Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio vaikai

Vaisius lauke duodu, nes irgi kažkada valgė arbūzą namie, viskas šlapia buvo smile.gif
Mes pas uošvius buvom visą savaitgalį, susitikau su drauge, jos mergytei 7mėn. Oj buvo kiek ašarų mažiukėms, nes jei viena pradeda verkti, tai kita irgi smile.gif
Atsakyti
Aš gyvenu rajone kur begalo daug mažų vaikų. Maniškiui labai patinka stebėt mažus vaikus. Jei tik netoiese pamato, tai iškart tik rimtas pasidaro ir neatitraukia akių. O jei dar gauna progą pačiupinėt... Visada tai daro labai susikaupęs ir taip švelniai wub.gif
Bet va mūsų katino švelniai liest nemoka. Gal kad labai susijaudina lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
kaip mažiai rudenėlį pasitiko?
V apsirgo. Gerklė raudona, kosti.. Pirmi vaistai į trasą doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi vi @ 2015 09 03, 19:08)
Sveikos 4u.gif
kaip mažiai rudenėlį pasitiko?
V apsirgo. Gerklė raudona, kosti.. Pirmi vaistai į trasą doh.gif  verysad.gif

Sveikos.
Kokius vaistukus nuo gerklytes duodi? Galvoju reik perziuret vaistinele ir man.tikiuos greit neprireiks bet geriau turet.
Mes gyvenam gerai.turim 3 dantukus ir dar 3 lenda iskart.
Kasryt keliames nuvest sese i darzeli.tai ritmas pasikeite iskart nuo rugsejo 1.
Mokam ate parodyt ir pasakyt.kai valgyt laikas saukia mamam. Katuciu plojam.plaukai labai auga.
Pati dar neatsistoja bet pastacius labai patinka but.
Kaku darom tik i puoduka.jau ritma turim.
Kas dar.viskas
Atsakyti
QUOTE(Vi vi @ 2015 09 03, 18:08)
Sveikos 4u.gif
kaip mažiai rudenėlį pasitiko?
V apsirgo. Gerklė raudona, kosti.. Pirmi vaistai į trasą doh.gif  verysad.gif


Oj, kaip liudna, sveikateles 4u.gif
Mano mergaite rudeneli pasitiko su naujovem - isterijos priepuoliais. Sia savaite prasidejo, buna supyksta zaisdama, suspiegia, trenkia zaislus, o per diena bent pora kartu pradeda nei is sio, nei is to bliauti, kol nuraminu....Is pradziu galvojau, gal ka skauda, bet dabar, ilgiau pastebejus suprantu, kad is pykcio ima bliauti, net uzsikosti, suprakaituoja, asaros bega. Kartais siek tiek pavyksta pralinksmint, bet tik akimirkai, ir toliau tesia asaru pakalne verysad.gif Nebeismanau, kaip su tuo kovot. Va siandien susiruosem i lauka, pasodinau i vezima ir pradejo arijas, aisku i lauka nebeejom, nenorejau su dramom vezti.
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2015 09 04, 11:34)
Sveikos.
Kokius vaistukus nuo gerklytes duodi? Galvoju reik perziuret vaistinele ir man.tikiuos greit neprireiks bet geriau turet.
Mes gyvenam gerai.turim 3 dantukus ir dar 3 lenda iskart.
Kasryt keliames nuvest sese i darzeli.tai ritmas pasikeite iskart nuo rugsejo 1.
Mokam ate parodyt ir pasakyt.kai valgyt laikas saukia mamam. Katuciu plojam.plaukai labai auga.
Pati dar neatsistoja bet pastacius labai patinka but.
Kaku darom tik i puoduka.jau ritma turim.
Kas dar.viskas


Paskyrė gydytoja umcalor ir prospan.
V irgi 3 dantis turi. Atsistoja įsikibus į lova ir pan, ropinėja po namus, bet eiti vedama už rankų dar nenori. Ritmas sugriuvo sulig rugsėjo1....

QUOTE(mybiglove7 @ 2015 09 04, 14:16)
Oj, kaip liudna, sveikateles  4u.gif
Mano mergaite rudeneli pasitiko su naujovem - isterijos priepuoliais. Sia savaite prasidejo, buna supyksta zaisdama, suspiegia, trenkia zaislus, o per diena bent pora kartu pradeda nei is sio, nei is to bliauti, kol nuraminu....Is pradziu galvojau, gal ka skauda, bet dabar, ilgiau pastebejus suprantu, kad is pykcio ima bliauti, net uzsikosti, suprakaituoja, asaros bega. Kartais siek tiek pavyksta pralinksmint, bet tik akimirkai, ir toliau tesia asaru pakalne  verysad.gif  Nebeismanau, kaip su tuo kovot. Va siandien susiruosem i lauka, pasodinau i vezima ir pradejo arijas, aisku i lauka nebeejom, nenorejau su dramom vezti.

aciu...tikiuos lengvai išsikapstysim.
OI kaip nefaina dėl isterijų...bandyk nukalbint, sudomint kažkuom..
Atsakyti
Hey mamkos wink.gif Net nebuvau pagalvojusi, kad su rugsėjus kai kuriom ritmas pasikeis smile.gif Na ką, mes jau grįžome į Angliją, kelionė tokia sunkoka buvo. Mažiukė lėktuve zirzė nemažai, paskui aš ją į rankas pasiėmiau, su dviem tašėm buvau, o dar vežimą suvyniotą ir šunį reikėjo pasiimti doh.gif Sušilau visa, sunku nešti, jau silpna pasidarė, nuėjau pas apsauginius sakau: ar galiu vaiką ir daiktus nunešti vyrui ir paskui pasiimti vežimą ir šunį? Nebegaliuuu!! Tai leido thumbup.gif thumbup.gif Paskui aplankėme mano pusseserę ir kitą dieną jau važiavom namo. Tai nuo Olandijos iki namų kelionė netrumpa, bet visai šauniai įveikėm, nes vaikas miegojo didžiąją kelio dalį.

Maniškė dar sunkiai su maistu, kelionės metu mišinuku beveik maitinosi, jau ir dešrelę gavo verysad.gif Maniškei nėra tokių isterijos priepuolių, kaip mybiglove7, bet ji amžinai tokia zirzalė, ir taip greitai pavargstu, pasimateu ką daryti verysad.gif Nieko maniškė nemoka, tik garsiai rėkauja lotuliukas.gif ir stojasi, jau tik vos vos pasirėmusi stovi, vaikščioti nenori smile.gif Aš tikiuosi, kad maniškė bus iš tų nesergančių kaip ir aš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 09 06, 23:41)
Hey mamkos wink.gif Net nebuvau pagalvojusi, kad su rugsėjus kai kuriom ritmas pasikeis smile.gif Na ką, mes jau grįžome į Angliją, kelionė tokia sunkoka buvo.  Mažiukė lėktuve zirzė nemažai, paskui aš ją į rankas pasiėmiau, su dviem tašėm buvau, o dar vežimą suvyniotą ir šunį reikėjo pasiimti doh.gif  Sušilau visa, sunku nešti, jau silpna pasidarė, nuėjau pas apsauginius sakau: ar galiu vaiką ir daiktus nunešti vyrui ir paskui pasiimti vežimą ir šunį? Nebegaliuuu!!  Tai leido  thumbup.gif  thumbup.gif Paskui aplankėme mano pusseserę ir kitą dieną jau važiavom namo. Tai nuo Olandijos iki namų kelionė netrumpa, bet visai šauniai įveikėm, nes vaikas miegojo didžiąją kelio dalį.

Maniškė dar sunkiai su maistu, kelionės metu mišinuku beveik maitinosi, jau ir dešrelę gavo  verysad.gif  Maniškei nėra tokių isterijos priepuolių, kaip mybiglove7, bet ji amžinai tokia zirzalė, ir taip greitai pavargstu, pasimateu ką daryti  verysad.gif  Nieko maniškė nemoka, tik garsiai rėkauja  lotuliukas.gif  ir stojasi, jau tik vos vos pasirėmusi stovi, vaikščioti nenori  smile.gif  Aš tikiuosi, kad maniškė bus iš tų nesergančių kaip ir aš smile.gif

Pasikeicia ir dar kaip turint darzelinuka/ mokyklinuka.mum reik keltis su maze dicke vest i darzeli.nes tik nuo 8 dirba o vyras anksti isvaziuoja.tai ir maze zadinu.
Ar jau dedat batukus maziukam.
Maniske begalo valgi.valgo absoluciai viska.nu toks malonumas ja maitint.
Mp gauna vakare pries miegeli ir nakti viena karta keliasi.
Sliauzia ji pas mus ant sikniuko.viena koja po savim pakisus.bet kokiais greiciais varo.kaip juokingai.dabar spinteles.stalciai.baisu kad neprisispaustu.
Atsakyti
Nupirkom clarks batukus, bet nededam ilgai. Geriausia kai basa koja, tai galvoju kam tie batai tada? biggrin.gif
Maniškė jau pradedu mus šokdinti. Kas nors nepatinka pradeda zirzsti, verkti. Mano, kad nereguojam, tai garsiai surinka, ir dažnai rėkia kol pati išsigąsta, tada daugiau ašarų. Vakar vyras pasibaisėjo tokiu vaiko elgesiu kaip keitė pampersą. Juokinga jam iš pradžių buvo, bet kai suprato, kad čia kaprizai, tai jau susirūpino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akari @ 2015 09 10, 12:43)
Nupirkom clarks batukus, bet nededam ilgai. Geriausia kai basa koja, tai galvoju kam tie batai tada?  biggrin.gif
Maniškė jau pradedu mus šokdinti. Kas nors nepatinka pradeda zirzsti, verkti. Mano, kad nereguojam, tai garsiai surinka, ir dažnai rėkia kol pati išsigąsta, tada daugiau ašarų. Vakar vyras pasibaisėjo tokiu vaiko elgesiu kaip keitė pampersą. Juokinga jam iš pradžių buvo, bet kai suprato, kad čia kaprizai, tai jau susirūpino  smile.gif

Ui pampio keitimas ir mum nemaloniausia procedura.rekia.
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2015 09 10, 20:52)
Ui pampio keitimas ir mum nemaloniausia procedura.rekia.

Sveikos smile.gif
As rudens beveik nejaučiu dar, tik tiek kad sutapo su vyro atostogų pabaiga, tai dabar dažniau dviese su mažiuku namie. Mėgstu i lauką eit ryte, tai tenka labiau apsirengt, kaip nemėgstam šito...oi kaip nelaukiu žiemos ir visokiu kombinezonu.
Batukus pradėjom dėti, nors ten tokie kaip tapukai labiau, normaliu nepavyksta užmauti, rieciasi pieštukus ir viskas. Siandien netyčia pakliuvom i mamų muge, parsivežiau maišą rubu, tai saltam sezonui mažai ko bereiks.
Pampersa keist ir mum iššūkis, kartais maunu tuos tokius kaip kelnaites, tai dar dar. O siaip nebent ka nematyto duodu, jau nei dainos nei eilėraščiai nepadeda doh.gif
Mano dideliam džiaugsmui mažiukas pastebimai pradėjo daugiau valgyti, o ne tik ragauti. Nu dar toli mum iki normaliu porcijų bet pažanga yra smile.gif
Ar valot jau dantukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giliukass: 11 rugsėjo 2015 - 21:24
Sveikos 4u.gif
Mus ir vėl paguldė į ligoninę tirtis dėl alergijos verysad.gif šiandien tik pirma diena o aš jau taip noriu namo, taip pavargau, nors galvojau kaip tik pailsėsiu nuo namų ruošos, nuo vyro biggrin.gif nu neįsivaizduoju ką veikt su mažium tokioj mažoj palatėlėj, vietos nėra, visos lovos lovytės ir spintelės geležinės, o M nu toks hiperaktyvus čia, tik spėk gaudyt, jam taip viskas įdomu, taip norisi viską apčiupinėt. Visa laimė, kad mes vieni palatoj, nes aš važiuodama labiausiai bijojau kad gulėsim ne vieni.
Atsakyti