Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio vaikai

QUOTE(akari @ 2015 08 01, 16:43)
Labas mamos wink.gif
Tai visų vaikai su cirkais valgo, tai tada gerai smile.gif

O kokias košes duodi? Aš va sakiau jau mano vaikas nei druskos, nei cukraus negaus. Dešrelių ir čiulpinukų išvis net nematys...ir kąąą...nu nevalgo mano mergina košių, pasakiau kaimynei, tai žinokite už pusvalandžio atnešė bulvių košės su šiek tiek druskos ir naminiu pienu (net nebepaklausiau karvės ar ožkos). Nu valgė mažė su malonumu, paskui dar mišinio išgėrė, nuotaika tik pakilo, ir dar žaidėm ilgai (nors jau kaip ir miegoti buvo laikas). Dabar mišinio dar išgėrė ir užmigo...Dar ta pati kaimynė buvo padariusi košę su bulvėm, morka, cukinija, druska, ožkos pienu ir berods šiek tiek ryžių.Irgi valgė kaip reikiant smile.gif  Lyg ir suvokiu, kad dar jai anksti druska ir pienas, bet smagu žiūrėti, kai vaikas pavalgęs ir linksmas smile.gif Kaimynės skoniu pasitikiu, pas ją anūkas laabai dažnai būna (3metų), ir anksti primaitinti pradėjo, nes mp nebuvo. Tai ji pastoviai verda košes, vis skirtingas, po kelias per dieną. Jos anūkas maximos maisto nėra ragavęs, viską perka iš ūkininkų, močiučių...

Ar krapus galima dėti į košę? smile.gif

Man neonotologe, dar kai vakiui buvo 6 menesiai, sake i maista pradet deti svieziu prieskoniniu zoleliu. Maniskis labai megsta bazilika. As bazilika, petrazoles ir krapus auginu balkone dideliuose vazonuose.
Atsakyti
Labas rytas. Kas liecia maista,tai jau uzkniso virt po pora saukstu tu kosiu,tai verdu daugiau ir koses valgom pusryciams visos ax.gif

A tiesa buvom praeita savaite TA tai ugis 71 cm, o svoris 8.800 cia lygiai 9 menesiuku tongue.gif
Atsakyti
Aš šiandie iš Benetono išparduotuvės parsitempiau krūvą šorčiukų savo ponaičiui. Tik turiu prisipažint, kad dauguma jų iš mergaičių skyriaus ax.gif Pažiūrėjau, kad tiek mergaitiški, tiek berniukiški visiškai vienodi - tik mergaitėms gražesnių spalvų sukrauta ax.gif Namams paėmiau labai švelnučių trikotažinių, tokių ryškių spalvų. Dar džinsinių kelis ir šiaip medvilninius.
Atsakyti
Mane irgi tos košės veikia neigiamai, greičiau sumuštinius valgyt pradėtų smile.gif Kol verdu košę, ji dažniausiai rėkia nes dėmesio trūksta, paskui kol nuraminu, pikta nevalgo, avdrug padedu košę ne vietoj, tai ir šuo suvalgo, tada vėl iš naujo smile.gif

O aš žadu užsipirkti rūbų dėvėtų, nes dabar visi buvo perkami nauji, košės ne visos išsiskalbia, jau tikrai gaila pinigų, vasarai užsipirkau rūbelių dar būnant UK, tai nenešioti vasariniai bus, neužaugo lotuliukas.gif

Tai ką, vasara atėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 08 05, 11:39)
Mane irgi tos košės veikia neigiamai, greičiau sumuštinius valgyt pradėtų smile.gif Kol verdu košę, ji dažniausiai rėkia nes dėmesio trūksta, paskui kol nuraminu, pikta nevalgo, avdrug padedu košę ne vietoj, tai ir šuo suvalgo, tada vėl iš naujo smile.gif

O aš žadu užsipirkti rūbų dėvėtų, nes dabar visi buvo perkami nauji, košės ne visos išsiskalbia, jau tikrai gaila pinigų, vasarai užsipirkau rūbelių dar būnant UK, tai nenešioti vasariniai bus, neužaugo  lotuliukas.gif

Tai ką, vasara atėjo  thumbup.gif

pabandyk sonett demiu valiklis/baliklis milteliai tokie super demes isima. pirkti yra rimi
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 07 30, 09:56)


Kaip Jūsų vaikučiai kreipsis į Jūsų mamas? Mano mama yra babytė, o vyro mama pageidavo būti vadinama močiute. O mano pačios babytė, tai išvis susigalvojo, kad nori būti senelė, ne kokia prosenelė  lotuliukas.gif


Mano mama - mociute, anyta nori buti vadinama baba, dar turiu mociute, bet kaip ja vadins, net nenumanau, siaip retokai matomes, mazai bendraujam, todel nesusimasciau, kaip ta prosenele reikes uzvadint. Siuo metu jokiu kreipiniu nenaudoja, zodzio mama mano mazyles zodynelyje visai nera, mylimiausias zodis - auau, jei koki gyvuna pamato biggrin.gif

Kalbejot apie drabuzelius, tai as pamegusi hm, zara, va benetton maniskei didoki pasirode, ten berods nuo 1-2 metuku (bent jau Ozo pc taip pastebejau), o kai mano mergina smulkoka, tai ilgai lauksim, kol priaugs smile.gif Net batuku kietu padu nerandu, visur tik tapukai jos dydzio. Namie devet perku pigiausius drabuzelius, nes juos istepa baisiausiai, kiek jau ismetusi esu, nes pavirto murzinais, neatskalbiamais skudurais doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif

Kaip laikotės jūs ir jūsų vaikučiai tokiais karščiais? Kaip valgo? Aš įsiūlau tik kruopų košes, ir tai ne visada. Vandens geria labai mažai, o mišinio išgeria daugiau nei visada.
Ilsėjomes penkias dienas Palangoje. Negaliu skųstis savo ponaičiu, elgėsi tikrai gerai, bet vistiek visa laimė kad buvom su vyro tėvais (nors šiaip niekada net negalvojau, kad kur nors sutiksiu su jais važiuoti doh.gif ) ir anyta labai padėjo jį prižiūrėti, kitaip grįžčiau siaubingai pavargus.

Galvojau grįšiu, užsuksiu į supermamas, turėsiu bent kokius 2 psl paskaityt, o čia net vieno neprirašėt. Labai liūdna, kad mažai kas čia jau užsuka unsure.gif

Šiandien mūsų su vyru antrosios vestuvių metinės wub.gif aišku du metai palyginus yra labai mažai, bet vistiek džiugina tokios progos smile.gif
Atsakyti
Laba wink.gif

Aš tai neturiu laiko jau sm, būnam daug lauke, košės atima nemažai laiko, nors dažnai kas nors man pašonėje būna (mama, babytė mano, tetis), bet nieko nespėjam vis tiek smile.gif Labai didelė bėda yra, kad mažiukė miega mano lovoj, neturim lovytės, tai kai ji užmiega būnu su ja kartu. Negaliu palikti, nors ir kamerą turiu, bet pas mus virtuvė pirmam aukšte, kambariai antram.
Mano kruopų nevalgo visai, šiandien skaniai valgė bulvių košę su stirniena. Bet valgo kaip žvirblis, labai nedaug.
Aš buvau supykusi ant anytos, kad vieną marčią ir anūkę vežasi prie jūros, o mūsų ne, nes atseit per mažos. Bet prie to pačio paklausė, kad gal aš su savo tėvais nuvažiuosiu biggrin.gif biggrin.gif
Kažkaip šie karščiai mums lengvesni, nei kad buvo liepos pr. Vandens geria, bet nedaug, taip žaisdamos.
Rūbus ir mes iš HM perkam, kai gimė buvau gavusi kuponus su 20proc nuolaida, vienas buvo online, kitas parduotuvėje, dabar pagalvojau, kad galėjau daugiau užsipirkti smile.gif

AgSlan, sveikinimai su metinėmis, mes gegužę šventėme antrąsias smile.gif Mano vyro brolis ir sesė irgi šventė, visi 2013 per kelis mėn ir susituokėm thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif vis neprieinu prie sm blush2.gif
Pagaliau baigsis karščiai thumbup.gif mažiukas isbertas net, šlapias visad, sunkiau užmiega, tai džiaugiuos kad atves.
Gauna mp dažnai ir vandens duodu, maistą sunkiai isiulau. Geriausiai pavyksta kai mato kitus valgant.
Visur kabinasi dabar, stojasi, o nusileist ne visad moka, tai jau puošiamės mėlynėmis doh.gif vieno nebegaliu visai palikt, lipa bele kur..
Rūbus irgi hm perku daugiausia, tik mažai jų reikėjo dabar, dažnai be jų visai laikiau, su bodziu dažniausia. Tik sunkiai mums su dydžiais, jau 86-92 nešiojam, tai viršutinių rūbai per ilgom rankovėmis dažnai ar per siauri. Dabar batu ieškau rudeniui. Gal kas uzmatet kur neblogu yra?
Atsakyti
Giliuk, berniukas iš aukštuomenės? smile.gif Manoji dar ne visus 74 priaugus. Lauke irgi pliką laikydavau, bet man atrodo, kad netiko jai, neišberta, nenusibrozdinus, bet tokie plėmai yra. Kasdien vis kitoj vietoj, vieni atsiranda, kiti dingsta.
Aš jau norėjau rašyti, kad manoji avižinę košę skaniai valgo, bet šiandien vėl daviau, kad pradėjo verkti, spjaudė, tai kąąą...mišinuką daviau. Mano maisto irgi nori, bet aš kokius keptus sumuštinius valgau, kiaušinienę ar šiaip ko jai negalima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 08 13, 11:32)
Giliuk, berniukas iš aukštuomenės? smile.gif Manoji dar ne visus 74 priaugus. Lauke irgi pliką laikydavau, bet man atrodo, kad netiko jai, neišberta, nenusibrozdinus, bet tokie plėmai yra. Kasdien vis kitoj vietoj, vieni atsiranda, kiti dingsta.
Aš jau norėjau rašyti, kad manoji avižinę košę skaniai valgo, bet šiandien vėl daviau, kad pradėjo verkti, spjaudė, tai kąąą...mišinuką daviau. Mano maisto irgi nori, bet aš kokius keptus sumuštinius valgau, kiaušinienę ar šiaip ko jai negalima  ax.gif

Va va, mano irgi i lekste dažnai kėsinasi, sunku jau ir pavalgyt, mes irgi daug neleistino maisto valgom. Sako nuo metu jau nuo bendro stalo pratinti, kol kas sunku ir įsivaizduot, bet kad reiks meniu pakeist tai tikrai smile.gif
Jau prasikale vienas dantukas, labai ramiai, kad taip ir toliau smile.gif tikiuos ta proga geriau valgyti pradės biggrin.gif
Ka kalba jūsų mažyliai? Mano dabar ate dažniausiai sako ir su liežuviu visokius garsus išgauna. Dar kai netinka kas nors nenene rekia.
Atsakyti
Laba.
Kas del maisto tai buna kad duodu paragaut ir desros ir kotleto,maza gabaleli.
O seip darzoviu valgom uogyciu visokiu. Nuo silauoges pasirauke bet vistiek sukirto :-)
Pomidora tai pati didziause nugvelbia ir suvalgo,tik skuryte lieka.


Kas del drabuziu tai nemazai yra like nuo seses tai uztenka pilnai,dabar dar maisa atveze,bet kazin ar sunesiot dar soesim,tuoj reiks siltesniu,bet ziuriu ir tu kruva yra. Tai pakolkas purkt nereikia :-)


O kas del progu vestuviu,tai spali bus 9m.kaip vede.

Ismoko liezuviu klakseti,tai istisai duoda dabar :-)
Atsakyti