Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl prekių išdėliojimo atgal į vietas

QUOTE(persimona @ 2006 07 12, 21:08)
Tikiuos nepasikartosiu su šita tema blush2.gif 
Man ne vieną kartą yra buvę, kad ateini į parduotuvę, prisikrauni pilną krepšą ar net vežimą prekių, o priėjus prie kasos paaiškėja, kad neva sugedęs internetas ir nėra ryšio su banku doh.gif  Negana to, dar ir liepia sudėlioti prekes į vietą blink.gif
Taigi kaip manote, kas turėtų tai atlikti–pirkėjas, ir taip sugaišęs nemažai laiko parduotuvėje ar darbuotojas? Ir ar nevertėtų įspėjimą, kad "kortelėmis atsiskaityti laikinai negalima" reikėtų kabinti ne prie kasos, o tiesiog ant parduotuvės durų? Na mano atveju to įspėjimo nebuvo niekur  bash.gif


Pirmą kart girdžiu tokį bajerį, tikrai nedėliočiau. Jeigu pati sugalvoju ko nors nepirlti, tai visada nunešu ir padedu į vietą, bet tokiu atveju, tai jau ne mano problemos.
Atsakyti
Zinoma, kad sales darbuotojai smile.gif
man kazkaip dar neteko paciai sudelioti i ietas blink.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad prekes sudėlioti į vietą yra pardavėjų darbas. Man tai ko gero didžiausią šoką yra sukėlę Rimi parduotuvėje. Kažkaip prie sveriamų džiovintų maišelių nebuvo, o aš skubėjau tai po parduotuve nelaksčiau ir neieškojau. Kažkaip daug negalvodama džiovintus ananasus 2 skirtingų spalvu už tą pačią kainą susidėjau į vieną maišelį. Tai kai stovint prie kasos kasiniunkė man ji numetė ir pareiškė: išsirink. Bet kokiu tonu pasakė, tai siaubas blink.gif
Išpradžių net nesupratau, kad ji čia ant manęs taip užrėkė. Buvo šokas. Pati kažkada dirbau kasininke ir pasitaikydavo, kad žmonės skirtingų rūšių saldainius, ar kokias kitas birias prekes į vieną maišelį susidėdavo, bet niekad nei vienam liežuvis neapsivertė pasakyt kaip man ta rimi kasininkė tėškė.
Palikau aš tuos ananasus priekasos ir išėjau. Tai žinokit pavymui pusė kasininkų ant manes burnojosi, jau galvojau, kad dar ir apsauga tuoj išlėks ir lieps isirinkti doh.gif Bet svarbiausia, kad bučiau su ta pardavėja ėmus bartis, kai liepė išsirinkti tiesiog pasakiau, kad tada nepirksiu ir nuėjau. O jos, kad pasiuto doh.gif
Siaubas kažkoks, nuo to karto rimi parduotuves kažkaip aplenkiu blush2.gif
Atsakyti
Teko pries keleta metu buti USA, tai po to laiko niekada nededu drabuziu pardese drabuziu i vietas, nes tai yr pardaveju darbas. Pas juos net jei eidamas uzkliudai koki daikta niekas nepakelia, nes tam yra parduotuves personalas bigsmile.gif
O maisto pardavonese - tik gendancius i saldytuva padedu blush2.gif Manau kad parduotuves personalui moka uz tai, kad klientas jaustusi gerai ir jam butu malonu sugristi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyvkiukas: 23 rugpjūčio 2006 - 15:04
[quote=zyvkiukas,2006 08 23, 16:02]
Teko pries keleta metu buti USA, tai po to laiko niekada nededu drabuziu pardese drabuziu i vietas, nes tai yr pardaveju darbas.



Reiškia Akropolio Maxima artėja savo lygiu prie USA biggrin.gif , nes mačiau užrašą, pasimatuotus rūbus kabinti čia ir stovi metalinė kabykla
Atsakyti
JAV viskas paliekama kabinose, tai pas mus ta mada ateina smile.gif
Atsakyti
Aš turiu tokį įprotį, kad jei pakeliui prie kasų dėl vienos ar kitos prekės apsigalvojau ar pastebėjau defektą/besibaigiantįgaliojimo laiką, grįžtu ir padedu ten, iš kur paėmiau. Net jei per visą Hyper maximą teks atgal minti. Dar vaikystėje išmokau, kad viską reikia sudėlioti į tas vietas, iš kurių buvo paimta. Tačiau grynai teoriškai manau, kad prekių sudėliojimas į vietas yra salės darbuotojų ir pardavėjų reikalas. Juk tam jie ir samdomi.
Papildyta:
QUOTE(Rino @ 2006 08 23, 17:19)
JAV viskas paliekama kabinose, tai pas mus ta mada ateina smile.gif

JAV tarp moksleivių madinga ginklus į mokyklą nešiotis ir bent keletą kartų per metus nušauti po kokį dvylikametį. Raidžių trumpinys USA arba JAV man - ne rodiklis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 23 rugpjūčio 2006 - 15:53
cai panasiai kaip bibliotekoj, jei knyga paemei skaitykloje paskaityt - atduodi bibliotekininkei, kad nesusimaisytu. Manau ir cia principas panasus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rino @ 2006 08 23, 17:19)
JAV viskas paliekama kabinose, tai pas mus ta mada ateina smile.gif


Aš manau, kad ne mados reikalas čia, ir ne padorumo ar kokis...
Paprasčiausias išskaičiavimas - ponia prisirinko daug drabužių. Pasimatavo. Kažkurie netiko. Tai jei ta ponia, suniurusi, nešios po salę ir neprisimins ką iš kur paėmė, sukaišios, sukabinės kur papuola, tai tų daiktų parduotuvė ilgai gi neparduos.
Juk kai mes ateinam į pardę, tai tikimės, kad drabužiai bus sukabinti pagal spalvas, dydžius, modelius- "blokeliais".
ir bus taip, kad būtent mūsų dydis bus kažkur pakabintas, kad ir prie vyriškų drabužių schmoll.gif
O salės darbuotoja viską žino - ima ir greitai sunešioja atgal. Man patinka tokia sistema.

Nu dėl maisto prekių parduotuvės... Norėčiau atvažiuot į Šiaulius blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 09 rugsėjo 2006 - 15:46
Va jei maisto parduotuvej prisidedu ir konors nebeperku, padedu atgal, bet drabuziu parduotuvej, jei pardaveja pati nepaiima is manes drabuziu kuriu neperku, tai pati nunesu kuriai nors ir paduodu, nes nevisada pameni ka is kur paemei, o ir laiko nevisada turiu dar tiek laiko viska i vietas deliot, cia manau ju darbas. O viena karta tai is vis labai subiesino doh.gif Rinkausi draubuziu parduotuvej ir buvau vienintele kliente,tai maza to kad nei viena nepriejo ir nepaklause, gal man pagalbos reikia (o jos tikrai reikejo, nes pirkau daug ir nevisu draubuziu ismieros tinko, tai kelis kartus vis ejau tinkamu ieskoti is persirengimo kabinos) tai kai atsinesiau viska prie kasos, nei viena nesiteike prieti prie kasos, kol nepasakiau. Tai jos dar gincytis pradejo, kuri dabar turetu ateiti, nes visos TINGI.... doh.gif nu zodziu, kai priejo viena pasakiau "atsiprasau, kad sutrukdziau tingeti" ir isejau nieko nebepirkus doh.gif
Atsakyti
Niekada maisto prekiu parduotuveje nesu isdeliojusi prekiu is krepselio atgal. Nie-ka-da. Zinoma, nesneku apie tuos atvejus, kai persigalvoji ir nenori imti produkto - tavo beda, nunesi ir padedi i vieta. Niekada nesuprasiu tu, kurie prie kasos ant saldainiu numeta "lishna" porcija ledu ar saldyta vista... Bet krauti viska atgal, jei aprdaveja leidzia sau padavusi ceki pareiksti kad koretliu, zinote, neaptarnaujame... Tai anksciau labai megdavo Norfa. doh.gif Rimi? Cia truputi is kitos temos, bet pries pora menesiu turejau zavia patirti is nedideles Rimi vakare. Prisikroviau krepsi, ant visraus uzdejau vyno buteli, ir krepsio rankena teikesi ishsisegti ir krepsys tvojosi ant grindu. Buteliukas, zinoma, i smulkias sukeles. Stovim su drauge nusterusios. Visi aplink irgi stovi ziuri. Mes stovim. Laukiam, kada prieis sales darbuotoja - kazkaip sutvarkyti reikala norisi. Niekas neprieina. Po 10 minuciu pradejom nerimauti. Nueijau prie kasos. sakau pardavejai - zinote, pas mus alkoholio skyriuje butelis suduzo, ka daryti, kazkaip reiktu sutvarkyti, kompensuoti. Ta paziurejo i mane kaip ozka i naujus vartus - tipo ko cia nori? Tada supratau, kad nieko nebenoriu ir isplestom akim atsistojau prie kasos, sumokejau uz pirkinius ir isejau. Va cia tai darbas drinks_cheers.gif O jus dar norite, kad pardavejos ar sales darbuotojos prekes is krepselio i vietas sudeliotu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, krepseli, jei del parduotuves kaltes esu priversta ju nepirkti, tai zinoma, kad turetu personalas isdeliot. Bet kartais pastebiu prie pat kasu paliekamus grietines indelius ar kitokius produktus, kuriu vieta saldytuve, ir tikrai pakraupstu zmoniu neatsakingumu ir tingejimu nuenesta daikta, kurio nusprendei napirkt atgal i vieta. Sales darbuojojas tikrai gal ne is karto pastebes, kad kokia grietine guli prie kramtomosios gumos, gal puse dienos produktas isgules, o po to bus i saldytuva nunestas ir rezultatas toks, kad kazkas, nusipirkes grietine, ja ras surugusia. Ir siaip man nepatinka matyt kai kokie drabuziai guli prie cukraus, batonai prie darzoviu ir t.t Manau, kad cia ne tik personalo problema, bet ir pirkejo etiketas.
QUOTE(naitas @ 2006 09 09, 15:45)
Aš manau, kad ne mados reikalas čia, ir ne padorumo ar kokis...
Paprasčiausias išskaičiavimas - ponia prisirinko daug drabužių. Pasimatavo. Kažkurie netiko. Tai jei ta ponia, suniurusi, nešios po salę ir neprisimins ką iš kur paėmė, sukaišios, sukabinės kur papuola, tai tų daiktų parduotuvė ilgai gi neparduos.


Zinai, greiciau rubu neparsduos parduotuve, jei jie kabinoj bus palikti. Buvau pries savaite Terranovos parduotuvej. Nu ka- ispardavimas, zmoniu gausybe, rubu kalnai suversti kaip papuola, darbuotojai zuja, prie kabinu eiles ir t.t. Kabinose irgi "bezobrazija". Niekas nepraso, kad pakabintu tiksliai tiksliai toj vietoj kur radai, bet bent jau apytikriai tai tikrai galetu. Nes gal butent dydis, kurio man reikia ar rubas, kuris patiktu, voliojasi kurioj nors kabinoj. Su tokiu kiekiu zmoniu pardej jau ir taip eiles prie kabinu, o jei dar pardavejai turetu po kiekvieno zmogaus isejimo kabina sutvarkyt, tai isvis puse dienos galima savo rubo nepasimatuot. Kad spet pardavejams suktis cia reiktu kaip rusu laikais ribot zmoniu skaiciu parduotuvej. Ileidai 10-15 ir STOP, kol neisies. Asmeniskai as, paziurejusi ruba, jei jis buvo sulankstytas, irgi sulankstau, zinoma, ne taip lygiai ir dailiai, bet vistiek sulankstau. Tiesiog, mano manymu, taip gerbiu kazkieno kito darba. Gi valytojas irgi dirba savo darbe, bet saulegrazu nespjaudom ir popieriu nemetom kur papuola (zinoma, buna isimciu wink.gif), pasiteisindami, kad valytojas gauna uz tai pinigus, tai tegul dirba. Todel manau, kad kabint ar nekabint rubus atgal tai yra zmogaus kulturos reikalas, o ne laiko neturejimas ir t.t. Asmeniskai as dazniausiai neinu, kai parduotuve buna labiau panasi i kiaulide nei i parduotuve.

P.S. ir dar- kodel is tos amerikes dazniausiai pas mus i mada pareina blogi dalykai? Kodel blogu pavyzdziu remdamiesi taip daznai didziuojames, kad taip pat daro AMERIKOJ? Amerikoj ir labai daug nutukusiu zmoniu, tai gal liaukimes skaiciuot kaloriojas? lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(marakena @ 2006 09 12, 21:24)
Prisikroviau krepsi, ant visraus uzdejau vyno buteli, ir krepsio rankena teikesi ishsisegti ir krepsys tvojosi ant grindu. Buteliukas, zinoma, i smulkias sukeles.


Cia tarp kitko, nesikabineju, o tik perspeju- i krepseli galima krauti ne daugiau, kaip 3kg wink.gif Nezinau, ar visose pardese yra ispejimai, bet kita karta gali ir susimoket uz suduzusi vyno buteli, jei krepselis lus del tavo kaltes, t.y. per daug prikrautas smile.gif
Atsakyti