Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (10)

Man patiko, daug teisybės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 21, 11:59)
Man atrodo antras tikrai stipresnis g.gif Mano paminėti turėtų tikrai praeit, taip pat švedai. Tai jau trys vietos garantuotai užimtos.
-----
Kipro turbūt dar negirdėjau.
--
Kas dėl lietuvių bučinių, tai man kažkaip visiškai vienodai ar jie ten visi bučiuosis, ar po vieną. Iš viso, man nesuprantamas tas bučinio išpūtimo reikalas - kur paskaitysi visi apie tą bučinį šneka

nu sakau, švedų labai nedėkinga vieta po tos petraukos... vat aš galiu būt negrįžus po sūrio pjaustymo biggrin.gif
-----
girdėjai lyg tai.. man rodos tu ir sakei seniau dar, kad nepatiko smile.gif
-----
nuskambėjo tai biggrin.gif doh.gif thumbup.gif


QUOTE(Nata* @ 2015 05 21, 12:34)
dabar taip toptelėjo - o tai ta rusiška, vokiškai pavadinta bruderšafto tradicija, kai išlenkus po stiklinę vodkės, įsisiurbiama į lūpas - čia irgi gėjų išmislas?   bigsmile.gif

.. žodžiu, nėra ne gėjų, yra nebent nepakankamas kiekis vodkės biggrin.gif
Papildyta:
blink.gif swoon.gif
"geriau yra konkuruoti su lygiaverčiais atlikėjais, nei laisvai užsitikrinti pergalę pirmam pusfinaly":

https://www.youtube....1&v=n7qwcTl9lNo

ant kiek gerai mergaitė apie save galvoja doh.gif swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 21 gegužės 2015 - 13:06
Man ir truputį kliūva jų pernelyg didelis pasitikėjimas. Aišku, užsikompleksuoti nereikia, bet, jei nepateks, tai patiems bus gėda dėl tokių savo pagyrūniškų šnekų g.gif
Atsakyti
gal jie deda dideles viltis į emigrantus , taip tikėdamiesi gauti pakankamą kiekį balsų? g.gif

nepamenu, ar Britanija ir Ispanija gali balsuoti pusfinalių metu?
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2015 05 21, 13:08)
gal jie deda dideles viltis į emigrantus , taip tikėdamiesi gauti pakankamą kiekį balsų?  g.gif

nepamenu, ar Britanija ir Ispanija gali balsuoti pusfinalių metu?

Britanija balsuos šiandien, o Ispanija gal 1mam balsavo? g.gif
Atsakyti
Pamenu gūdžius 2007tuosius, kai grupė InCulto prieš Euroviziją gastroliavo po Europą ir buvo kone šventai įsitikinus, kad į finalą pateks ir, greičiausiai, labai aukštą vietą pasieks - deja, nei viena, nei kita nepasitvirtino doh.gif Manau, apskritai komentuojant savo šansus konkurse, reikia būti labiau taktiškiems ir nedemonstruoti tokio sakyčiau susirekšminimo. Nepatekus, patys sau meškos paslaugą bus pasidarę ir prisikarksėję per daug, nors tokiu atveju dažnai seka krūva pasiteisinimų "dingo balsas, kamera ne taip judėjo, tas anas" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 13:05)

blink.gif  swoon.gif "geriau yra konkuruoti su lygiaverčiais atlikėjais, nei laisvai užsitikrinti pergalę pirmam pusfinaly":

https://www.youtube....1&v=n7qwcTl9lNo

ant kiek gerai mergaitė apie save galvoja  doh.gif  swoon.gif

ja ja ....
Atsakyti
Aš tai vis pasvarstau, ką jie kaltins ir kaip pateisins save, jei nepateks į finalą.
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2015 05 21, 13:34)
ir kad tos tradicijos bučiuotis į lūpas anksčiau gal net stipresnės buvo  smile.gif

tai joo, ar nepamenat kaip Brežnevas vakarų lyderiams lūpas įsisiurbdavo? na aš pati irgi nelabai pamenu, bet neseniai kažkokį filmą apie tuos laikus dokumentinį užmačiau ,tai žiauriai juokinga buvo žiūrėti. na bet tada nebuvo sekso, nebuvo gėjų, galėjo ir vyrai laižytis smile.gif
Atsakyti
Kaip laukiu, kaip laukiu vakaro, kai dainuos mano (mano, Lape rolleyes.gif hihihi.gif ) boyfriendas Vaidutis! bigsmile.gif

O jei rimtai tai pirmą kartą nugirdau šiandien Kipro dainą, patinka, sirgsiu už ją šįvakar, tačiau gryna kopija Mr. Big - To Be With You ax.gif Gal jau buvot aptarusios šitą reikalą, o gal tik man vienai taip rodosi g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu kaip du medu: 21 gegužės 2015 - 13:53
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 14:05)
nu sakau, švedų labai nedėkinga vieta po tos petraukos... vat aš galiu būt negrįžus po sūrio pjaustymo biggrin.gif

Jau dėl ko ko, bet dėl švedo nesijaudinčiau. Šoks į viršų vyrukas su sūriais ar be jų biggrin.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 21, 14:10)
Britanija balsuos šiandien, o Ispanija gal 1mam balsavo?  g.gif

O Airija? Balsuos turbūt?
Bet pamenate tą atvejį, kai špyga buvo parodyta iš airių ir airiai padarė taip, kad negalėtų lietuviai balsuot, tokios tik kaip teo linijos buvo užskaitomos ar pan.? Ar čia man vaidenasi?
Šiaip tai to linkiu ir šiemet, nėra čia ko bulundėliams tų balsų gaut biggrin.gif
Atsakyti
Iš tikro, kaip paradoksualu. Lietuviai neretai pyksta, kad čia politikovizoja, kad Balkanai vieni už kitus balsuoja, bet iš emigrantų irgi balsų nori... geriausiai, manau, laikytis objektyvumo. Balsuoti už tą, kas išties patinka. Aš balsuočiau už estus net, jeigu jie būtų ne iš Pabaltijo rolleyes.gif
Atsakyti