Įkraunama...
Įkraunama...

Šauniosios pradinukės laukia vasaros

QUOTE(lauramil @ 2015 05 22, 18:05)
Gerbiamos pradinių klasių mokytojos,
man iškilo labai didelė problema ir aš labai tikiuosi Jūsų pagalbos.Mano šešerių metų vaikui, gimusiam sausio 2 dieną , PPT rekomendavo lankyti priešmokyklinio ugdymo grupę. Tačiau mes suplanavome ir labai norime jį leisti į pirmą klasę. Manome, kad jis tikrai subrendęs mokyklai, tačiau yra drovus ir matyt pasimetė atlikdamas užduotis PPT. Ar yra galimybė vaikui pradėti lankyti 1 klasę be rekomendacijos ir ar tikrai mokykla turi teisę nepriimti jo į pirmą klasę? Būsiu labai dėkinga už bet kokią informacija  smile.gif

Mieli tėveliai, jūs turit teisę rašyt prašymą priimt vaiką į mokyklą. PPT sprendimas nėra įstatymas, galutinį sprendimą priima tėvai. Mano pačios sūnus pradėjo mokyklą lankyt 6 m., nes labai norėjo. Viskas puiku. Dabar jis jau abiturientas. Nenuleiskit rankų!
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2015 05 22, 20:47)
Mieli tėveliai, jūs turit teisę rašyt prašymą priimt vaiką į mokyklą. PPT sprendimas nėra įstatymas, galutinį sprendimą priima tėvai. Mano pačios sūnus pradėjo mokyklą lankyt 6 m., nes labai norėjo. Viskas puiku. Dabar jis jau abiturientas. Nenuleiskit rankų!

Labai ačiū už palaikymą 4u.gif Labai bijome, kad ,,perdegs", tad stengsimės , kad šiemet eitų į 1 klasę.
Atsakyti
Oooo... namai namučiai thumbup.gif Kaip aš jūsų pasiilgau,galvojau kur gi dingo pradinukės g.gif Mes, pirmokėliai, baigiame pirmuosius metelius, ruošiamės paskutiniam skambučiui 4u.gif Merginos, kaip apdovanojate savo klasėje geriausius knygų skaitytojus? Nežinau kokį prizą vaikams sugalvot g.gif O gal turite kokių gražių šablonų, nominacijų pradinukams? Vis suku galvą, kad paskutinę dieną norėčiau visus vaikučius už kažką apdovanot,kad visi būtų laimingi wub.gif
Atsakyti
Dokumentuose aiškiai parašyta, kad su neigiama PPT išvada šešiamečiams ugdymas tais metais neteikiamas (anksčiau paskutinis žodis buvo tėvų). Asmeninė patirtis (savo abu vaikus leidau šešerių) ir 15 metų pedagoginė patirtis rodo, kad nors akademiniai gabumai puikūs, anksčiau ar vėliau tokiam vaikui,ypač berniukams, pritrūksta arba psichologinės, arba socialinės brandos.Neskubėkite.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ačiū už naujus namelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(daivajazz @ 2015 05 21, 20:45)
O čia taip tarpkitko blush2.gif mūsų mokykla ieško pradinukų mokytojos ax.gif


Kiek girdėjau ir pas mus atvyks nauja mokytoja. Yra jau kandidatė mirksiukas.gif Įmesiu į paštą vardą ir pavardę, gal ji yra mūsų tarpe, o gal ją pažįstat? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 gegužės 2015 - 19:48
QUOTE(Ajerūnė @ 2015 05 23, 18:56)
Dokumentuose aiškiai parašyta, kad su neigiama PPT išvada šešiamečiams ugdymas tais metais neteikiamas (anksčiau paskutinis žodis buvo tėvų). Asmeninė patirtis (savo abu vaikus leidau šešerių) ir 15 metų pedagoginė patirtis rodo, kad nors akademiniai gabumai puikūs, anksčiau ar vėliau tokiam vaikui,ypač berniukams, pritrūksta arba psichologinės, arba socialinės brandos.Neskubėkite.

Ačiū už atsakymą.Esu girdėjus, kad tėvų žodis yra paskutinis, bet kaip supratau, dabar yra griežtas nurodymas nepriimti į 1 klasę?
Atsakyti
QUOTE(Ajerūnė @ 2015 05 23, 19:56)
Dokumentuose aiškiai parašyta, kad su neigiama PPT išvada šešiamečiams ugdymas tais metais neteikiamas (anksčiau paskutinis žodis buvo tėvų). Asmeninė patirtis (savo abu vaikus leidau šešerių) ir 15 metų pedagoginė patirtis rodo, kad nors akademiniai gabumai puikūs, anksčiau ar vėliau tokiam vaikui,ypač berniukams, pritrūksta arba psichologinės, arba socialinės brandos.Neskubėkite.

Pritariu. Neskubėkite vaiko leisti į pirmą klasę. Akademinės žinios dar ne viskas... Labai pasijaučia, kai vaikas anksčiau pradeda lankyti mokyklą. Ir greičiau pavargsta šešiamečiai. Juk jie dar vaikai, jiems daugiau reikia žaisti...
Atsakyti
QUOTE(lauramil @ 2015 05 22, 22:04)
Labai ačiū už palaikymą 4u.gif Labai bijome, kad ,,perdegs", tad  stengsimės , kad šiemet eitų į 1 klasę.

4u.gif Laba diena, o aš vis galvoju, ar tas mažylis jau lankė priešmokyklinukų grupę. Ten vaikai daug ko išmoksta, išdąsėja ir pasirengia gana sunkiam darbui 1klasėje.

Atsakyti
Sveikos, apsireiškiu ir aš blush2.gif
Pirmiausia labai atsiprašau, kad laiku neužmačiau, kad tema jau išseko, bet labai jau pasinėrus į darbus ir keliones su vaikais buvau. O penktadienį taip apsinuodijau, kad tik dabar pradedu grįžti į realybę.
Dideliausias ačiū temo autorei drinks_cheers.gif
Liko tikrai jau nedaug. Tik penkios dienelės, tada tik popierius susitvarkom ir ATOSTOGOS vacation1.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Dėl pirmos klasės, tai turiu savo tvirtą nuomonę kaip mokytojos. Į mano klasę atėjo šešiametis. Pirmi metai dar lyg ir nieko, antroje klasėje jau turi patenkinamus lygius, nes pavargsta pamokoje, blaškosi. Namuose tėvai su juo dirba tikrai daug, bet ir jie patys pamatė, kad sunku. Tikisi, kad persilauš, bet įdomu kada. Nors ateidami į pirmą klasę turėjo pažymą iš tarnybos ir tikrai vaikas skaičiavo, skaitė skiemenimis, bet tai ne pagrindas. Aš savo vaikui leisčiau džiaugtis vaikyste. Tai tik mano asmeninė nuomonė.
Kreipiuosi į ketvirtokes. Ką veiksite per paskutinę pamoką? Pritrūkau minčių. Pamoka bus kartu su tėvais: rašysime laišką ateičiai, skaičiuosime praleistas valandas mokykloje, rašysime pirmoko diktantą. Gal dar turite minčių?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2015 05 24, 13:31)
Sveikutės,
Dėl pirmos klasės, tai turiu savo tvirtą nuomonę kaip mokytojos. Į mano klasę atėjo šešiametis. Pirmi metai dar lyg ir nieko, antroje klasėje jau turi patenkinamus lygius, nes pavargsta pamokoje, blaškosi. Namuose tėvai su juo dirba tikrai daug, bet ir jie patys pamatė, kad sunku. Tikisi, kad persilauš, bet įdomu kada. Nors ateidami į pirmą klasę turėjo pažymą iš tarnybos ir tikrai vaikas skaičiavo, skaitė skiemenimis, bet tai ne pagrindas. Aš savo vaikui leisčiau džiaugtis vaikyste. Tai tik mano asmeninė nuomonė.
Kreipiuosi į ketvirtokes. Ką veiksite per paskutinę pamoką? Pritrūkau minčių. Pamoka bus kartu su tėvais: rašysime laišką ateičiai, skaičiuosime praleistas valandas mokykloje, rašysime pirmoko diktantą. Gal dar turite minčių?

Padaryk skaidres iš įdomiausių foto, tegul vaikai spėlioja, kada taip atrodė, ką veikė ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2015 05 24, 15:31)
Sveikutės,
Dėl pirmos klasės, tai turiu savo tvirtą nuomonę kaip mokytojos. Į mano klasę atėjo šešiametis. Pirmi metai dar lyg ir nieko, antroje klasėje jau turi patenkinamus lygius, nes pavargsta pamokoje, blaškosi. Namuose tėvai su juo dirba tikrai daug, bet ir jie patys pamatė, kad sunku. Tikisi, kad persilauš, bet įdomu kada. Nors ateidami į pirmą klasę turėjo pažymą iš tarnybos ir tikrai vaikas skaičiavo, skaitė skiemenimis, bet tai ne pagrindas. Aš savo vaikui leisčiau džiaugtis vaikyste. Tai tik mano asmeninė nuomonė.
Kreipiuosi į ketvirtokes. Ką veiksite per paskutinę pamoką? Pritrūkau minčių. Pamoka bus kartu su tėvais: rašysime laišką ateičiai, skaičiuosime praleistas valandas mokykloje, rašysime pirmoko diktantą. Gal dar turite minčių?

Nuomonei dėl šešiamečių pritariu pilnai 4u.gif
O gal galit priminti kas yra pirmoko diktantas? ax.gif
Atsakyti