Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(dives @ 2015 06 18, 16:11)
Sveiki, ar vekselio davėjas gali būt du asmenys, pvz. du broliai skolinasi pinigus, galimas vienas vekselis ar būtinai turi būt atskiri vekseliai?

Du atskiri.
Atsakyti
laba diena jau nebezinau ir i ka kreiptis tikiuosi gal jus galesit man padeti. Situacija tokia turiu 3 vaikus mano sugyventini uzdare pragyvenom su juo 7 metus du vaikuciai ne jo bet jis uzaugino nuo mazumes o maziausias 3metuku ira jo bet pavardes mano mes nesusirase visi kaimynai ir musu seimos zinojo kad gyvenam kartu,draugai taip pat zinojo. labai noriu pas ji ilgalaiki pasimatyma bet nezinau kaip irodyti kad mes kartu laiskais susirasinejam aplankau trumpalaiki pasimatyme ji, jam rubus irgi as atveziau policija is mano namu ji ir paieme labai bijau kad neissiskirtume nes as ir vaikai labai mylim ji bet baiminuosi kad tik taip bendraudami nutolsim vienas nuo kito pradejau lankytis pas psihologus ar kaimynu rastiski paliudijimai kad jis gyveno pas mus tinka? arba musu seimu? gal zinot kaip irodyti kitaip? . ACIU kur besikreipciau atsakymo jokio negaunu sad.gif gal kas susidures su panasia ar tokia pat situacija
Atsakyti
Tai ar bent vaiko gimimo liudijime tavo sugyventinis įvardintas kaip tėvas?
Bandyk kreiptis į kalėjimo ar kokios ten įstaigos viršininką - pridėk raštiškus kaimynų ir kitų žmonių liudijimus, nes jokių kitų svarių dokumentų, kaip supratau, nėra.
Atsakyti
Nustatinekit tevyste vaiko per teisma, arba susituokit (sitas daug greiciau biggrin.gif).
Atsakyti
QUOTE(kristuke24 @ 2015 07 13, 13:42)
laba diena jau nebezinau ir i ka kreiptis tikiuosi gal jus galesit man padeti. Situacija tokia turiu 3 vaikus mano sugyventini uzdare pragyvenom su juo 7 metus du vaikuciai ne jo bet jis uzaugino nuo mazumes o maziausias 3metuku ira jo bet pavardes mano mes nesusirase visi kaimynai ir musu seimos zinojo kad gyvenam kartu,draugai taip pat zinojo. labai noriu pas ji ilgalaiki pasimatyma bet nezinau kaip irodyti kad mes kartu laiskais susirasinejam aplankau trumpalaiki pasimatyme ji, jam rubus irgi as atveziau policija is mano namu ji ir paieme labai bijau kad neissiskirtume nes as ir vaikai labai mylim ji bet baiminuosi kad tik taip bendraudami nutolsim vienas nuo kito pradejau lankytis pas psihologus ar kaimynu rastiski paliudijimai kad jis gyveno pas mus tinka? arba musu seimu? gal zinot kaip irodyti kitaip? . ACIU kur besikreipciau atsakymo jokio negaunu sad.gif gal kas susidures su panasia ar tokia pat situacija

Jūsų tėvai gali paliūdyti.

O aš pati noriu patarimo,jai žmogus tampa dėl kokių tai priežasčių neveiksnus,kas perima jo mokesčius,skolas?
Atsakyti
QUOTE(pavardene @ 2015 07 15, 13:20)
Jūsų tėvai gali paliūdyti.

O aš pati noriu patarimo,jai žmogus tampa dėl kokių tai priežasčių neveiksnus,kas perima jo mokesčius,skolas?



Na ir kur tas tevu liudijimas galios? Niekur, iskyrus teisma.


Zmogaus neveiksniu pripazista tik teismas, remdamasis mediku isvadomis.
Niekas jo mokesciu ir skolu neperima.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 07 15, 19:34)
Na ir kur tas tevu liudijimas galios? Niekur, iskyrus teisma.
Zmogaus neveiksniu pripazista tik teismas, remdamasis mediku isvadomis.
Niekas jo mokesciu ir skolu neperima.

Perima tas kas perima turtą globejas arba turto administratorius, bet priklausomai iš kur skolos ir kada atsirado . Jei iki pripažinimo neveiksniu, tai jos teisėtos. Dar klausimas skolos ar einamieji mokėjimai ir t.t
Jei neveiksniu teismo pripažintas žmogus yra įrašytas į Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registrą, atsakomybė už jam suteiktą paskolą tenka skolintojui.
Visas kitus einamuosius mokėjimus tvarko skirtas globėjas arba turto administratorius, be detalios situacijos sakyt konkrečiai neimanoma.

Atsakyti
QUOTE(renax @ 2015 07 19, 17:38)
Perima tas kas perima turtą globejas arba turto administratorius, bet priklausomai iš kur skolos ir kada atsirado . Jei iki pripažinimo neveiksniu, tai jos teisėtos. Dar klausimas skolos ar einamieji mokėjimai ir t.t
Jei neveiksniu teismo pripažintas žmogus yra įrašytas į Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registrą, atsakomybė už jam suteiktą paskolą tenka skolintojui.
Visas kitus einamuosius mokėjimus tvarko skirtas globėjas arba turto administratorius, be detalios situacijos sakyt konkrečiai neimanoma.

Ta močiutė,kuri pripažinta neveiksni,jau 80 metų,skolos-už butą,artimieji-tik mano teta su vaiku.
Atsakyti
QUOTE(pavardene @ 2015 07 28, 14:23)
Ta močiutė,kuri pripažinta neveiksni,jau 80 metų,skolos-už butą,artimieji-tik mano teta su vaiku.

Globėjas arba turto administratorius, jie atsako už einamuosius mokėjimus.
Atsakyti
Sveiki, noriu išeiti iš darbo todėl ,kad nuo tada kai įsidarbinau (balandžio) nemoka atlyginimo...pagal kokį straipsnį rašyti prašymą atleisti iš darbo?
Atsakyti
QUOTE(vyvvy @ 2015 08 23, 18:35)
Sveiki, noriu išeiti iš darbo todėl ,kad nuo tada kai įsidarbinau (balandžio) nemoka atlyginimo...pagal kokį straipsnį rašyti prašymą atleisti iš darbo?

LR DK 128 str. 1 d.
Atsakyti
Sveiki, turiu klausimų dėl bendrasavininkų turto doh.gif smile.gif
Žodžiu, situacija tokia - dvi seserys, iš kurių viena yra mano mama, paveldėjo savo mamos (mano močiutės) butą. Bėda ta, kad antroji sesuo, na, tarkim, nelabai kokia, gyvena savo bute, kuriame nėra vandens, elektros ir pan., todėl jai yra parankus tas paveldėtas butas, kuriame ir vanduo ir kiti patogumai (kuriais ji naudojasi). Mes norime parduoti butą, ji, aišku nesutinka kaip ir nesutinka gauti savo dalies, jei norėtume perpirkti iš jos. Žinau, kad prievarta mes teisiškai nieko negalime padaryti. Todėl, turiu klausimų:
- Ar ji gali deklaruoti savo gyvenamą vietą paveldėtame bute be mūsų, t.y. kitų bendrasavininkų žinios?
- Ar mes galime, remdamiesi tuo, kad butas negyvenamas, atjungti elektrą, vandenį ir kt. patogumus, be mamos sesers žinios?
- Kaip apsisaugoti nuo to, kad ji pridarys bute skolų komunalininkams, už kurias bus atsakingi abu bendrasavininkai?
- Greičiausia spynos mes negalime pakeisti paveldėtame bute be bendrasavininko leidimo?

Ačiū labai, kas ras laiko atsakyti 4u.gif
Atsakyti