Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 13 tema

QUOTE(jele25 @ 2016 01 06, 13:17)
Taip gaila angliskai nemoku...o jus zinote kad nuo 2016 metu gimusioms mergaitem bus privalomas skiepas nuo papilomos viruso?man pries 2 dienas gime dukra ir galvoju reikia pradeti rinkti info apie ta skiepa,ar verta ji aplamai skiepit dukras?kokia jusu nuomone?

nei vieno skiepo LT nera privalomo. Mano dukros jo tikrai negaus. 4u.gif

QUOTE(debesyse* @ 2016 01 06, 14:52)
Pirmiausia pasakysiu, kad skiepo sudėtimi ir šalutiniu poveikiu labai nesidomėjau. Žinau, kad apie jį yra įvairių nuomonių. Bet jeigu kada nors turėsiu dukrą, tikrai skiepysiu. Ir gaila, kad manęs niekas nepaskiepijo (o gal dar tada nebuvo to skiepo). Kiekvienas skiepas turi komplikacijų riziką. bet nežinau kokia turi būti ta rizika, kad ji būtų baisesnė negu tas visas laikas, kai gavau biopsijos rezultatus, kai laukiau konizacijos, kai laukiau atsakymų po jos ir kai dabar kiekvieną kartą, atlikdama citologinį tyrimą, drebu. Jeigu būtų bent mažiausia galimybė vaiką nuo to apsaugt (o skiepas kaip suprantu ir yra ta galimybe), aš ja pasinaudočiau.

Dabar galit užmėtyt mane, kas prieš skiepus  ax.gif

tai va, kai nesidomejot, tai ir nezinot, kad yra baisesniu komplikaciju nei konizacija, CIN ir visa kita. 4u.gif ir isvis kaip galima kisti i savo kuna kazka, apie ka net placiai nepasidomejot. 4u.gif juolab vaikams.

pradziai paskaitykit cia... http://truthaboutgar...l.org/memorial/

http://healthimpactn...g-women-ruined/

http://sanevax.org/n...-with-gardasil/

https://healthandmon...rdasil-vaccine/


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramce: 06 sausio 2016 - 15:57
QUOTE(jele25 @ 2016 01 06, 13:17)
Taip gaila angliskai nemoku...o jus zinote kad nuo 2016 metu gimusioms mergaitem bus privalomas skiepas nuo papilomos viruso?man pries 2 dienas gime dukra ir galvoju reikia pradeti rinkti info apie ta skiepa,ar verta ji aplamai skiepit dukras?kokia jusu nuomone?

Kad bus privalomas negirdėjau, tik girdėjau, kad nuo 2016 m spalio žada mergaitėms nemokamą skiepą
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 01 06, 15:40)
nei vieno skiepo LT nera privalomo. Mano dukros jo tikrai negaus. 4u.gif
tai va, kai nesidomejot, tai ir nezinot, kad yra baisesniu komplikaciju nei konizacija, CIN ir visa kita. 4u.gif ir isvis kaip galima kisti i savo kuna kazka, apie ka net placiai nepasidomejot. 4u.gif juolab vaikams.

pradziai paskaitykit cia...

Tai jau ir čia moterims smegenis pudrini ir gąsdini? Nesitikėk, kad visur taip lengvai naivuolius verbuosi. Sąžinės turėk, atkalbinėti moteris nuo atsivėrusios galimybės išvengti vėžio, o gal net mirti nuo jo. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Kolekcionierė @ 2016 01 06, 21:58)
Kad bus privalomas negirdėjau, tik girdėjau, kad nuo 2016 m spalio žada mergaitėms nemokamą skiepą

ŽPV vakcina bus tik įtraukta į vaikų skiepų kalendorių ir ja bus rekomenduojama nemokamai skiepyti vyresnes mergaites ( nuo 11 metų). Tai bus absoliučiai laisvanoriška. Noriu priminti, kad viena iš didžiausių moterų mirtingumo priežasčių yra gimdos kaklelio vėžys, kurio labai rimtas provokatorius yra žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Dabartinėms mergaitėms labai pasisekė, nes jos jau turės unikalią galimybę išvengti gimdos kaklelio vėžio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 06 sausio 2016 - 23:49
Aš 7ta savaitė po operacijos. Praejo 2os mm,o šiandien truputį kraujo pasirodė, buvom kam panašiai gal? Galvoju bėgt jau pas gydytoją ar dar ne.
Atsakyti
Kac kac, moderatore dave velniu, tai atejai kitur pasikandziot. bigsmile.gif

Ar netiketai per nakti prireike konizacijos?

Nustok zmones persekiot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramce: 07 sausio 2016 - 09:12
QUOTE(Ramce @ 2016 01 07, 09:01)
Kac kac, moderatore dave velniu, tai atejai kitur pasikandziot. bigsmile.gif

Ar netiketai per nakti prireike konizacijos?

Nustok zmones persekiot.

Velnių gavai ir tu. Ir vėl gausi, jei nenustosi žmones gąsdinti ir antivakcininę savo propagandą skleisti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 07, 09:09)
Velnių gavai ir tu. Ir vėl gausi, jei nenustosi žmones gąsdinti ir antivakcininę savo propagandą skleisti. 4u.gif

Mano kelios zinutes skiepu temoj kaip grudelis palyginus su tavo monologais.

Ar SM uzdrausta dalintis tau nepatinkancia informacija? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2016 01 07, 09:15)
Mano kelios zinutes skiepu temoj kaip grudelis palyginus su tavo monologais.

Ar SM uzdrausta dalintis tau nepatinkancia informacija? biggrin.gif

Informacija turėtų būti bent jau objektyvi ir paremta faktiniais patvirtinais įrodymais. Tavo gi informacija - VBS agentūros lygio. Kažkodėl ignoruoji pasaulyje atliktus mokslinius tyrimus dėl vakcinų patikimumo ir adjuvantų kiekio jose saugaus minimumo. Tačiau turiu viltį, kad moterys yra tiek protingos, kad atsirinks pagrįstą ir objektyvią informaciją nuo propagandinės medžiagos. Tuo labiau, kad tai susiję su jų dukrų ar anūkių sveikata ir gyvybe.
Atsakyti
merginos, prašom neteršti temos 4u.gif
QUOTE(Adietka @ 2016 01 07, 00:02)
Aš 7ta savaitė po operacijos. Praejo 2os mm,o šiandien truputį kraujo pasirodė, buvom kam panašiai gal? Galvoju bėgt jau pas gydytoją ar dar ne.

skaičiau, kad kitoms ir dar vėliau kraujo pasirodo iš po konizacijos. man po pirmų menstruacijų buvo.
ar ir tolesnės mmm tokios skausmingos kaip pirmosios kažin? kojom nepaėjau, tiek pilvą maudė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2016 01 07, 13:00)
merginos, prašom neteršti temos 4u.gif

skaičiau, kad kitoms ir dar vėliau kraujo pasirodo iš po konizacijos. man po pirmų menstruacijų buvo.
ar ir tolesnės mmm tokios skausmingos kaip pirmosios kažin? kojom nepaėjau, tiek pilvą maudė doh.gif

Bandysiu ryt pas daktarę eit,9 siandien nedirba0. Labai jau maudžia tą kaklelį, tikiuosi nieko rimto...
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 01 07, 11:25)
Bandysiu ryt pas daktarę eit,9 siandien nedirba0. Labai jau maudžia tą kaklelį, tikiuosi nieko rimto...

man irgi vis pamaudžia, ypač jei susirietus ilgiau pasėdžiu ar daugiau pavaikštau. kitą savaitę eisiu tikrintis kaip sugijo (šiandien 6 savaitės suėjo).
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2016 01 06, 23:44)
Tai jau ir čia moterims smegenis pudrini ir gąsdini? Nesitikėk, kad visur taip lengvai naivuolius verbuosi. Sąžinės turėk, atkalbinėti moteris nuo atsivėrusios galimybės išvengti vėžio, o gal net mirti nuo jo. doh.gif
Papildyta:

ŽPV vakcina bus tik įtraukta į vaikų skiepų kalendorių ir ja bus rekomenduojama nemokamai skiepyti vyresnes mergaites ( nuo 11 metų). Tai bus absoliučiai laisvanoriška. Noriu priminti, kad viena iš didžiausių moterų mirtingumo priežasčių yra gimdos kaklelio vėžys, kurio labai rimtas provokatorius yra žmogaus papilomos virusas (ŽPV). Dabartinėms mergaitėms labai pasisekė, nes jos jau turės unikalią galimybę išvengti gimdos kaklelio vėžio.

Šitą žinau, tiesiog jele rašė, kad nuo 2016 m gimusioms mergaitėms bus privaloma. Aš supratau taip, kad tarkim 2016 pagimdau mergaitę ir jai sueis 9 m bus privaloma. Iki šiol mano turima info yra, kad 2016 m spalį šie skiepai bus nemokami mergaitėms nuo 9 iki 14 m . Pati šių skiepų laukiu
Atsakyti