Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (15)

QUOTE(giedruole @ 2015 05 24, 10:16)
Na o mūsiškiai su tuo savo gėjišku bučiniu  verysad.gif Man asmeniškai tas jų bučinys buvo šlykštus, visiškai pritariu Jo ekselencijos Tomkevičiaus nuomonei, kad Lietuva ne tokią žinią apie save turėtų nešti pasauliui.. verysad.gif


drinks_cheers.gif
Kaip komentatorius per baltarusišką kanalą pasakė ''Yra kitų kelių į sėkmę''

QUOTE(giedruole @ 2015 05 24, 12:56)
Be abejo, kad bjauru vienodai, aš tik nenorėjau smulkintis. Rado, matai, kuo nustebinti pasaulį, norėjo labai pigiai nupirkti balsus su eiline dainele, blankiu šou ir "iš koto verčiančiu" homoseksualų laižeku  tongue.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Nura @ 2015 05 24, 13:16)
Pabandžiau paskaityti, kad darosi komentaruse po Rusijos atstovės pasirodymo video youtubej... lietuvių ir rusų pjautynės, vieni ant kitų pamazagas pila unsure.gif  doh.gif


Ir aš skaičiau. Žiauru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruole @ 2015 05 24, 12:56)
Be abejo, kad bjauru vienodai, aš tik nenorėjau smulkintis. Rado, matai, kuo nustebinti pasaulį, norėjo labai pigiai nupirkti balsus su eiline dainele, blankiu šou ir "iš koto verčiančiu" homoseksualų laižeku  tongue.gif

jūs gal laižiako gyvenime nemačiusi ar nepatyrusi biggrin.gif sorry, nesusilaikiau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 24, 13:40)
Ruses pasirodymas profesionalus, bet itin profesionalus buvo IR italai, IR australas, IR aisku, svedas. Tai Ko cia Ta gagarina taip isskiriama, nesuprantu. Jos daina visiskai banali, net jei IR profesionaliai atlikta, bet visiskas eurovizinis standartas. Meile, taika, visu sirdys plaka vienu ritmu - fek. Panasu, kad daug kam patinka toks cukrus.

švedo pasirodymas - irgi cukriukas. tik su daug efektų biggrin.gif


Iš Vienos parskridę Vaidas Baumila ir Monika Linkytė oro uoste pradėjo naują „Eurovizijos“ tradiciją

Monikita kažkokia pagražėjusi smile.gif į naudą gal konkursas.

ar rašinėti ant vėliavos gerai, tai nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 gegužės 2015 - 13:02
QUOTE(illuminated @ 2015 05 24, 02:34)
Tai ir sakau, kad nieko prieš atlikėją ir dainą neturiu - šiaip daina visai nebloga, kažkiek gal net gaila atlikėjos, kad savo šalį tokiu metu tegalėjo atstovaut... Ir ant Europos jau taip baisiai negali pykt už balsavimą. Bet va laimėjimo atveju pati Rusija šį reikalą greičiausiai būtų priėmusi labai palankiai ir veikiausiai ne vien dėl to, kad tik muzikinį konkursą laimėjo. Anie linkę politikos atrasti ir šieno kupetoj, tas laimėjimas jiems būtų buvęs vos ne kažkokia politine pergalė, juk akivaizdžiai kai kurie ten gyvena su Šaltojo karo mentalitetu, kur po viskuo slypi bent kažkokios politinės varžybos ir galių demonstracijos. Vat tas liūdina realiai.

Vienžo, panos, einam gult jau. biggrin.gif

bet dabar bent jau Rusija nebegales kaukti, kad vakarai stengiasi ja izoliuoti. vakar buvo geriausias to irodymas. bet jie vis tiek ka nors aukstyn kojom apvers greiciausiai

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 24, 09:22)

Atskleidus detalius rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos žiūrovai rusei skyrė trečiąją vietą. O komisija – tik 20-ąją.

pamirsus vakar buvau, kad ir komisijos dar perstumdo, tai sukau galva, kaip cia Lietuvos rusai uz ruse nesubalsavo. gal ji ir verta aukstesnes pozicijos nei ta komisijos skirta 20, bet ir tikrai ne 2-os vietos, kaip galiausiai gavosi.

austro gaila, gera daina, geras pasirodymas. siaip sakyciau labai daug fainu dainu siemet buvo


Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 24, 13:10)
Ironiška, bet apart emigrantų mūsų daina Europoje praktiškai niekam nepatiko biggrin.gif  doh.gif ir klausimas, ar mūsų kaip šalies nemėgsta, ar pasirodymas kitų akimis toks meh buvo.
Mano nuomone Lietuvos pasirodymas įvertintas gan neblogai 4u.gif
Kažkaip abejoju, kad ir komisijose sėdi emigrantai smile.gif

VISŲ ŠALIŲ KOMISIJOS IR ŽIŪROVŲ BALSAVIMAS UŽ LIETUVOS ATSTOVUS
šalis--> skiriama vieta
Airija: komisija- 8, žiūrovai- 1
Albanija: komisija- 23, žiūrovai- 23
Armėnija: komisija- 18, žiūrovai- 25
Australija: komisija- 17, žiūrovai- 12
Austrija: komisija- 12, žiūrovai- 24
Azerbaidžanas: komisija- 8, žiūrovai- 18
Baltarusija: komisija- 12, žiūrovai- 20
Belgija: komisija- 25, žiūrovai- 18
Kipras: komisija- 15, žiūrovai- 17
Čekija: komisija- 16, žiūrovai- 18
Danija: komisija- 9, žiūrovai- 13
Estija: komisija- 10, žiūrovai- 9
Graikija: komisija- 25, žiūrovai- 25
Gruzija: komisija- 6, žiūrovai- 9
Islandija: komisija- 16, žiūrovai- 12
Ispanija: komisija- 20, žiūrovai- 14
Italija: komisija- 16, žiūrovai- 15
Izraelis: komisija- 8, žiūrovai- 19
Juodkalnija: žiūrovai- 24
Latvija: komisija- 7, žiūrovai- 3
Lenkija: komisija- 23, žiūrovai- 19
Makedonija: žiūrovai- 22
Malta: komisija- 18, žiūrovai- 16
Moldova: komisija- 18, žiūrovai- 23
Norvegija: komisija- 8, žiūrovai- 3
Olandija: komisija- 17, žiūrovai- 16
Prancūzija: komisija- 14, žiūrovai- 20
Portugalija: komisija- 26, žiūrovai- 16
Rumunija: komisija- 23, žiūrovai- 26
Rusija: komisija- 16, žiūrovai- 22
San Marinas: žiūrovai- 12
Serbija: komisija- 23, žiūrovai- 19
Slovėnija: komisija- 18, žiūrovai- 19
Suomija: komisija- 17, žiūrovai- 21
Švedija: komisija- 18, žiūrovai- 16
Šveicarija: komisija- 4, žiūrovai- 26
UK: komisija- 14, žiūrovai- 1
Vokietija: komisija- 11, žiūrovai- 21
Vengrija: komisija- 16, žiūrovai- 24
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 24 gegužės 2015 - 13:11
QUOTE(Monmorensi @ 2015 05 24, 14:01)
švedo pasirodymas - irgi cukriukas. tik su daug efektų  biggrin.gif

Toli grazu NE toks wink.gif IR muzika/melodija daug idomesne.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 24, 14:04)
Toli grazu NE toks wink.gif IR muzika/melodija daug idomesne.

šiek tiek cool.gif

nu ok, dėl skonio nesiginčykim. man salduliai jie abu, tiek švedas, tiek Polina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2015 05 24, 14:03)
Mano nuomone Lietuvos pasirodymas įvertintas gan neblogai  4u.gif

drinks_cheers.gif adekvačiai, sakyčiau.

jau esu rašiusi, bet ot būtų įdomu, jei dainos būtų vertinamos nežinant, kokios šalies tai atstovas. aišku, utopija tai įgyvendinti praktikoje. bet tik tada būtų realiai balsuojama už dainą ir pasirodymą. dabar visokios peripetijos, kur bepažiūri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 gegužės 2015 - 13:08
QUOTE(fukse @ 2015 05 24, 13:08)

Vokiečiai 1 vietą skyrė Italijai, o Vokietijos komisija 1 vietą skyrė Latvijai
Vokiečiai Rusijai skyrė 2 vietą, o Vokietijos komisija 4 vietą

Arba kažką ne taip girdėjau, bet man rodos vokiečiai rusijai 12 balų davė g.gif . Dar taip nusistebėjau. Bet gal tai kita šalis buvo, po Vokietijos einanti ax.gif .

QUOTE(Monmorensi @ 2015 05 24, 14:01)
jūs gal laižiako gyvenime nemačiusi ar nepatyrusi  biggrin.gif sorry, nesusilaikiau  lotuliukas.gif

Aš irgi nesuprantu ko čia pyktintis, Monikos su Vaidu tikrai ilgesnis laižiakas buvo. Čia jau ne šlykštu biggrin.gif . Et tie homofobai biggrin.gif .
O šiaip tai manau, kad Lietuva būtų truputi aukščiau, jei pakartojime daugiau dainos būtų, o ne laižymosi rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 24, 14:04)
Toli grazu NE toks wink.gif IR muzika/melodija daug idomesne.
QUOTE(Monmorensi @ 2015 05 24, 14:07)
šiek tiek  cool.gif
nu ok, dėl skonio nesiginčykim. man salduliai jie abu, tiek švedas, tiek Polina smile.gif
jau esu rašiusi, bet ot būtų įdomu, jei dainos būtų vertinamos nežinant, kokios šalies tai atstovas. aišku, utopija tai įgyvendinti praktikoje. bet tik tada būtų realiai balsuojama už dainą ir pasirodymą. dabar visokios peripetijos, kur bepažiūri.

Mane sužavėjo vizualizacijos, patiko dainos pradžia, nu ir aišku pats charizmatiškas švedas biggrin.gif
Būtų idealu vertinti nežinant šalies, bet tai misija neįmanoma manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 24, 14:22)
Arba kažką ne taip girdėjau, bet man rodos vokiečiai rusijai 12 balų davė g.gif . Dar taip nusistebėjau. Bet gal tai kita šalis buvo, po Vokietijos einanti ax.gif .

12 ir davė
komisija 4 vietą, žiūrovai 2, bendras rezultatas 12 balų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 gegužės 2015 - 13:25
Ir dar keista, kad iš Ispanijos negavom nieko, gi nemažai ten tautiečių, bent jau mano pažįstamų ten daugiausia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2015 05 24, 14:25)
Ir dar keista, kad iš Ispanijos negavom nieko, gi nemažai ten tautiečių, bent jau mano pažįstamų ten daugiausia ax.gif

šiauriau gal daugiau uždirba tautiečiai, daugiau gali priskambinti. Ispanijoje berods labai sumažėję lietuvių, kažkur skaičiau, kad nebėr tiek darbų.

užtat Portugalija nustebino, kad 12 balų davė Italijai, o ne Ispanijai kaip kasmet biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 24 gegužės 2015 - 13:28
Ką manot?
Atsakyti