Įkraunama...
Įkraunama...

PICOS: jų pagrindai ir viršus

Pamenu seniau kepdavau pica, gaudavosi labai skaniai ir greitai,bet beda, kad neatsimenu gerai to receptuko cray.gif cray.gif Gal kas nors taip kepa ir pades man? Pagrindas mazdaug taip: 4 kiausiniai (plakam), 4 saukstai majonezo (plakam) 4 saukstai miltu ir viska ismaisyti (na zinoma dar druskytes, prieskoniu picos) o daugiau ingredientu neatsimenu. verysad.gif Mieliu tikrai nereikia. Tada viska ismaisius gerai supilti i ikaitinta keptuve.
Ant virsaus as dedu: supjaustyta kubeliais daktariska desra, pora saukstu majonezo, pora saukstu pomidoru padazo, svoguno smulkiai pjaustuto. Tada ismaisau ir iskart ant virsaus graziai islyginu. Dar dedu pomidoru griezineliu ir tarkuoto surio. Kepa ant nedideles ugnies apie 30-40 min ir galima valgyti.
Pasakiskai skanu ir paprasta.
P.S. bet ar tikrai nieko nepamirsau teslai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 29, 15:18)
Pamenu seniau kepdavau pica, gaudavosi labai skaniai ir greitai,bet beda, kad neatsimenu gerai to receptuko  cray.gif  cray.gif Gal kas nors taip kepa ir pades man? Pagrindas mazdaug taip: 4 kiausiniai (plakam), 4 saukstai majonezo (plakam) 4 saukstai miltu ir viska ismaisyti (na zinoma dar druskytes, prieskoniu picos) o daugiau ingredientu neatsimenu.  verysad.gif  Mieliu tikrai nereikia. Tada viska ismaisius gerai supilti i ikaitinta keptuve.
Ant virsaus as dedu: supjaustyta kubeliais daktariska desra, pora saukstu majonezo, pora saukstu pomidoru padazo, svoguno smulkiai pjaustuto. Tada ismaisau ir iskart ant virsaus graziai islyginu. Dar dedu pomidoru griezineliu ir tarkuoto surio. Kepa ant nedideles ugnies apie 30-40 min ir galima valgyti.
Pasakiskai skanu ir paprasta.
P.S. bet ar tikrai nieko nepamirsau teslai? unsure.gif


O nereiktų dar sodos mažo šaukštelio g.gif Vistiek juk kažkiek tešla tūrėtų iškilti g.gif
O čia tikrai toks labai įdomus receptas bigsmile.gif man ypač patiko kad ant keptuvės galima kepti, o ne orkaitėje bigsmile.gif

Dar vienas klausimėlis, o į keptuvę reikia įpilti aliejaus ar kokio kitokio riebaliuko? Ir ar reikia uždengti keptuvės dangtį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 02 spalio 2008 - 08:24
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 29, 15:18)
Pamenu seniau kepdavau pica,
...
P.S. bet ar tikrai nieko nepamirsau teslai? unsure.gif

Čia labai panašu į mano mano vyro vaikystės-paauglystės picos receptą, tik jis tuos produktus, kuriuos LEMINAKE ant viršaus deda, įmaišydavo į pačią tešlą ir tada tą ala'picą iš abiejų pusių ant keptuvės apkepdavo. nunežinau, man tai skanumėlis thumbup.gif gal neviškai picą primena, bet tikrai skanu.
O tešla tikrai kažkaip paprastai kaip ir LEMINAKE darydavo, berods dar pieno pildavo.. nežinau, bet tikrai įdomu ir skanu.
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2008 10 02, 09:23)
O nereiktų dar sodos mažo šaukštelio  g.gif  Vistiek juk kažkiek tešla tūrėtų iškilti  g.gif
O čia tikrai toks labai įdomus receptas  bigsmile.gif man ypač patiko kad ant keptuvės galima kepti, o ne orkaitėje  bigsmile.gif

Dar vienas klausimėlis, o į keptuvę reikia įpilti aliejaus ar kokio kitokio riebaliuko? Ir ar reikia uždengti keptuvės dangtį?


Aliejaus truputi reikia, zinoma keptuvei reikalingas dangtis, kepti ant mazos ugneles. O i tesla sodos dejau 0,5 saukstelio. ... bet teslai vis tiek kazko truksta, mastau mastau ir niekaip nesumastau... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(S.N.A.S @ 2008 10 03, 09:11)
Čia labai panašu į mano mano vyro vaikystės-paauglystės picos receptą, tik jis tuos produktus, kuriuos LEMINAKE ant viršaus deda, įmaišydavo į pačią tešlą ir tada tą ala'picą iš abiejų pusių ant keptuvės apkepdavo. nunežinau, man tai skanumėlis thumbup.gif gal neviškai picą primena, bet tikrai skanu.
O tešla tikrai kažkaip paprastai kaip ir LEMINAKE darydavo, berods dar pieno pildavo..  nežinau, bet tikrai įdomu ir skanu.

Taip taip.. man ir dabar gavosi, kaip ir tavo vyrui... kazkodel visas virsus i viduj atsirado lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet teslai kazka pamirsau... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 10 03, 13:43)

Taip taip.. man ir dabar gavosi, kaip ir tavo vyrui... kazkodel visas virsus i viduj atsirado  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet teslai kazka pamirsau...  verysad.gif  unsure.gif


Gal varškės reiktų labai nedaug pamėginti įmaišyti į tešlą smile.gif
Atsakyti
O cia mano kepta pica:

user posted image

Cia puse picos su tunu, pomidorais, svogunais, zaliom alyvuogem. Dar idejau pora anciuviu, kita puse picos buvo su pievagrybiais, paprika, pomidoru ir zinoma suriu!

O cia dariau kitokia pica. Pirmiausia ant teslos dejau trintu pomidoru, tada suri, tada ant virsaus vienoje puseje dejau pievagrybius, smulkiai pjaustytus pomidorus ir paprikas, bei alyvuoges, kitoje puseje ant surio dejau farsa ir smulkinta svoguna, pomidora ir alyvuoges.

user posted image

Tesla dariau kaip visada ta pacia: 1pakelis sausu mieliu sumaisau su sauksteliu cukraus ir sauksteliu druskos, bei stikline drugno vandens pakilus supilu i dvi stiklines miltu, idedu du saukstus alyvuogiu aliejaus ir du saukstus kefyro arba naturalaus jogurto. Ismaisau, palieku pastovet apie valanda kol pakils. Visada viskas gaunasi puikiai!!!
Atsakyti
QUOTE(Koruklu @ 2008 10 03, 15:29)
O cia mano kepta pica:

user posted image

Cia puse picos su tunu, pomidorais, svogunais, zaliom alyvuogem. Dar idejau pora anciuviu, kita puse picos buvo su pievagrybiais, paprika, pomidoru ir zinoma suriu!

O cia dariau kitokia pica. Pirmiausia ant teslos dejau trintu pomidoru, tada suri, tada ant virsaus vienoje puseje dejau pievagrybius, smulkiai pjaustytus pomidorus ir paprikas, bei alyvuoges, kitoje puseje ant surio dejau farsa ir smulkinta svoguna, pomidora ir alyvuoges.

user posted image

Tesla dariau kaip visada ta pacia:  1pakelis sausu mieliu sumaisau su sauksteliu cukraus ir sauksteliu druskos, bei stikline drugno vandens pakilus supilu i dvi stiklines miltu, idedu du saukstus alyvuogiu aliejaus ir du saukstus kefyro arba naturalaus jogurto. Ismaisau, palieku pastovet apie valanda kol pakils. Visada viskas gaunasi puikiai!!!


Kaip skaniai atrodo thumbup.gif Užsimaniau labai picos bigsmile.gif
Atsakyti
TRADICINĖ PICA (tešla skolinta iš sm)
tešla:200ml pieno,2a.s.cukraus,50g sviesto,druskos,1a.s. sausų mielių,2st.miltų.Pieną pašildome su cukrum,supilame sausas mieles,poto ištirpinta sviestą,druską,miltus,užminkome tešlą,pakildiname.Į iškočiotos tešlos lakštą įsukame pieniškos dešreles išilgai pjautą gabalėlį.
user posted image

user posted image

kepame apie 180-200 laipsnių karštyje,nepasakysiu kiek,nes į laikrodį nežiurėjau blush2.gif doh.gif iškepus lakštui aptepame jį pomidorų padažu,išdėliojame dešrą,svogūnų riekutes:
user posted image

uždedame jelapeno pipirų smulkiai kapotų,marinuotų agurkėlių,pieniškų dešrelių.
user posted image

užbarstome sūriu,po juo dar dėjau šviežio baziliko lapelių.
user posted image

šiek tiek pakepus,kol išsilydo sūris,užbarstome džiovinto baziliko,uždedame adžikos.
user posted image

finalas skanus: blush2.gif
user posted image

user posted image

skanaus 4u.gif niu ir išsiplėčiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 10 26, 22:11)
TRADICINĖ PICA (tešla skolinta iš sm)
tešla:200ml pieno,2a.s.cukraus,50g sviesto,druskos,1a.s. sausų mielių,2st.miltų.Pieną pašildome su cukrum,supilame sausas mieles,poto ištirpinta sviestą,druską,miltus,užminkome tešlą,pakildiname.Į iškočiotos tešlos lakštą įsukame pieniškos dešreles išilgai pjautą gabalėlį.

user posted image

skanaus 4u.gif  niu ir išsiplėčiau doh.gif  blush2.gif


tikrai rezultatas atrodo labai skanus thumbup.gif O ta idėja su pieniškos dešrelės užsuktu kraščiuku išvis super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 10 26, 22:11)
TRADICINĖ PICA (tešla skolinta iš sm)
...Į iškočiotos tešlos lakštą įsukame pieniškos dešreles išilgai pjautą gabalėlį....

As visada ten dedu fermentinio surio arba mocarelos, bet butinai reikes ismeginti ir su desrelemis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2008 10 30, 18:51)
bet butinai reikes ismeginti ir su desrelemis  smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Oi prisiziurejau ir uzsimaniau picos. O sakykis kai dedat tas mieles tai reik laukti kol iskils tesla ar kaip?
Atsakyti