Įkraunama...
Įkraunama...

****Jūrų kiaulytės****

QUOTE(giekab @ 2015 10 18, 19:45)
Čiuko jau nėra.

Vilkra, kai kursi naują temą, pataisyk - kad pas mane likus tik Margutė.  4u.gif

uzuojauta del Ciukucio,dar pagalvojau,kad jis sarase be Limpopo liko senukas vienintelis, dabar anie zole rupsnoja vaivorykstej smile.gif
Atsakyti
Labai gaila Čiuko verysad.gif
Atsakyti
Dėkui kad visos kartu su manim gailinat Čiuko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 10 19, 20:25)
uzuojauta del Ciukucio,dar pagalvojau,kad jis sarase be Limpopo liko senukas vienintelis, dabar anie zole rupsnoja vaivorykstej smile.gif

mano Roxana su Čiuku bendraamžė biggrin.gif tik žiūriu sąraše jos nėra g.gif , bet tiek to mes sveikos-gyvos, labai ėdrios, nors truputį paplikę ax.gif

65.raimaza - j.kiaulytė Roxana (2008 09), Kaunas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimaza: 22 spalio 2015 - 11:17
ir mano reiktu istrinti Limpopeli ir irasyti Fyfute Lepunelis 2015-08-25 smile.gif
Atsakyti
Mergytės- apie pasikeitimus -parašykite nuo 45- puslapio . blush2.gif Nesuskaitysiu visos temos kol kursiu naująją... 4u.gif Ką atsiminsiu- atnaujinsiu- o kitos- prašau- parašykite temos pabaigoj. ..
Atsakyti
Sveikos,

Norejau pasidometi ar juru kiaulytes nesukelia alergijos? As su dukra esam alergiskos katei ir suniui. Bet dukra labai noretu auginti gyvuneli.
Aciu, kas atsakysite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2015 10 31, 19:56)
Sveikos,

Norejau pasidometi ar juru kiaulytes nesukelia alergijos? As su dukra esam alergiskos katei ir suniui. Bet dukra labai noretu auginti gyvuneli.
Aciu, kas atsakysite  4u.gif


Sukelia. Ir stiprią. T.y. gali sukelti. Todėl būtinai išsitirkit , ar turit alergiją būtent JK.
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2015 10 31, 18:56)
Sveikos,

Norejau pasidometi ar juru kiaulytes nesukelia alergijos? As su dukra esam alergiskos katei ir suniui. Bet dukra labai noretu auginti gyvuneli.
Aciu, kas atsakysite  4u.gif

sukelia,pati ja turiu,bet ne plaukui,o baltymui,taip pat esu alergiska sunims, Kiaulytes stiprus alergenas,bet su alergija baltymui gyvenam smile.gif
Atsakyti
Laba, netyčiom nusipirkau JK pašarą savo žiurkutėm.. JR Farm Guineja pigs , 1,2kg Gal kas iš kriuksiukų ėda ir norėtų pašariuko? Atsiųsčiau už 4 e. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2015 10 31, 20:06)
sukelia,pati ja turiu,bet ne plaukui,o baltymui,taip pat esu alergiska sunims, Kiaulytes stiprus alergenas,bet su alergija baltymui gyvenam smile.gif


Ačiū 4u.gif Tai liūdnuma tada... Na reiks pas savo alergologę dar pasidomėti. Realiai aš nežinau kam mes alergiškos ar plaukams ar baltymui. Kažkaip to neužfiksavau.
Atsakyti
QUOTE(dideee @ 2015 11 03, 17:22)
Ačiū  4u.gif Tai liūdnuma tada... Na reiks pas savo alergologę dar pasidomėti. Realiai aš nežinau kam mes alergiškos ar plaukams ar baltymui. Kažkaip to neužfiksavau.

jei plaukui tainegalesit net but kartu su gyvunu,jei baltymui ,veikia prisilietimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aisha7 @ 2015 11 03, 11:47)
Laba, netyčiom nusipirkau JK pašarą savo žiurkutėm.. JR Farm Guineja pigs , 1,2kg  Gal kas iš kriuksiukų ėda ir norėtų pašariuko? Atsiųsčiau už 4 e. smile.gif

maniskes JR Farma eda smile.gif
Atsakyti