Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (9)

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 14, 20:01)
Man irgi patinka, tik gaila, kad tiek daina, tiek efektai originalumu nespindi sad.gif
https://www.youtube....h?v=BPiW0tkWfeg
https://www.youtube....h?v=5MXwJpKToEY

O šiaip manau, kad jis laimės.

Kiti mano favoritai - estai.

Et, svarbu gražu bigsmile.gif . Mano irgi estai iki šiol buvo. Dabar dvejoju biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 14 gegužės 2015 - 19:27
Panašu, kad estams šie metai turėtų būti sėkmingi (bent jau vertinant pagal youtube peržiūrų skaičių. Pernai viskas pasitvirtino - daugiausiai peržiūrų turėję klipai buvo aukščiausiai bendroje lentelėje). Estų klipas virš milijono kartų peržiūrėtas. O mūsiškių lyginant su estų klipu - nedaug.

Į mano favoritų trejetą irgi estai įeina, kiti du - Norvegija ir Austrija. Gal visas dainas išgirdus ir daugiau atsiras ax.gif
Atsakyti
Pamirštam latvę, labai didelis talentas, nerealutė, tik grožio gal kiek žmogui pritrūko, nebeištempė dievulis tiek suteikt ax.gif Komisija manau jai 100 balų iškart skirs g.gif
Atsakyti
Kaip ir kasmet, žiūrime, ir labai laukiame šio konkurso (kaip ir Užkuraičio balso, be jo neįsivaizduojam EV).
Tačiau šįkart, su visa pagarba mūsų tautiečiams, man asmeniškai nei gražu, nei skoninga- nei apranga, nei 'užsceninės užsklandos'. Spalvų makalynė.
Tik pamačius tą pirmą repeticiją, su tuo visu bendru vaizdu, iškart pirma mintis- koliorovy jarmarky doh.gif
Labai tikiuosi, kad bent jau kažkas, pusfinalyje (finale) bus pakoreguota.
Tačiau, kaip bebūtų, linkiu sėkmės mūsiškiams, ir laikysim čiurikus! Sėkmės!
Atsakyti
atspėkit, kuris čia kovoja su peršalimu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 05 15, 07:57)
atspėkit, kuris čia kovoja su peršalimu

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 05 15, 07:57)
atspėkit, kuris čia kovoja su peršalimu

Taigis round and round and round meilė sušildė, nesikabinėkit nono.gif
Atsakyti
Vaidui push-up betruksta. biggrin.gif
Atsakyti
Santraukėlės wub.gif
https://www.youtube....h?v=xwqDObiQrMY pažiūrėkit, nes po to jei būsite visai negirdėję, neįvertinsit tinkamai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 15, 09:24)
Santraukėlės wub.gif
https://www.youtube....h?v=xwqDObiQrMY pažiūrėkit, nes po to jei būsite visai negirdėję, neįvertinsit tinkamai tongue.gif



ačiū 4u.gif
realiai pirmą kartą išklausiau visas dainas smile.gif tai mano pastebėjimai tokie:
labai daug atrodo vienodų dainų, ypač kur moterys dainuoja, įstrigo švedas, baltarusas ir Azerbaidžanas (nors ir ne mano skonio, bet tiesiog įsimintinos). Dar italai visai nieko. Nusivyliau balkanais, nes tikėjausi, jog bus bent viena baladė balkaniškais motyvais (čia mano silpnybė smile.gif
favoritu laikyčiau gal švedą g.gif
suomiai nelaimės, bet, finale bus.
ir žiauriai prajuokino Izraelis, berods, "I'm golden boy" lotuliukas.gif

ir pabaigai,porą klausimų:
1. Kas laikomi favoritais?
2. Ar liko laisvų vyrų? biggrin.gif
Atsakyti
Keisti sutvėrimai tie žmonės biggrin.gif vis jiems kažkas neįtinka, tai apranga, tai stilius, tai šukuosena tai lūpų dažai, tai dar kažkas, džiaukimės, kad iš vis iš LT kažkas važiuoja jai atstovauti, geriau blogiau bet važiuoja, o kiek šalių lieka už borto? tai bent yra už ką pasirgti žiūrint šį renginį...
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2015 05 15, 09:55)
ačiū  4u.gif
realiai pirmą kartą išklausiau visas dainas smile.gif tai mano pastebėjimai tokie:
labai daug atrodo vienodų dainų, ypač kur moterys dainuoja, įstrigo švedas, baltarusas ir Azerbaidžanas (nors ir ne mano skonio, bet tiesiog įsimintinos). Dar italai visai nieko.

Nusivyliau balkanais, nes tikėjausi, jog bus bent viena baladė balkaniškais motyvais (čia mano silpnybė smile.gif
favoritu laikyčiau gal švedą  g.gif
suomiai nelaimės, bet, finale bus.
ir žiauriai prajuokino Izraelis, berods, "I'm golden boy"  lotuliukas.gif

ir pabaigai,porą klausimų:
1. Kas laikomi favoritais?
2. Ar liko laisvų vyrų?  biggrin.gif

Jo, baltarusėlis geras, aš jį išpiršau kaip svočia kažkuriai, tai dabar gailiuosi cool.gif biggrin.gif

Tai, kad yra ir jis net keikiasi! biggrin.gif Tikiuosi negausiu baudų nei dabar, nei per šou, bet jis ten aiškiai dainuoja jopšt biggrin.gif

Liko laisvų, bet lievakiški biškį biggrin.gif Aš dar galvoju belgą prigriebti, jis man toks Ateivių vaikas bigsmile.gif biggrin.gif

Aha, Izraelis juokina, bet kaip kabina, tik žiūri, kad jau pečius kilnoji kaip kokia Zvonkaus mama, kai sūnelis dainuoja biggrin.gif
Švedai, Belgai, Australai, Čekai, Latvė turi nemažai klipų peržiūrų, dar kažkas rašė, kad Albanai gali.

Mano manymu, blogos prognozės Portugalijai, nes kažkaip lievai ji ten ir Moldova gyvai ant scenos labai prastai dainuoja ir vulgariai. Dar Airija gali likti už borto. Lenkija, kai ką tik išgirdau atrodė nieko, bet dabar bendrame kontekste atrodo, kad silpnoka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 15 gegužės 2015 - 09:47