Įkraunama...
Įkraunama...

Balsiai ir aplinkui

QUOTE(Lapkritine @ 2015 06 05, 15:53)
Ar neteko jums susidurti su vagimis? Užpraeitą naktį, iš 3 d. į 4 d. Kryžiokuose mums išsiurbė visą kurą iš automobilio bako, kai automobilis stovėjo tiesiai po mūsų pravertu miegamojo langu, plius pilnatis buvo ir tikrai labai šviesu ant kiemo buvo. Tiesiog taip atvirai... Tiesą sakant, man dabar kažkaip nejauku, nes ir gyvenam dar čia palyginti neseniai... unsure.gif

Liūdna, kad taip nutiko unsure.gif Ar kvietėte policiją?




Ar buvote Balsių šventėje? Taip smagu, kai aplink daug pažįstamų veidų 4u.gif Gražus renginys buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2015 06 08, 07:51)
Liūdna, kad taip nutiko  unsure.gif Ar kvietėte policiją?
Ar buvote Balsių šventėje? Taip smagu, kai aplink daug pažįstamų veidų  4u.gif Gražus renginys buvo 4u.gif

Ne, o ka ta policija... Nuostolis ne toks ir didelis, tiesiog pats faktas labai nemalonus. Gavom pamoka, nuo siol kiekvienai nakciai vyras masina i garaza varo. Dar greitai turesim leliuka, planavau, kad vezimeli tiesiog terasoj laikysim, tai teks atsisakyt sios minties, del visa ko...

As irgi noriu pasidziaugti, tikrai labai grazi svente buvo thumbup.gif Aciu organizatoriams 4u.gif ir siaip pagalvojau, kad ir kainuot visa tai turejo nemazai, ir pasidare idomu is kokiu pinigeliu tai buvo organizuojama, maciau, kad galima paremti bendruomene 2 proc., bet cia turbut ne is ju, gal remeju g.gif tiesiog kai visur uz viska reikia susimoket, tai mane geraja prasme nustebino, kad nemokamai ir taip sauniai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2015 06 07, 23:58)
Šiuo metu statom namą, tai lyg ir niekas nieko nevogė  g.gif Nors buvo ir ne kartą kieme palikti šiokie tokie daiktai dar kai net tvoros nebuvo. Tikiuosi ir poto nevogs niekas  bigsmile.gif

Na, atsarga gedos nedaro smile.gif kol nenusvyli, tol nepagalvoji smile.gif norejau kazkokiu budu paviesinti sita fakta, gal kam nors tai pades.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2015 06 13, 20:01)
Na, atsarga gedos nedaro smile.gif  kol nenusvyli, tol nepagalvoji smile.gif norejau kazkokiu budu paviesinti sita fakta, gal kam nors tai pades.


Ne tai kas be ko. Pas mus netyčia buvo palikta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2015 06 13, 20:01)
As irgi noriu pasidziaugti, tikrai labai grazi svente buvo thumbup.gif  Aciu organizatoriams 4u.gif  ir siaip pagalvojau, kad ir kainuot visa tai turejo nemazai, ir pasidare idomu is kokiu pinigeliu tai buvo organizuojama, maciau, kad galima paremti bendruomene 2 proc., bet cia turbut ne is ju, gal remeju g.gif tiesiog kai visur uz viska reikia susimoket, tai mane geraja prasme nustebino, kad nemokamai ir taip sauniai thumbup.gif



Suorganizuoti šventę kainuoja apie 10-14 tūkst. Lt. Sunkiausias darbas yra surasti rėmėjus. Šventės biudžetas rėmėjų ir bendruomenės nario mokestis, kurį irgi yra sunku surinkti. Visi rėmėjai būna ant šventės programos.
Atsakyti
Man dar labai patiko Zumbos pasirodymas, taip gražiai mamos šoko. Taip energija tryško.
Atsakyti
Mamos, o gal ir šita tema ką nors pakomentuotumėte? 4u.gif http://www.supermama...?...42725&st=12
Ar verta leliuką prirašyti šeimos medicinos centre ir pas ką? Mes su vyru registruoti kitose poliklinikose, todėl nieko apie šį centrą nežinau, bet būtų daug patogiau leliuką ten vežioti.
Atsakyti
Sveiki,
Mūsų visi vaikai registruoti pas gyd. Rusteikienę. Atsiliepimai tik patys geriausi smile.gif
Atsakyti
Ačiū, bandysim ir mes pas ją pakliūt, jeigu išeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2015 07 07, 19:44)
Ačiū, bandysim ir mes pas ją pakliūt, jeigu išeis 4u.gif

Mes irgi ten prisirase.taciau nelabai patinka tvarka ten- pergrusta vaiku , neimanoma susiplanuoti vizito pas gydytoja, ta pacia diena tik.tevai siaip jau dirba...Idomu kodel tokioj didelej apylinkej neatsiranda dudesnus med.centras, su daugiau daktaru, paslaugu.
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2015 07 07, 20:22)
Mes irgi ten prisirase.taciau nelabai patinka tvarka ten- pergrusta vaiku , neimanoma susiplanuoti vizito pas gydytoja, ta pacia diena tik.tevai siaip jau dirba...Idomu kodel tokioj didelej apylinkej neatsiranda dudesnus med.centras, su daugiau daktaru, paslaugu.


Kad visuomet uzraso i prieki, kada reikia, nesuprantu, ka turite galvoje g.gif

Mano dukra irgi pas Rusteikiene prirasyta, patys silciausi ir geriausi atsiliepimai apie sia dakrtare.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2015 07 08, 08:22)
Kad visuomet uzraso i prieki, kada reikia, nesuprantu, ka turite galvoje  g.gif

Mano dukra irgi pas Rusteikiene prirasyta, patys silciausi ir geriausi atsiliepimai apie sia dakrtare.

Na tarkim ryte suserga vaikas, skambinant skiria tik viena laika - dazniausiai per pietus..O jeu tevai tuomet dirba?

Mano darbo laikas nuo 14, ir niekaip ikitol patekti pas gyd.neimanoma.Juk yra darbu, kur zmones dirba ..ant saves..ir biuletenio imti neiseina.Nieko nesakau- gydytoja nuostabi, taciau manau siam rajonui reikia didesnio centro su platesnem pasiulom- gydytoju skaiciaus, paslaugu.
Atsakyti
QUOTE(nmante @ 2015 07 08, 14:08)
Na tarkim ryte suserga vaikas, skambinant skiria tik viena laika - dazniausiai per pietus..O jeu tevai tuomet dirba?


Viska suprantu, bet kad net ir didelese poliklinikose negausi kruvos pasirinkimo su laikais, kiek teko susidurti. Kazkaip tenka suktis.
Atsakyti