Įkraunama...
Įkraunama...

Šauniosios pradinukės laukia vasaros

Labas visoms,

Gal galite patarti, ką ketvirtokams padovanoti?????????????? Nes viskas jiems NESĄMONĖ ir ttttt. AČIŪŪŪŪŪŪŪ
Atsakyti
QUOTE(Ytė @ 2015 05 24, 20:17)
Labas visoms,

Gal galite patarti, ką ketvirtokams padovanoti?????????????? Nes viskas jiems NESĄMONĖ ir ttttt. AČIŪŪŪŪŪŪŪ

aš dovanosiu visų ketverių metų nuotraukų skaidres su video reportažais.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(agė-melagė @ 2015 05 22, 20:20)
Aš irgi buvau susiplanavusi 6 savaites amerikos, bilietus nusipirkus, džiaugiausi, kad skrydis labai patogus. Bet va ką savos orų linijos ištaisė.... Toks dabar kirminas dūšią graužia. Taip tų pinigėlių nėra, tai dar bankrotą paskelbė verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Aš savom avialinijom nepasitikiu kažkodėl (nors ir užsieniečiai iškrečia "šposų" su visokiais streikais lotuliukas.gif ). Mes skrisim su SAS nuo Vilniaus iki Niujorko su persėdimu pirmyn Stokholme, o atgal Kopenhagoj. Bilietai nupirkti rugsėjo 2d. tai galit įsivaizduoti kaip ta kelionė laukiama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Mergelė @ 2015 05 22, 21:40)
Smilga, o tu čia rimtai apie Niujorką? Jei taip, tai bus puikios atostogos. Gal sūnelis ten?

Taip, tikrai nejuokavau, skrisiu su vaikais pas savo broliuką mirksiukas.gif . Netveriu savo kailyje doh.gif . Keliausim po šalį, aplankysim miestus, gamtą, Atlanto vandenyno pakrantėje deginsimės, maudysimės wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2015 05 24, 20:03)
Nuomonei dėl šešiamečių pritariu pilnai 4u.gif
O gal galit priminti kas yra pirmoko diktantas? ax.gif

Tai tiesiog rašys į pirmoko sąsiuvinius pirmoko lygio diktantą iki 20 ž.
Atsakyti
smile.gif Tai ačiū, kad vėl esam.............

biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2015 05 24, 20:33)
Sveikutės  4u.gif
Aš savom avialinijom nepasitikiu kažkodėl (nors ir užsieniečiai iškrečia "šposų" su visokiais streikais  lotuliukas.gif ). Mes skrisim su SAS nuo Vilniaus iki Niujorko su persėdimu pirmyn Stokholme, o atgal Kopenhagoj. Bilietai nupirkti rugsėjo 2d. tai galit įsivaizduoti kaip ta kelionė laukiama  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Taip, tikrai nejuokavau, skrisiu su vaikais pas savo broliuką  mirksiukas.gif . Netveriu savo kailyje  doh.gif . Keliausim po šalį, aplankysim miestus, gamtą, Atlanto vandenyno pakrantėje deginsimės, maudysimės  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Sėkmės. Gerų tau atostogų. Atsipūsi nuo visko. Visus darbus, visas mintis apie darbą palik mokykloj, paskutinę darbo dieną prieš atostogas.
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2015 05 24, 20:16)
aš dovanosiu visų ketverių metų nuotraukų skaidres su video reportažais.

Čia turbūt sudėtingas darbas, ar pati darei, ar kažkur užsakei?
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2015 05 24, 23:16)
aš dovanosiu visų ketverių metų nuotraukų skaidres su video reportažais.

Aš dovanosiu amuletus, tiesa, dar nežinau, kas tai bus, ax.gif bet yra laiko.paskutinės pamokos metu juos su vaikais rituališkai įkrausim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(calkusl @ 2015 05 24, 23:10)
Čia turbūt sudėtingas darbas, ar pati darei, ar kažkur užsakei?

pati padariau, tai nieko sunkaus...
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2015 05 24, 20:03)
Nuomonei dėl šešiamečių pritariu pilnai 4u.gif
O gal galit priminti kas yra pirmoko diktantas? ax.gif

O aš linkusi pasiginčyti biggrin.gif Juolab, kad turiu gerų pavyzdžių, kai šešiamečiai geriau mokėsi už septynmečius biggrin.gif Ir pati pradėjau lankyti mokyklą 6 metų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2015 05 25, 16:57)
O aš linkusi pasiginčyti  biggrin.gif  Juolab, kad turiu gerų pavyzdžių, kai šešiamečiai geriau mokėsi už septynmečius  biggrin.gif Ir pati pradėjau lankyti mokyklą 6 metų  tongue.gif

O aš irgi galiu pasiginčyti 4u.gif mirksiukas.gif Mano praktikoje šešiamečių ėjimas pasiteisino tik mergaitėms, jos tikrai buvo thumbup.gif Apie berniukus to pasakyti negaliu schmoll.gif O pati tai irgi mergaitė mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galit pasidalinti 4 klasės vertinimo aprašu, kurį būtų lengva pildyti.
Atsakyti