Įkraunama...
Įkraunama...

Japoniška dieta, 24 tema

Hi,
Šiandien -0,5kg (vakar laikiausi dorai, be nuklydimų, bet vakar sportavau - daug bėdau, tai negi "raumenys pasunkėjo" staiga- būtų keista).

QUOTE(Melajja @ 2015 05 26, 07:47)
o per tas dvi dienas gryzo pradiniai kg, ar tik kazkiek +? nes jei gryzo kazin ar visai tesciau, bet jei bendrai minusas yra, dar savaite laikyciausi, savaitgali jokiu nuodemiu, o toliau prie kokios 5:2 pereiciau, kad kg negristu.
Papildyta:
Pas mane po 8 dienos nugaravo savaitgalinis pliusas ir dar kokie 200 g. neblogai, tai viso -2.8 kg. siandien 1 diena nuo pradziu.

Kilas grįžo cool.gif (gimtadienis buvo), o savaitgalį du gimtadieniai laukia... Žo, tėsiu, o tada bus matyt. Šiaip ir planavau 5:2 laikytis rolleyes.gif

QUOTE(beata @ 2015 05 26, 09:06)
Sveikos merginos :

Po pirmos dienos pas mane labai džiuginintis rezultatas - 1,8 kg thumbup.gif
Jau pradeda motuvuoti mane 4u.gif
Šiandien jaučiuosi puikiai, nors be galo norisi saldaus- kokio saldainiuko prie kavos... mmm
Gerai, kad dirbu ir nieko neturiu, o tai nežinau, kaip čia išeitų atsispirti.

Oho bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif mane taip pat žiauriai motyvuotų bigsmile.gif kodėl man tiek nekrenta verysad.gif cry.gif
Atsakyti
[quote=beata,2015 05 26, 10:06]
Sveikos merginos :
Po pirmos dienos pas mane labai džiuginintis rezultatas - 1,8 kg thumbup.gif

ogo, neblogai thumbup.gif man irgi pirmom dienom labai norejosi saldaus, dabar jau norma, is vis dabar nebezinau ko noriu, kelias dienas toks vaizdas - kad nieko.
O kada jus sveriates ryta ar vakara, man labai idomiai vakare nerodo jokio minuso, o va ryte jis atsiranda, bet pradejau ryte svertis tai ir tesiu.

Papildyta:
[quote=cap carap,2015 05 26, 10:17]
bigsmile.gif kodėl man tiek nekrenta verysad.gif cry.gif

Gal ner nuo ko, pas mane kai buvo nuo ko tai ir lengvai nubyrejo tie 2-3 kg, o va dabar sveriu 55,2 kg, ir toks svoris pas mane ir buna vasara, tai kazka daugiau nurident bus turbut labai sunku, nors taaaip noriu 52 -53 kg. cool.gif
Atsakyti
Aš sveriuosi ryte ir visuomet toje pačioje vietoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2015 05 26, 09:43)
Gal ner nuo ko, pas mane kai buvo nuo ko tai ir lengvai nubyrejo tie 2-3 kg, o va dabar sveriu 55,2 kg, ir toks svoris pas mane ir buna vasara, tai kazka daugiau nurident bus turbut labai sunku, nors taaaip noriu 52 -53 kg.  cool.gif

Džyzzzzzzzzzz jei aš tik tuos 55 sverčiau, tai nevirkaučiau, kad mažai nukrito. Turiu daugiau nei pas tave biggrin.gif
Po 8 dienų nukrito 1,8kg, bet jei nebūčiau nuodėmiavus, tai būtų bent jau - 2,8kg. Šią savaitę laikysiuos, tikiuosi stebuklo ir per dietą bent jau 4 kg numesiu cool.gif
Atsakyti
bet as labai zema 160 cm., tai tie 55 kg. tik skamba graziai, nes visas "grozis" ant lesku ir pilvo nusedes doh.gif
po 8 dienos -300 g.
Vakare vaikio isleistuves mokykloj, kazkur pavakrieniaut po to reiks nueiti, o jei jis i mcdonalda uzsimanys man sakes
Atsakyti
Hi smile.gif

po 9 dienos - 0,7 kg, viso per 9 dienas - 2,5. Nepasiduodu. Judu pirmyn smile.gif


Melajja, aha, neįvertinau, kad tu nedidukė smile.gif Va aš pastebėjau, kad lieknėjant nuo šonkaulių ir kelių "lieknėju" biggrin.gif kai priaugu, tai lyg ir tolygiai, o kai numest, tai pilvas ir šlaunys... Žodžiu, kažkur skaičiau, kaip aptirpdyt pilvuką kai laikaisi dietos: aliejumi ar kremu reikia sukti pagal laikrodžio rodyklę (gerai įmasažuot), tuomet pagnaibyt visą plotą ir pabaigai įtrint ledukais (gnaibymas "sušildo", ledukai -staigiai vėsina). Tokia prcedūra ne tik mažina pilvuką, bet ir neleidžia suglebt odai, kai labai daug numetama per trumpą laiką rolleyes.gif Tai vakar išmėginau ax.gif šlaunims išsitraukiau sasažuoklį (ratuką su gumbeliais) smile.gif
Atsakyti
Kur madmuazel mimi dingusi? g.gif riberte ar pradėjot dietą? Beata, kaip šiandien rezultatai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cap carap: 27 gegužės 2015 - 10:03
QUOTE(cap carap @ 2015 05 27, 11:02)
Kur madmuazel mimi dingusi?  g.gif riberte ar pradėjot dietą? Beata, kaip šiandien rezultatai? smile.gif



sveikos
pradejau nuo vakar , nes maisto buvo like labai nemazai nuo gimtadienio tai nesigavo nuo pirmadienio pradet

as esu tokia turinti valios ,uzsispyrusi , i nukrypimus neinu jei laikaus smile.gif , kiekv diena as nesisveriu , sveriuos po keliu dienu visad ( aisku jei laikaus dietos )
na labai tikiu kad bus geri rezultatai kaip ir kazkada buvo , dar kaip minejau as sportuoju i savaite 3 kartus tai as matuojuos apimtis , po 2 savaiciu sporto leskos apimtis sumazejo 2 cm ( aisku mityba as dar ziuriu )

na ziuresim kaip cia seksis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo riberte: 27 gegužės 2015 - 10:11
Na, jei valios ir užsispyrimo yra, tai viskas bus gerai. Aš taip pat laikausi užsispyrusi, nors savaitalį nusimato dvigubas balius cool.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
jungiuosi ir as prie sio grupeles, nes noriu isbandyti sia dieta ir ziureti, kaip eisis blush2.gif
nu kai paziuriu, nuo kiek jus metat, tai as geriau nesisakysiu savo gerio blush2.gif doh.gif
bet vakar jau startavau ir siandien taip ant durniaus uzsilipau ant svarstykliu, o ten -2 kg, bet kaip sakiu metu nuo laaaaabaaaai daug, tai ir tas svoris greit krenta pradzioj, ir sportuot pradejau kelios dienos taip pat smile.gif aisku ir pirmom dienom tas svoris kris greiciau, o paskiau manau stos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2015 05 27, 17:47)
Sveikos  4u.gif
<...>

Welcome biggrin.gif
Svarbiausia nusiteikti, užsispirti ir nepasiduoti smile.gif
Koks skirtumas koks svoris, svarbu krinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EEmama @ 2015 05 27, 18:47)
Sveikos  4u.gif
jungiuosi ir as prie sio grupeles, nes noriu isbandyti sia dieta ir ziureti, kaip eisis  blush2.gif
nu kai paziuriu, nuo kiek jus metat, tai as geriau nesisakysiu savo gerio  blush2.gif  doh.gif
bet vakar jau startavau ir siandien taip ant durniaus uzsilipau ant svarstykliu, o ten -2 kg, bet kaip sakiu metu nuo laaaaabaaaai daug, tai ir tas svoris greit krenta pradzioj, ir sportuot pradejau kelios dienos taip pat  smile.gif aisku ir pirmom dienom tas svoris kris greiciau, o paskiau manau stos  smile.gif



sveika prisijungus 4u.gif

pradejau 68, noreciau 62 turet
o kas bus nenzn gal ir nukris , nes pastebejau maista derinu sportuoju apimtys mazeja o kg nekrenta , raumuo daugiau sveria nei riebalas ...
Atsakyti