Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (15)

Blem, siandien jauciuosi kaip po rimto baliaus - galva ziauriai sunki biggrin.gif
Jei kas uzmatysit kokios info apie LT Komisijos balsavima mestelkit cia mirksiukas.gif Labai idomu kas ja sudare ir kaip kas balsavo.
Buvo galima numanyt, kad komisija ides didziausia indeli del nulio Rusijai, bet faktas tas, kad bendroje sumoje nulis buvo nuo Lietuvos. Ir man to pilnai uztenka rolleyes.gif
Dziaugiuosi del sveduko pergales.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 24 gegužės 2015 - 11:23
Dekui visoms uz kompanija, iki kitu metu 4u.gif
Atsakyti
http://www.eurovisio...n...83&voter=LT

Lentele kokias vietas skyre komisija,ziurovai.Galima pasirinkti ir kitu saliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinuke*: 24 gegužės 2015 - 11:33
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 24, 12:21)
Blem, siandien jauciuosi kaip po rimto baliaus - galva ziauriai sunki biggrin.gif
Jei kas uzmatysit kokios info apie LT Komisijos balsavima mestelkit cia mirksiukas.gif Labai idomu kas ja sudare ir kaip kas balsavo.
Buvo galima numanyt, kad komisija ides didziausia indeli del nulio Rusijai, bet faktas tas, kad bendroje sumoje nulis buvo nuo Lietuvos. Ir man to pilnai uztenka  rolleyes.gif
Dziaugiuosi del sveduko pergales.

http://www.15min.lt/...lyje-124-504996
Atsakyti
QUOTE(laukinuke* @ 2015 05 24, 12:29)
http://www.eurovisio...n...83&voter=LT

Lentele kokias vietas skyre komisija,ziurovai.Galima pasirinkti ir kitu saliu.



QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 24, 12:34)

Dekui 4u.gif

Kas mane dar ypac nustebino, tai paskutine vieta sirta Austrijai doh.gif Siaip tai ir galvojau, kad liks neivertinti EV ziurovu, bet kad paskutine vieta ims, tai net nesapnavau blink.gif Zodziu, mano skonis vertas paskutines vietos laugh.gif Keista kaip cia kiti mano favoritai aukstai uzkope biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2015 05 24, 12:41)
Kas mane dar ypac nustebino, tai paskutine vieta sirta Austrijai doh.gif Siaip tai ir galvojau, kad liks neivertinti EV ziurovu, bet kad paskutine vieta ims, tai net nesapnavau  blink.gif Zodziu, mano skonis vertas paskutines vietos laugh.gif Keista kaip cia kiti mano favoritai aukstai uzkope biggrin.gif
Man Austrija irgi patiko mirksiukas.gif Beje, mūsų komisija kaip suprantu davė 10 vietą jai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinuke* @ 2015 05 24, 12:29)
http://www.eurovisio...n...83&voter=LT

Lentele kokias vietas skyre komisija,ziurovai.Galima pasirinkti ir kitu saliu.


Pavaro emigrantai. thumbup.gif UK ir Airijoj žiūrovai Lietuvai pirmą vietą skyrė, Norvegijoj - 3.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 24, 11:34)
Labas rytas smile.gif
Reškia šaunuolė komisija smile.gif mačiau du iš komisijos davė Rusijai paskutinę vietą biggrin.gif thumbup.gif

O aš manau,tai buvo pigu ir neprofesionalu. Kaip ir tarimasis palaikyti kaimynines šalis. Dar gerai, kad latviai ir estai puikiai pasirodė, negėda balsuoti.
Balsavau už belgą, labai estetiškas pasirodymas, o ir atlikimas bei daina patiko.
Mūsiškiai bendrame kontekste atrodė vidutiniškai. Didelis pasiekimas, kad pateko į pusfinalį, o finale realiai balsų negavome, nes balsavo tik kaimynai ir emigrantai. Bet nieko čia tokio, siuntėm geriausią, ką turėjome, jie pasirodė gerai, buvo simpatiški (Linkytė po pusfinalio tiesiog pražydo), taigi, užėmėm gana aukštą poziciją. Žinoma, kaip visada, šiek tiek persistengė stilistai, režisieriai, kitokie patarėjai, bet nuoširdžiai sveikinčiau atlikėjus, jei turėčiau galimybę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kerola @ 2015 05 24, 10:35)
kas vakar didziavosi lietuviais tai galit didziuotis tik Civilyte  lotuliukas.gif

Lauras Lučiūnas savo balus išdalijo taip: pirmą vietą skyrė Gruzijai, antrą – Latvijai, trečią – Estijai, ketvirtą – Azerbaidžanui, penktą – Švedijai. Paskutinę vietą L.Lučiūnas atidavė Rusijai.

Jolita Vaitkevičienė pirmą vietą skyrė Švedijai, antrą – Latvijai, trečią – Norvegijai, ketvirtą – Belgijai, penktą – Azerbaidžanui. Prasčiausiai ji įvertino Albaniją. Antrą vietą „Eurovizijoje“ užėmusią Rusiją J.Vaitkevičienė įvertino kaip vertą 13-osios vietos.

Jurga Čekatauskaitė pirmą vietą skyrė Norvegijai, po to eilėje – Švedija, Latvija, Slovėnija, Estija. Prasčiausia, jos nuomone, buvo Rusijos atstovė Polina Gagarina.

Jurgio Brūzgos balsai paskirstyti taip: geriausias – švedas, po to – Australija, Latvija, Gruzija, Estija. Prasčiausiai jis įvertino Albaniją, o Rusijai skyrė 19 vietą.

Rositos Čivilytės favoritė – Latvija, po jos – Švedija, Norvegija, Australija, Belgija. Į paskutinę vietą ji nusiuntė Rumuniją, o Rusijai skyrė 20-ąją vietą.

http://www.15min.lt/...lyje-124-504996
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2015 05 24, 13:16)
O lesbietiškas bučinys jūsų netrikdo, ne?  bigsmile.gif


Be abejo, kad bjauru vienodai, aš tik nenorėjau smulkintis. Rado, matai, kuo nustebinti pasaulį, norėjo labai pigiai nupirkti balsus su eiline dainele, blankiu šou ir "iš koto verčiančiu" homoseksualų laižeku tongue.gif
Atsakyti
Austrai gavo 0 taškų, čia tai tikrai absurdas doh.gif Jei atvirai, sakyčiau jie turėjo apsikeisti vietomis su Lietuva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 24, 12:59)
Austrai gavo 0 taškų, čia tai tikrai absurdas doh.gif  Jei atvirai, sakyčiau jie turėjo apsikeisti vietomis su Lietuva smile.gif

na tikrai drinks_cheers.gif Austru daina tikrai zymiai geresne nei Lietuvos blush2.gif
Atsakyti