Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (9)

QUOTE(Šokoladė @ 2015 05 15, 10:35)
Keisti sutvėrimai tie žmonės  biggrin.gif vis jiems kažkas neįtinka, tai apranga, tai stilius, tai šukuosena tai lūpų dažai, tai dar kažkas, džiaukimės, kad iš vis iš LT kažkas važiuoja jai atstovauti, geriau blogiau bet važiuoja, o kiek šalių lieka už borto? tai bent yra už ką pasirgti žiūrint šį renginį...

Blogai, kad zmones skiriasi nuo gyvunu ir turi savo nuomones? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 15, 11:45)
Blogai, kad zmones skiriasi nuo gyvunu ir turi savo nuomones?  lotuliukas.gif

Nesutiksiu. Nenuvertinkim gyvūnų mirksiukas.gif Vakar mano gyvūnas ėmė šokti ir dainuoti būtent per Aminatą biggrin.gif Sutapimas ar ne, tiesa slypi kažkur anapus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 15, 11:45)
Blogai, kad zmones skiriasi nuo gyvunu ir turi savo nuomones?  lotuliukas.gif

čia jau tamstos nuomonė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2015 05 15, 07:57)
atspėkit, kuris čia kovoja su peršalimu

user posted image

doh.gif Jis turėtų iš viso pastoviai su šaliku apsivyniojęs vaikščiot doh.gif Taigi rizikuoja be balso likt, jei serga. Čia ir sveikam nėra gerai tokiu oru atsilapojusiam būt(jei panos susisukę, reiškia nėra šilta ten). Bet kur gi Vaidas muturiuosis - gi pusę grožio uždengs, geriau surizikuos cool.gif Iš serijos: "Man nešalta, man visai nešalta, nors pabalę buvo dar iš ryto, aš einu atsisegiojęs paltą, kad visi kaklaraištį matytų". (Tik šiuo atveju be politinės potekstės biggrin.gif ).


QUOTE(Monteverte @ 2015 05 15, 10:42)
Aha, Izraelis juokina, bet kaip kabina, tik žiūri, kad jau pečius kilnoji kaip kokia Zvonkaus mama, kai sūnelis dainuoja biggrin.gif

lotuliukas.gif oi negaliu lotuliukas.gif
Papildyta:
Arba būtų galima perfrazuoti į "einu atsisegiojęs paltą, kad visi krūtinę mano pamatytų" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 15 gegužės 2015 - 12:15
QUOTE(Monteverte @ 2015 05 15, 10:42)
Jo, baltarusėlis geras, aš jį išpiršau kaip svočia kažkuriai, tai dabar gailiuosi cool.gif  biggrin.gif

Tai, kad yra ir jis net keikiasi! biggrin.gif Tikiuosi negausiu baudų nei dabar, nei per šou, bet jis ten aiškiai dainuoja jopšt biggrin.gif

Liko laisvų, bet lievakiški biškį biggrin.gif  Aš dar galvoju belgą prigriebti, jis man toks Ateivių vaikas bigsmile.gif  biggrin.gif

Aha, Izraelis juokina, bet kaip kabina, tik žiūri, kad jau pečius kilnoji kaip kokia Zvonkaus mama, kai sūnelis dainuoja biggrin.gif
Švedai, Belgai, Australai, Čekai, Latvė turi nemažai klipų peržiūrų, dar kažkas rašė, kad Albanai gali.

Mano manymu, blogos prognozės Portugalijai, nes kažkaip lievai ji ten ir Moldova gyvai ant scenos labai prastai dainuoja ir vulgariai. Dar Airija gali likti už borto. Lenkija, kai ką tik išgirdau atrodė nieko, bet dabar bendrame kontekste atrodo, kad silpnoka g.gif


As paemiau Baltarusi smile.gif ir dar Australa prigriebiau. Man jis toks egzotika. Ziuresiu kaip seksis maniskaims.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 05 15, 16:03)
As paemiau Baltarusi smile.gif ir dar Australa prigriebiau. Man jis toks egzotika. Ziuresiu kaip seksis maniskaims.
Žiūriu ne aš viena tokia godi bigsmile.gif su dviem prigriebtais biggrin.gif
Atsakyti
Ne viena ne viena . As irgi prie tu godziuju. smile.gif I sveda labai taikiausi, bet... Uzteks man ir egzotikos su kaimyneliu. smile.gif
Atsakyti
Nu tai gerai, bus mūsų šventa trijulė po du turintys. Aš oficialiai imu belgą, plius čeką, žinoma.
Atsakyti
A. Pogrebnojaus atsakas A. Giržadui: jautrumo jums dar prireiks

http://stilius.lryta...ar-prireiks.htm

user posted image

titanų mūšis. tokie panašūs, ir tokie prieštaringi. Pasirodo, Ritčik Pogrebnojaus buvo rengta. Bet jei neįsidėmėjom, gal neblogai buvo. Tik jau Giržadas , nagais dantukais besikabinantis į tą euroviziją, pats galėtų save galų gale ten pateisinti. Dar betrūko kad mums imtų atsimušinėti.
Papildyta:
user posted image

2007m. visai gerai.
Atsakyti
Pirmą kartą perklausiu dainų ištraukas, tai supratau, kad nemažai jau girdėtos, bet net nežinojau, kad jos eurovizinės. biggrin.gif Visai įdomu, kas laimės, kol kas kaip ir nesimato ryškių lyderių. Prajuokino vengrai - nebūtų 6 žmonių limito turbūt visą chorą atsitemptų. biggrin.gif
Kol kas prie favoritų estai, apmėtykit pomidorais, bet man patinka britų retro dainelė (ypač ta muzikėlė, gali ir nedainuot), gal net norvegai, bet ne tiek daina, kiek jų vyrukas visai nieko toks. blush2.gif Dar visai nieko vokietė ir švedas, suomių rokas patiktų, bet truputį per daug monotoniškas. biggrin.gif

P.s. o tai, kas komentuos Euroviziją neatskleista? Ar Užkuraitis persigalvojo? g.gif Nes lyg ir planavo trauktis: http://www.lrytas.lt...si-is-posto.htm
Atsakyti
Perklausiau ir as po kelis kart visas ir dar ta santrauka youtube, kur kazkuri labai paslaugiai pametejo cia. Aciu jai uz tai. Patiko stai sitos, vienos labiau kitos maziau:

Ispanija, Estija, Italija, Rumunija, Šveicarija, Moldova, truputi juokinga, bet visai smagi. Čekija, Švedija, San marino, Australija, Baltarusija. Surašiau ne pagal patikimo laipsni, tiesiog taip ėjo tam youtube filmuke. Del Slovėnijos, Airijos, UK, Kipro, tai man jos tokios su klaustuku. Dar nenusprendziau ar patinka ar ne. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 15 gegužės 2015 - 17:25
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 05 15, 16:37)
Ne viena ne viena . As irgi prie tu godziuju. smile.gif I sveda labai taikiausi, bet... Uzteks man ir egzotikos su kaimyneliu. smile.gif

bigsmile.gif Na švedą aš jau esu priglaudusi biggrin.gif kartu su rumunų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 15 gegužės 2015 - 18:15