezutatas, manau, būtų geresnis, būtų ką šaldyti. Mano foliai augo netolygiai, bet jų per daug nieks nestebėjo ir skatinančius skyrė iš lempos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 08 gegužės 2015 - 14:32
QUOTE(Nuojauta @ 2015 05 08, 15:27)
Jei jau stimuliuosite ciklą, kodėl nenorite IUI?  g.gif
Molevape, aš ne Šiaurės Meškutė, bet pasisakysiu irgi  blush2.gif  Mes darėmės VK pas M. ne tik kad ICSI, bet IMSI (ale dar labiau atrinkinėja ir stebi, bent jau sumokėjom tai daugiau nei ICSI), o rezultato nebuvo. Kabinosi trupam, bet pabėgo sad.gif U. darė man punkciją...

Bet kiekviena situacija yra kitokia, jei kažkam napavyko, nereiškia, kad kitam irgi turi nepasisekti  mirksiukas.gif

Tik iš savo patirties aš pasigailėjau, kad nevažiavau kitur, nes Lietuvoje kainavo apie 11 tūkst. litų mums, tai už tuos pinigus galima buvo pasidaryti kitur (neskaičiuoju bilietų ir pragyvenimo kaštų), o rezutatas, manau, būtų geresnis, būtų ką šaldyti. Mano foliai augo netolygiai, bet jų per daug nieks nestebėjo ir skatinančius skyrė iš lempos.


Liūdna istorija jūsų, Nuojauta.... Bet kaip suprantu, dabar bandysit IUI, o tik tada, jei nepasisektų grįšit prie IFV? Labai linkiu, kad pakaktų IUI, tuo labiau, kad ir vyro turtas pasitaisė smile.gif

Man po IUI kažkokia baimė atsiradus... Matai, kai kovo mėn skaičiavom derlių, tai gydytoja, kuri apžiūrinėjo (maniškė buvo išvykusi) rado vieną dominuojantį folį 13,05mm, o kiti tik truputis virš 6mm. O dabar, kai nuvykau pas savo gydytoją pasitikrinti dėl užvėlavusių mm, tai pasirodo, kad tas dominuojantis folis buvo ir vis dar yra cista. Tai tada iškyla klausimas, ką Vilniaus gydytojai matė?
Atsakyti
QUOTE(molevape @ 2015 05 08, 14:34)
Darysiu VK pas U. ICSI.  Ir jei viskas OK, jau kitą ciklą startuoju  rolleyes.gif  Jų pačių teigimu, pas juos > 60 % pasisekimo rodiklis, tad suteikiu jiems šansą smile.gif

Į užsienius važiuosiu nebent jei nepavyks šis, bet man būtų nepaprastai sudėtinga važinėjimus derinti su darbais.

meškute, o kur tau nepasisekė pirmasis? ar darei ICSI,ar paprastą?

Šaunuoliai kad ryzotes! Mums ir buvo sunku su ta mintim kazkaop...atrodo sveiki...
O kodėl jums icsi? Kartais susidaro toks įspūdis kad ten. Visiems ji daro...o jis brangesnis..na bet svarbu kad padėtų!!!!!!
Mes turejom 5 folius kurie apsivaisino visi be icsi. Darėm paprasta ivf nes mb turtas geras. Iš 5 foliu turejom 5 embrioniukus. Trecia diena turejom tris grazuolius du sodinom o trecia auginom iki blastuko. Tačiau jis nebesidalino.. ivf darėm pas S.


Atsakyti
QUOTE(Braškiukas @ 2015 05 08, 15:45)
Liūdna istorija jūsų, Nuojauta.... Bet kaip suprantu, dabar bandysit IUI, o tik tada, jei nepasisektų grįšit prie IFV? Labai linkiu, kad pakaktų IUI, tuo labiau, kad ir vyro turtas pasitaisė  smile.gif

Man po IUI kažkokia baimė atsiradus... Matai, kai kovo mėn skaičiavom derlių, tai gydytoja, kuri apžiūrinėjo (maniškė buvo išvykusi) rado vieną dominuojantį folį 13,05mm, o kiti tik truputis virš 6mm. O dabar, kai nuvykau pas savo gydytoją pasitikrinti dėl užvėlavusių mm, tai pasirodo, kad tas dominuojantis folis buvo ir vis dar yra cista. Tai tada iškyla klausimas, ką Vilniaus gydytojai matė?

Na, sunku komentuoti tokius atvejus. Gal ten echoskopiskai sunku atskirti? Ziauru, zodziu...
Atsakyti
QUOTE(Braškiukas @ 2015 05 08, 15:45)
Liūdna istorija jūsų, Nuojauta.... Bet kaip suprantu, dabar bandysit IUI, o tik tada, jei nepasisektų grįšit prie IFV? Labai linkiu, kad pakaktų IUI, tuo labiau, kad ir vyro turtas pasitaisė  smile.gif

Man po IUI kažkokia baimė atsiradus... Matai, kai kovo mėn skaičiavom derlių, tai gydytoja, kuri apžiūrinėjo (maniškė buvo išvykusi) rado vieną dominuojantį folį 13,05mm, o kiti tik truputis virš 6mm. O dabar, kai nuvykau pas savo gydytoją pasitikrinti dėl užvėlavusių mm, tai pasirodo, kad tas dominuojantis folis buvo ir vis dar yra cista. Tai tada iškyla klausimas, ką Vilniaus gydytojai matė?

Matyt folis neovuliavo.. Geltonkunio cista kurį pranyksta dažnai pati pasitikrinus kita cikla
Atsakyti