Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasingumas ir materializmas

QUOTE(Libelle88 @ 2015 11 12, 14:32)
Aš mąstau kitaip. Juk viskas, ką mes dabar turime, atėjo iš Dievo. Ar Jis tau duotų iš viso pinigų, namus, kur gyveni, darbą, šeimą, jeigu tai būtų prieš Jo pačio valią? Kažin. Dievas žiūri į širdį. Jeigu tau turtai nėra svarbiau už Jį, nematau tame nieko blogo. Ir tikiu, kad ir Dievas nemato. Kitaip jis žmonių net nelaimintų. Blogis prasideda tik tada, kai turtai tau trukdo sekti Juo. Kai tu pamilsti šios žemės gėrybes labiau už Jį, kai tu taip pasineri į visus žemės rūpesčius, kad tau tai užgožia Jo Žodį. Dėl to Jėzus juk ir sakė tam turtingam jaunuoliui atiduoti viską ir sekti Juo, nes Jis matė, kad jis jau per daug pamilęs turtus. Bet jaunuolis pasirinko turtus. Bet krikščionys, kad ir kiek turto turėdami, kuriais Dievas palaimino, jie turi būti kiekvieną minutę būti pasiruošę visko netekti. Tame yra esmė.

Jeigu Jis tau konkrečiai dabar pasakytų - išdalink viską ir eik pamokslauti kaip gatvės pamokslininkas, taip ir darytume, taip? Štai ir pagrindinis taškas, mano nuomone. 24/7 būti pasiruošus viską palikti, jeigu Dievas to iš tavęs pareikalauja.

Manau, cia viskas labai parasta, mirstame ir visko ka turime( materialaus) -netenkame 4u.gif

QUOTE(Ciccio @ 2015 11 12, 18:47)
savo žodžius dievas yra išdėstęs, ieškoti nereikia, tereikia paklusti. O štai tada ir prasideda: nu joa, dievas yra pasakęs, kad turtai su juo nesuderinami, bet aš manau, kad jis to neturėjo galvoje  biggrin.gif

Idomu kam ir kada Dievas taip pasake g.gif


QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 11 13, 09:05)
Visa tai, ką jūs rašote yra tiesiog pasiteisinimai.
Dievas šaukia kiekvieną dieną eiti ir sekti paskui jį. Bet jūs vis išsisukinėjat, maždaug, "Neee, čia dar ne tikrasis šaukimas, ne, dar negirdžiu, va, jei jis mane kaip nors ypatingai pašauktų, vat labai labai ypatingai, ateitų asmeniškai ir paprašytu, tai pagalvočiau".

O dabar gyvenat patogiai ir švaistotės žodžiais - žinoma, mesčiau turtus, jei ateitų ir asmeniškai paprašytų, nes žinot, kad asmeniškai pas jus į trobą nei ateis, nei nulenkęs galvą paprašys.


Idomu, kaip Dievas saukia g.gif Gal galetumete pasidalinti, kaip Dievas jus saukia, kur eiti kviecia paskui ji? 4u.gif Paprasciausiai negirdejau Dievo sukaujant, saukiant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riviera Maya: 15 lapkričio 2015 - 05:02
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 11 15, 04:58)
Manau, cia viskas labai parasta, mirstame ir visko ka turime( materialaus)  -netenkame  4u.gif
Idomu kam ir kada Dievas taip pasake  g.gif
Idomu, kaip Dievas saukia  g.gif  Gal galetumete pasidalinti, kaip Dievas jus saukia, kur eiti kviecia paskui ji?  4u.gif Paprasciausiai negirdejau Dievo sukaujant, saukiant  biggrin.gif

esi tiek neišprususi, kad nežinai, kas religijoje laikoma dievo žodžiu, bet suteiki sau teisę diskutuoti?
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 11 15, 04:58)

Idomu, kaip Dievas saukia  g.gif  Gal galetumete pasidalinti, kaip Dievas jus saukia, kur eiti kviecia paskui ji?  4u.gif Paprasciausiai negirdejau Dievo sukaujant, saukiant  biggrin.gif

man irgi butu idomu suzinot. Kaip saukia, kur eiti ir ka ten nuejus daryti.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 15, 11:24)
esi tiek neišprususi, kad nežinai, kas religijoje laikoma dievo žodžiu, bet suteiki sau teisę diskutuoti?

Tavo isprusimas labiausiai atsispindi tavo "bendravimo sugebejime" 4u.gif Niekada nesugebi niekam atsakyti i ne viena klausima, tik kibti prie kitu. Ne religija suteikia zmonems siela, gimima, gyvenima,
, o teise diskutuoti turime visi 4u.gif

QUOTE(Leksa @ 2015 11 15, 11:43)
man irgi butu idomu suzinot. Kaip saukia, kur eiti ir ka ten nuejus daryti.



teroristus irgi kazkas saukia, paskui save, ar tai Dievas? Dievas tikrai nesaukia , jis labai graziai parodo kas yra kas 4u.gif
Atsakyti
Ir mano nuomone, Dievas tikrai neliepia, nesaukia zudyti ir zudytis ax.gif kaip ir nesaukia kitu kazka daryti mirksiukas.gif Mes turime laisve galvoti, elgtis gerai, o blogis tai jau ne Dievo kuryba, blogi kuria zmones, vieni ( ne taip seniai to buvo ir kitose religijose, kaip buvo krikstijama Europa? )netgi prisidengdami ...religija 4u.gif Panasu, kad kazkas isivaizduoja jog elgiasi taip pat, tik siek tiek kitaip g.gif
Todel as savo isprusima gaunu ne is religijos biggrin.gif Yra daugybe geru zmoniu, ir as ju graziu minciu visada isklausau wub.gif tebunie tie grazus zodziai ir apie religija, tik siame forume tikrai labai mazai parasanciu kazka grazaus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riviera Maya: 15 lapkričio 2015 - 18:38
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 11 15, 05:58)
Idomu, kaip Dievas saukia  g.gif  Gal galetumete pasidalinti, kaip Dievas jus saukia, kur eiti kviecia paskui ji?  4u.gif Paprasciausiai negirdejau Dievo sukaujant, saukiant  biggrin.gif

manęs ne, nes aš ne krikščionė. Bet pastarieji, jei praktikuojantys, puikiai žino, apie ką aš. Arba apsimeta nesuprantantys, nes kitaip visas jų religingumas ir pasirengimas "bet kada mesti turtus dėl Dievo" paaiškėtų besantis didelis šnipštas, o nagai į save riesti, kaip ir priklauso biggrin.gif

Todėl mano komentaras buvo skirtas konkrečiai narei, kuri paistė vėjus, kad vat, jei ateitų dievulis pas ją į gryčią, pasakytų "mesk turtus", tai ji mestų.

lengva šnekėti, kai žino, kad neateis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitės šešėlis: 16 lapkričio 2015 - 09:28
Aišku, kad nemestų. Nei savo turto neatiduotų, nei namų, nei vaiko neaukotų. O iškilmingai postringauti visi galime.
Atsakyti
QUOTE(~oho~ @ 2015 05 14, 10:40)
Gal kas paaiškintų plačiau. Ar didelė nuodemė ne tai, kad gobšumas, bet siekis gyventi geriau. Juk tai prigimtinis dalykas. Gal verta su juo kovoti. Kartais graužiuos.

prigimtinis dalykas yra siekis tureti ko pavalgyti, nesušalti ziema ir pamaitinti savo vaikus. vazineti po turkijas ir nesioti nijoles kailinius nera prigimtinis dalykas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2015 11 16, 12:36)
prigimtinis dalykas yra siekis tureti ko pavalgyti, nesušalti ziema ir pamaitinti savo vaikus. vazineti po turkijas ir nesioti nijoles kailinius nera prigimtinis dalykas.  biggrin.gif


Žmonės iš urvų perėjo gyventi į šiltus saugius namus ir dar n dalykų sugalvojo ir sukūrė, kad gyventi būtų patogu - dar paaiškinkit, kad prigimtis yra užsitikrinti tik minimalius egzistavimo poreikius, kaip kokios voverės kad daro.

Matyt mylimukes prigimtis skiriasi nuo likusių homo sapiens prigimties.

Turint omeny, kad turi tik vieną gyvenimą, kuriame norint gali nuvažiuoti į turkiją, ten nevažiuoti esant galimybei yra mažų mažiausia kvaila.

Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2015 11 15, 18:23)
Ir mano nuomone, Dievas tikrai neliepia, nesaukia zudyti ir zudytis  ax.gif kaip ir nesaukia kitu kazka daryti  mirksiukas.gif

oj oj, biblijos neskaitet. Gi buvo, kad dievulis liepe vienas diedui savo sunu nuvest ant kalno ir jam paaukot blush2.gif

QUOTE(Skirte @ 2016 05 18, 10:00)
Žmonės iš urvų perėjo gyventi į šiltus saugius namus ir dar n dalykų sugalvojo ir sukūrė, kad gyventi būtų patogu - dar paaiškinkit, kad prigimtis yra užsitikrinti tik minimalius egzistavimo poreikius, kaip kokios voverės kad daro.

Matyt mylimukes prigimtis skiriasi nuo likusių homo sapiens prigimties.

Turint omeny, kad turi tik vieną gyvenimą, kuriame norint gali nuvažiuoti į turkiją, ten nevažiuoti esant galimybei yra mažų mažiausia kvaila.

pritariu. Juolab, kad jei jau taip dvasingumas nesuderinamas su materializmu, tai juk ziauriai priestarauja paziurejus i kataliku baznycios turtus. Ne turtinga baznycia, Vatikanas? Gaunasi, kad jie gali kraut sau turtus, o paprastas zmogelis lai grizta i urva gyvent, tai dvasingas bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 05 18, 15:13)
oj oj, biblijos neskaitet. Gi buvo, kad dievulis liepe vienas diedui savo sunu nuvest ant kalno ir jam paaukot  blush2.gif



Skaiciau ne viena biblija mirksiukas.gif Ir ne vienu zodziu ten netikiu 4u.gif Butu lygiai tas pats kas tiketi vienodai apie visas parasytas knygas, tik dabar jos rasomos -kaip tobuleti ir t.t. Anksciau rase taip kaip jiems anksciau atrode, tuo laikmeciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 05 19, 14:07)
Skaiciau ne viena biblija  mirksiukas.gif Ir ne vienu zodziu ten netikiu  4u.gif Butu lygiai tas pats kas tiketi vienodai apie visas parasytas knygas, tik dabar jos rasomos -kaip tobuleti ir t.t. Anksciau rase taip kaip jiems anksciau atrode, tuo laikmeciu  biggrin.gif

mes tai biblija skaitinejom mokykloj, jau vyresnese klasese,tai drasiai galiu pasakyt, kad man tai absurdu absurdas tos istorijos. Nieko as jose gero ar pamokancio tikrai neradau, net neverta skaityt.
Atsakyti