Įkraunama...
Įkraunama...

PICOS: jų pagrindai ir viršus

Mergyte83 picos padas gavosi super skanus 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2010 10 02, 11:35)
Plonas ir minkštas picos pagrindas
3 nemažos picos

250 ml šilto vandens
2 v. š. alyvuogių aliejaus
1 v. š. cukraus
2 a. š. druskos
750 ml miltų
7g sausų mielių

Į silta vandeni(100 ml) sudeti cukru, druska ir mieles. Viska ismaisyti ir leisti suputoti bei pakilti (apie 15 min). Miltus issijoti i dubeni, supilti likusi vandeni, alieju ir pakilusias mieles. Minkyti kol nebelips prie ranku. Pastatyti siltai kol padvigubes.
Belieka iskocioti picos pagrinda ir deti savo megiamus ingridientus. Skanaus!

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vakar kazkaip net neiskilo tesla, bet vistiek iskepus buvo labai skani ir tokia kaip turi buti.Super receptas lotuliukas.gif
Atsakyti
doh.gif vakar taip gerai pica gavosi ta su alum kur padas. o shiandien galvoju idesiu ant skardos popieriu 'Upsetuspaber' mamushki .. nedekit tokio popieriaus kepimo niekad .. neatlimpa
Atsakyti
Sveikos,picu megejos, ir as bandau daryto pica su Mergytes83 padu, tesla padejau pakilti, ziuresim kas gausis bigsmile.gif
Atsakyti
O aš jau pasigaminau iš jos recepto. Gavosi dvi didelės picos. Tik jums parodysiu nekeptą, keptos nespėjau nufotkinti mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šiandien ir aš pabandžiau kepti picą pagal mergyte83 receptą. Gavosi puikiai, net pati nesitikėjau thumbup.gif MB sakė norės dar biggrin.gif Tiesa, mes tik vieną picą įveikėm (o iš tešlos gaunasi trys). Likusią tešlą įdėjau į šaldytuvą, ryt arba poryt būtinai pakartosim mirksiukas.gif

mergyte83 lieku skoloj aciuks.gif

P.S. kaip žinoti kiek gramais yra 750 ml miltų? Miltų dėjau iš akies...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 14 sausio 2011 - 21:17
QUOTE(Louhi @ 2011 01 14, 22:16)
Šiandien ir aš pabandžiau kepti picą pagal mergyte83 receptą. Gavosi puikiai, net pati nesitikėjau  thumbup.gif MB sakė norės dar  biggrin.gif Tiesa, mes tik vieną picą įveikėm (o iš tešlos gaunasi trys). Likusią tešlą įdėjau į šaldytuvą, ryt arba poryt būtinai pakartosim  mirksiukas.gif

mergyte83 lieku skoloj  aciuks.gif

P.S. kaip žinoti kiek gramais yra 750 ml miltų? Miltų dėjau iš akies...

aš tai matavau ml indelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Mb irgi patiko, tik man pirma pica sausoka buvo, o antra jau labiau aptepiau pomidoru padazu ir buvo labai skanu thumbup.gif Nufotkinti nespejau, isgaravo kaip dumas doh.gif
Atsakyti
O kaip turi būti tikra pica? ar sūris ant pačio viršaus uždėtas, ar iškart po padažo ir tik ant sūrio dėti dešra ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(coliuke28 @ 2011 01 15, 15:56)
O kaip turi būti tikra pica? ar sūris ant pačio viršaus uždėtas, ar iškart po padažo ir tik ant sūrio dėti dešra ir t.t. g.gif

Kiek esu mačiusi kaip gamina ir kiek esu valgiusi, tai sūris po padažo dedamas, o po to jau visi kiti ingredientai. Aš pati vakar taip dariau, gavosi super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2011 01 15, 16:00)
Kiek esu mačiusi kaip gamina ir kiek esu valgiusi, tai sūris po padažo dedamas, o po to jau visi kiti ingredientai. Aš pati vakar taip dariau, gavosi super  mirksiukas.gif

Tai vakar ir mes taip kepėme, bet paskui susimasčiau ar gerai taip padariau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes darysiu ir as sendien pica tik man mieles kazkokios keistos g.gif ,bet gal iseis kas nors.Ar jums visada isputoja mieles vandenyje,turejau omenyje sausos?man tai jos visiskai neputoja doh.gif ,todel ir bijau kad gali nesigauti doh.gif
Del surio dejimo tai kiek as zinau tai kur picerijose buna plonos picos visad suris dedasi po apacia,o toms picom storapadems kur padas buna ispustas dedasi suris ant virsaus,na cia mes taip darydavome kai picerijoje dirbau ax.gif
Atsakyti