Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie IUI (Intrauterininė inseminacija)

Dar toks neaiškumas man kilo.per IUI gyd.matė laisvo skysčio,nors BT ir šiandien dar nepakilus,kas leidžia daryt prielaidą,kad O nebuvo.Kadangi O niekad nejaučiu, vaisingų gleivių taip pat, taivadovautis galiu tik BT.Juolab kad ir didysis folis buvo 20,5 mm,pasak gyd,nesprogęs.iš kur to laisvo skysčio randas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 09 gegužės 2015 - 07:20
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 08, 19:31)
Matyt folis neovuliavo.. Geltonkunio cista kurį pranyksta dažnai pati pasitikrinus kita cikla


Ačiū smile.gif aš ir buvau pagalvojus apie geltonkūnio cistą. Tikiuos, kad pati pranyks ir toliau galėsim galvot apie stimuliacijas ar IUI.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 09, 08:16)
Dar toks neaiškumas man kilo.per IUI gyd.matė laisvo skysčio,nors BT ir šiandien dar nepakilus,kas leidžia daryt prielaidą,kad O nebuvo.Kadangi O niekad nejaučiu, vaisingų gleivių taip pat, taivadovautis galiu tik BT.Juolab kad ir didysis folis buvo 20,5 mm,pasak gyd,nesprogęs.iš kur to laisvo skysčio randas?

Na laisvas skystis pradeda rastis kai oviuoja...Gal tiesiog bt pavedė. Juk vartojant vaistus jos išvis nerekomenduoja matuoti g.gif

Nuojauta o tikrai jums reikėjo.imsi? Na jei taip tai gal neverta bandyti iui... Bet kabinosi... O netyrinejot priežasčių? Gal trūko progest o gerei skystinancius? Kaip skydliaukes reikalai?... Gaila kad kruopiukas pabego...
Atsakyti
QUOTE(Nuojauta @ 2015 05 08, 14:27)
Tik iš savo patirties aš pasigailėjau, kad nevažiavau kitur, nes Lietuvoje kainavo apie 11 tūkst. litų mums, tai už tuos pinigus galima buvo pasidaryti kitur (neskaičiuoju bilietų ir pragyvenimo kaštų), o rezutatas, manau, būtų geresnis, būtų ką šaldyti.


Na, gal ir bandyčiau užsieniuos, bet, kaip ir minėjau, nesugebėčiau suderinti atostogų su darbu. Tektų mesti darbą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 08, 15:27)
O kodėl jums icsi? Kartais susidaro toks įspūdis kad ten. Visiems ji daro...o jis brangesnis..na bet svarbu kad padėtų!!!!!! 


Kai aptarėm IVF variantus, tai nusprendėm priklausomai nuo išstimuliuotų folių kiekio, pusę daryti paprastą, pusę ICSI. Anot U. esant neaiškiam nevaisingumui gali būti, kad nepastojama būtent todėl, kad paprastuoju būdu neapsivaisina (kiaušialąstės storas dangalas ar kt.). Sakė, jei apsivaisins paprastai, tai teiks pirmenybę tiems, kurie paprastai apsivaisina - mažiau intervencijos, daugiau gamtos smile.gif bet čia turbūt ne šios temos pokalbiai, reikėtų keltis į IVF skyrelį, bet man ten per daug veiksmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 10, 17:24)
Na laisvas skystis pradeda rastis kai oviuoja...Gal tiesiog bt pavedė. Juk vartojant vaistus jos išvis nerekomenduoja matuoti  g.gif

Nuojauta o tikrai jums reikėjo.imsi? Na jei taip tai gal neverta bandyti iui... Bet kabinosi...  O netyrinejot priežasčių? Gal trūko progest o gerei skystinancius?  Kaip skydliaukes reikalai?... Gaila kad kruopiukas pabego...


Meškut, tikrai. Tada buvo vos 3,5 mln. Jie dėl kiekio nusprendė nežaisti, nors MB judrumas visą laiką superinis. Aš pati sakiau, kad jei kiekis bus mažas ir bus tik kainos klausimas, tai lai daro IMSi, sumokėsim. Nepadėjo, deja... Bet dabar nebe 3,5 mln., o 52 mln, tai čia biškutį kitos reikalas yra.
Mes kai nuėjome pas Žilaitienę, ji sakė, kad MB testosteronas žemas, tai liepė gerti vaistus. Pagėrė smile.gif Nežinau kiek laikysis tas rezultatas, kartosim SG dar kartą, bet vaistus gers kol nestuke.gif

Dėl progesterono, tai taip, jo trūko, kol dasibeldžiau iki Meškauskienės, kol nusipirkau utrogestano, buvo jau per vėlu sad.gif

Fraxipariną leidausi, bet tik apie 2 savaitės, nes iš gyd. supratau, kad tiek reikia (kai viskas greitai greitai, begom begom VK, tai taip ir gaunasi, seselė vieną kartą pamiršo man vaistų duoti stimuliacijos metu, žodžiu nėra žodžiu...).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuojauta: 11 gegužės 2015 - 08:08
QUOTE(molevape @ 2015 05 11, 08:59)
Na, gal ir bandyčiau užsieniuos, bet, kaip ir minėjau, nesugebėčiau suderinti atostogų su darbu. Tektų mesti darbą  smile.gif
Papildyta:
Kai aptarėm IVF variantus, tai nusprendėm priklausomai nuo išstimuliuotų folių kiekio, pusę daryti paprastą, pusę ICSI. Anot U. esant neaiškiam nevaisingumui gali būti, kad nepastojama būtent todėl, kad paprastuoju būdu neapsivaisina (kiaušialąstės storas dangalas ar kt.). Sakė, jei apsivaisins paprastai, tai teiks pirmenybę tiems, kurie paprastai apsivaisina - mažiau intervencijos, daugiau gamtos smile.gif bet čia turbūt ne šios temos pokalbiai, reikėtų keltis į IVF skyrelį, bet man ten per daug veiksmo smile.gif

Yra skyrelis tarp iui ir ivf keliamės ten wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 09, 08:16)
Dar toks neaiškumas man kilo.per IUI gyd.matė laisvo skysčio,nors BT ir šiandien dar nepakilus,kas leidžia daryt prielaidą,kad O nebuvo.Kadangi O niekad nejaučiu, vaisingų gleivių taip pat, taivadovautis galiu tik BT.Juolab kad ir didysis folis buvo 20,5 mm,pasak gyd,nesprogęs.iš kur to laisvo skysčio randas?

Nefifi kaip tu laikais?
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2015 05 14, 19:53)
Nefifi kaip tu laikais?

Ačiū, gerai, šiaurės meškute wink.gif Geriu dufą ir tiek. Jausti kaip visada nieko nejaučiu, tad esu rami kaip belgas.
Atsakyti
QUOTE(molevape @ 2015 05 07, 13:23)
Na aš kažkadaise irgi dariausi 2 IUI, neaiškus nevaisingumas, jokių priekaištų nei man, nei vyrui. Nemažai gydytojų ir kabinetų per pastaruosius pora metų perėjau (nevaisingumo stažas - 4 m), kažkaip psichologiškai sunku ryžtis IVF kai neva "nėra jokių kliūčių", tačiau galiausiai gydytojas  Klimas  pas kurį vieną kartą lankiausi nemokamai (su ginės siuntimu) pasakė, kad esant neaiškiam nevaisingumui IUI visiškai betikslis ir beprasmis reikalas, nes nė kiek nepadidina tikimybės pastoti. Sakė čia jau tarptautinių konferencijų metu skelbta. Tiem, kuriem "pasisekė IUI", greičiausiai būtų pasisekę ir natūr su tuo pačiu pastimuliavimu ir stebėjimu. IUI sakė tiklsinga tik esant nedideliems vyro turto nukrypimams ar gimdos kaklelio/gleivių anomalijai.

Po pusmečio apmąstymų ir natūralių bandymų (po diagnostinės LAP ir kt.), visgi nusprendžiau, kad stebuklų nebūna, o jei ir būna, tai tikriausiai ne man smile.gif todėl ruošiuosi darytis IVF ateinantį ciklą.


sveika molevape, pas mus tokia pat situacija, abu su vyru visiskai sveiki, bet va vaiku nera, tai irgi jau darausi tyrimus ir kita cikla jei viskas ok darysim ivf, as ir taip manau kad neverta metyti pinigu IUI, pas ka planuojajate daryti ivf?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite7 @ 2015 05 14, 21:10)
sveika molevape, pas mus tokia pat situacija, abu su vyru visiskai sveiki, bet va vaiku nera, tai irgi jau darausi tyrimus ir kita cikla jei viskas ok darysim ivf, as ir taip manau kad neverta metyti pinigu IUI, pas ka planuojajate daryti ivf?

Sveika, Afrodite,
VK pas U. Bet gal visgi keliamės į "Tarp IUI ir IVF" temą.
Atsakyti
Niuu, mergaitės, tema apmirusi smile.gif Nieks nebandote laimės IUI pagalba? tongue.gif

Atsakyti
aš kitos savaitės gale turėčiau daryti antrąją IUI smile.gif
Atsakyti