Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio konizacija 13 tema

QUOTE(Ramce @ 2015 12 31, 10:33)
taigi uzdegima pirma isgydykit ir gal dings CIN1. zpv nera, kur jus skubat, cia rimta operacija, ne danti tvarkyt. doh.gif

Na pasitikiu gydytoja, ji pirma ir užsikabino biopsiją daryti, sakė nepaisant kad tyrimas nėra blogas visgi vaizdas labai negražus, ir neaišku kas toliau yra.
Atsakyti
smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Skambanti tyla @ 2015 12 31, 09:43)
Na pasitikiu gydytoja, ji pirma ir užsikabino biopsiją daryti, sakė nepaisant kad tyrimas nėra blogas visgi vaizdas labai negražus, ir neaišku kas toliau yra.


Manau, kad neskubekit su operacija, CIN1 dar nera blogai, va CIN3 tai jau be abejones reiktu daryt. Bet jus pati zinoma priimate sprendima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Corazon13: 31 gruodžio 2015 - 15:24
Sveikos, mergaitės smile.gif po konizacijos ir aš jau smile.gif operavo Ugianskytė Kauno klinikose gruodžio 7d. Operacija pavyko, gavau pilną narkozę, bet atsigavau labai greit ir be pasekmių smile.gif kitą dieną jau keliavau namo smile.gif maždaug 6d.kaip dėjo kraujai per kojas, perspėjo, kad gali pakraujuot... bet jau ne šitaip... lėkiau į primamajį. Paguldė, sustabdė kraujavimą, uždegino vaistais, trūko kraujagyslė. Kitą dieną namo gulėt... skausmų nebuvo. Operavo HSIL,ir prie to pačio kandilomą kažkokią zarazą... atsakymams dar neskambinau... pasilikau po švenčių žinioms smile.gif tik nesuprantu vieno, tepinėlis geras mano, viskas gerai, tik kaip buvo išskyros su kvapu, tai ir yra + deginimas, nors uždegimi nerodo jokio... prieš konizaciją žvakučių įvairiausių rašė ir antibijotikus... ir nieko
Atsakyti
Bet kaip greit jūs atsakymus gaunat. Aš dar savo nuo lapkričio 19d. nesulaukiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 01 02, 12:24)
Bet kaip greit jūs atsakymus gaunat. Aš dar savo nuo lapkričio 19d. nesulaukiu sad.gif

Kodėl taip ilgai? Gal kur užsimetė?
Atsakyti
tikrai jau, reikėtų krutinti dėl atsakymų, nes man tiek pas ginę, tiek ligoninėj sakė bus po dvejų savaičių, bet abi paskambino po savaitės pranešti ir kviesti į konsultacijas.
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2016 01 03, 21:28)
Kodėl taip ilgai? Gal kur užsimetė?

Man taip ir sake, po menesio ar pusantro atsiųs į polikliniką, poliklinikoj aišku nieko nėra,skambinau į ligoninę statistikos skyrių, ten irgi tik išrašas, kad mane operavo,paleido etc.. Ryt bandysiu operavusiam gydytojui skambint, nusibodo nežinioj būt.
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 01 03, 22:03)
Man taip ir sake, po menesio ar pusantro atsiųs į polikliniką, poliklinikoj aišku nieko nėra,skambinau į ligoninę statistikos skyrių, ten irgi tik išrašas, kad mane operavo,paleido etc.. Ryt bandysiu operavusiam gydytojui skambint, nusibodo nežinioj būt.

Atsakymas tikrai turi būti po savaitės. Juk yra laboratorija kur darytas tyrimas, jau kelkit vėją, gali gydytoja paskambinti. Mes taip darom darbe, na pasimeta tie lapukai, mano pačios atsakymas pasimetė, migom radom .
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2016 01 03, 23:31)
Atsakymas tikrai turi būti po savaitės. Juk yra laboratorija kur darytas tyrimas, jau kelkit vėją, gali gydytoja paskambinti. Mes taip darom darbe, na pasimeta tie lapukai, mano pačios atsakymas pasimetė, migom radom .

Kuri gydytoja ? Nes man siuntimą išrasė šeimos gydytoja, pas ją ir turi atsakymas ateit? O tiems operavusiems tai speju dzin .
Papildyta:
QUOTE(Adietka @ 2016 01 04, 00:43)
Kuri gydytoja ? Nes man siuntimą išrasė šeimos gydytoja, pas ją  ir turi atsakymas ateit? O tiems operavusiems tai speju dzin .  Beto jis pats sake,kad bus po menesio ar pusantro sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 01 03, 23:46)
Kuri gydytoja ? Nes man siuntimą išrasė šeimos gydytoja, pas ją  ir turi atsakymas ateit? O tiems operavusiems tai speju dzin .



Na ta kuri siunčia tiriamą medžiagą į laboratoriją. Ateikit pas savo gydytoją ir gražiai gražiai paprašykit kad išsiaiškintų . Tai įmanoma, aišku jai gal ir nepriklauso tai daryti, bet gali, nu kokį skanų greipfruktą nuneškit bus smagiau abiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adietka @ 2016 01 03, 22:46)
Kuri gydytoja ? Nes man siuntimą išrasė šeimos gydytoja, pas ją  ir turi atsakymas ateit? O tiems operavusiems tai speju dzin .

atsakymą duoda procedūrą atlikusi gydytoja-ta kuri operavo. ji turi surašyti tame išraše diagnozę, koks darytas gydymas ir tyrimų rezultatus.
ir jai priklauso padaryti išrašą jūsų ligos kortelei (nebent jūs susitarėte, kad išsiųs į jūsų polikliniką ir pirkot voką tam reikalui), todėl reikia eiti ir gražiai ne paprašyti, o jau pareikalauti netgi...


mano konizacija lapkričio 25 buvo, bet kažkaip vis pasirodo kraujo dar po truputį. kitą savaitę reik rašytis pas ginę apžiūrai ir prašyt siuntimo pakartotinei konizacijai, oi, kaip nelaukiu...
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2016 01 04, 12:39)
Na ta kuri siunčia tiriamą medžiagą į laboratoriją. Ateikit pas savo gydytoją ir gražiai gražiai paprašykit kad išsiaiškintų . Tai įmanoma, aišku jai gal ir nepriklauso tai daryti, bet gali, nu kokį skanų greipfruktą nuneškit bus smagiau abiems smile.gif

Bandau siandien visa ryta pagaut mane operavusi gydytoją, bet jis vis operacinėj sad.gif
Atsakyti