Įkraunama...
Įkraunama...

Balsiai ir aplinkui

Info dėl maitinimo konkurso.

Vilniaus Balsių pagrindinės mokyklos (progimnazijos), skelbtą maitinimo konkursą laimėjo UAB "Cirtana" (Laimos Stankevičienės IĮ).
Pirkimo objekto dalies numeris
Nustatytos pasiūlymų eilės numeris
Dalyvio pavadinimas Pasiūlymo (pasiūlymo dalies) ekonominis naudingumas
Pasiūlymo (pasiūlymo dalies) kaina
Pasiūlymo (pasiūlymo dalies) kainos išraiška Pasiūlymo (pasiūlymo dalies) įvertinimas pagal nustatytus su pirkimo objektu susijusius kriterijus (taikoma tik supaprastinto pirkimo atveju)
1
1 UAB "Cirtana" 23,82 EUR / 82.25 Lt.

Pirkimo sutarties objektas
Pirkimo objekto kodas pagal BVPŽ
Kaina su PVM (EUR) Maksimalūs tiekėjo prievolių įvykdymo terminai iki Numatyti pratęsimai Tiekėjo prievolių įvykdymo terminai be pratęsimų iki
1
Valgyklų ir pagaminto valgio tiekimo paslaugos. 72.000,00 Eur./ 248,601.60 Lt.
2018.08.31
Taip 2016.08.31

UAB "Cirtana" savininkė Laima Stankevičienė, vadovas Lukas Stankevičius.

Laimos Stankevičienės IĮ maitinimo paslaugas Vilniaus Balsių pagrindinėje mokykloje (progimnazijoje), teikė 2011-09-01-2012-06-30 m.m. ir 2012-09-01-2013-06-30 m.m.

Ką manote apie laimėjusios įmonės pasiūlytą kainą 23,82 EUR / 82.25 Lt., ar sugebės už tokią kainą užtikrinti kokybišką ir sveiką maitinimą mokinių ir darbuotojų maitinimą?

Plačiau pridėtoje nuorodoje
Nemokamo maitinimo tiekimo paslaugų pirkimas
Atsakyti
Labas rytas, kaimynės,

Gal žinot kokią gerą bei atsakingą merginą/moterį, kuri galėtų ir norėtų dirbti valandine auklyte nuo rugsėjo mėn. (galime mokėti fiksuotą mėn. atlyginimą)? Labai ieškau savo mergytei ir retkarčiais berniukui prižiūrėti. Gyvename Balsiuose. Jei žinote, kas tokio darbelio ieško, labai prašyčiau parašyti man į AŽ paštą, nes šiaip tikrai sunku rasti auklę šiuose kraštuose... Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepos12: 16 liepos 2015 - 09:22
QUOTE(liepos12 @ 2015 07 16, 10:21)
Labas rytas, kaimynės,

Gal žinot kokią gerą bei atsakingą merginą/moterį, kuri galėtų ir norėtų dirbti valandine auklyte nuo rugsėjo mėn. (galime mokėti fiksuotą mėn. atlyginimą)? Labai ieškau savo mergytei ir retkarčiais berniukui prižiūrėti. Gyvename Balsiuose. Jei žinote, kas tokio darbelio ieško, labai prašyčiau parašyti man į AŽ paštą, nes šiaip tikrai sunku rasti auklę šiuose kraštuose... Ačiū.


Bandykite ieškotis auklių temoje 4u.gif
Atsakyti
o aš tai vis niekaip nerandu padėvėto sarafano savo būsimai trečiokei unsure.gif negi nieks neišaugo ar tėvai lauk meta ar vaikai sudėvi?

Saviškį atidavėm būsimai pirmokei - visai nesudėvėtas, tiesiog išaugtas. Kažkaip kitose mokyklose būna uniformų mugė - galvojau ir pas mus yra/bus, bet vat ir nėra. Gal padarom tikrai? Kad siunčiamės iš užsienio - tai gerai, bet gal dar ir turimomis pasimainytume/parduotume?

Ką manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RitaRazi: 11 rugpjūčio 2015 - 09:43
QUOTE(RitaRazi @ 2015 08 11, 09:42)
o aš tai vis niekaip nerandu padėvėto sarafano savo būsimai trečiokei  unsure.gif negi nieks neišaugo ar tėvai lauk meta ar vaikai sudėvi?

Saviškį atidavėm būsimai pirmokei - visai nesudėvėtas, tiesiog išaugtas. Kažkaip kitose mokyklose būna uniformų mugė - galvojau ir pas mus yra/bus, bet vat ir nėra. Gal padarom tikrai? Kad siunčiamės iš užsienio - tai gerai, bet gal dar ir turimomis pasimainytume/parduotume?

Ką manot?


As tai buciau labai uz muge, pernai tokia mini busimiems pirmokams buvo smile.gif

Jei kas domisi, tai as turiu visiskai nauja uniformini megztuka, su visom etiketem nei karto nedevetas.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 08 11, 10:42)
o aš tai vis niekaip nerandu padėvėto sarafano savo būsimai trečiokei  unsure.gif negi nieks neišaugo ar tėvai lauk meta ar vaikai sudėvi?

Saviškį atidavėm būsimai pirmokei - visai nesudėvėtas, tiesiog išaugtas. Kažkaip kitose mokyklose būna uniformų mugė - galvojau ir pas mus yra/bus, bet vat ir nėra. Gal padarom tikrai? Kad siunčiamės iš užsienio - tai gerai, bet gal dar ir turimomis pasimainytume/parduotume?

Ką manot?

Buvo praeitų metų pavasarį mugė...

Mano dukra tris metus sarafaną dėvėjo, atidavėme aną vasarą kaimynų pirmokėlei (labai gerai išsilaikė). O dabar dukra turi sijoną, manau, kad užteks iki baigs 8 klasę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 11 rugpjūčio 2015 - 20:59
QUOTE(Pingvinukas @ 2015 08 11, 21:53)
Buvo praeitų metų pavasarį mugė...

Mano dukra tris metus sarafaną dėvėjo, atidavėme aną vasarą kaimynų pirmokėlei (labai gerai išsilaikė). O dabar dukra turi sijoną, manau, kad užteks iki baigs 8 klasę  ax.gif


o mums tai su sijonu bėda - užmauni ir nukrenta, reikia labai siaurinti arba įsiuvinėti gumą biggrin.gif o sarafanas bent ant petnešų laikosi doh.gif ... Bet iš tiesų tai sijonas gal ir praktiškiau...
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 08 11, 21:21)
o mums tai su sijonu bėda - užmauni ir nukrenta, reikia labai siaurinti arba įsiuvinėti gumą biggrin.gif o sarafanas bent ant petnešų laikosi  doh.gif ... Bet iš tiesų tai sijonas gal ir praktiškiau...


Dabar yra pirkti sijonu ir kelniu vaikams su reguliuojamu liemeniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 08 11, 22:21)
o mums tai su sijonu bėda - užmauni ir nukrenta, reikia labai siaurinti arba įsiuvinėti gumą biggrin.gif o sarafanas bent ant petnešų laikosi  doh.gif ... Bet iš tiesų tai sijonas gal ir praktiškiau...

Maniškei irgi laisvas, o ji kūdutė, už tat ir tiks kol baigs mokyklą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2015 08 13, 08:01)
Dabar yra pirkti sijonu ir kelniu vaikams su reguliuojamu liemeniu  4u.gif


tie patys languoti reguliuojamu liemeniu? Manovitoj ar VCUP'e? Nuvažiuosiu nupirksiu, nes viltis baigia dingt įsigyt kažką padėvėto..

Be to, dukrai stresas - mūsų mokytoja pranešė prieš porą dienų, kad nebebus mūsų mokytoja, kad rado darbą arčiau namų (važinėdavo iš Trakų vokės doh.gif , suprantama) - tai dabar ašaroja mergička (o ir kiti klasiokai paašaroja), o apie naują mokytoją žinių neturim, mokyklos psl. nei info, nei naujos mokytojos pavardės. Galėtų jau ir pranešti... O mokytoja buvo labai ir labai faina.. Nepatinka man tokie pokyčiai, oi, kaip nepatinka. Nes iš patirties žinau, kad mokytojai pasikeitus, mokymosi procesas vaikui apsunksta.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 08 13, 09:35)
tie patys languoti reguliuojamu liemeniu? Manovitoj ar VCUP'e? Nuvažiuosiu nupirksiu, nes viltis baigia dingt įsigyt kažką padėvėto..

Be to, dukrai stresas - mūsų mokytoja pranešė prieš porą dienų, kad nebebus mūsų mokytoja, kad rado darbą arčiau namų (važinėdavo iš Trakų vokės doh.gif , suprantama) - tai dabar ašaroja mergička (o ir kiti klasiokai paašaroja), o apie naują mokytoją žinių neturim, mokyklos psl. nei info, nei naujos mokytojos pavardės. Galėtų jau ir pranešti... O mokytoja buvo labai ir labai faina.. Nepatinka man tokie pokyčiai, oi, kaip nepatinka. Nes iš patirties žinau, kad mokytojai pasikeitus, mokymosi procesas vaikui apsunksta.. g.gif


Ne, as pirkau tamsia melyna is kitur. Uniformos taisyklese irasytas languotas arba tamsios spalvos. Tai mes turim tamsiai melynu ir juodu. Plius kelnes, dzinsai. Esu nupirkusi keleta alia sarafaniniu tamsiai melynu sukneliu. Pirkau padeveta mokyklini sarafana, bet ji uzdejus buvau gal 2 kartus per visus metus. Tai kaip ir poreikio jam nematau.


Del mokytojos uzjauciu. Ir isivaizduoju, ir zinau, kaip sunku vaikams mokslo procese pokyciai.
Atsakyti
Dėl mokytojos, tai tikrai gaila... Na bet tikėkitės, kad bus viskas gerai ax.gif
Atsakyti