Įkraunama...
Įkraunama...

PICOS: jų pagrindai ir viršus

QUOTE(deimuxs @ 2011 01 16, 13:30)
Sveikutes darysiu ir as sendien pica tik man mieles kazkokios keistos g.gif ,bet gal iseis kas nors.Ar jums visada isputoja mieles vandenyje,turejau omenyje sausos?man tai jos visiskai neputoja  doh.gif ,todel ir bijau kad gali nesigauti  doh.gif
Del surio dejimo tai kiek as zinau tai kur picerijose buna plonos picos visad suris dedasi po apacia,o toms picom storapadems kur padas buna ispustas dedasi suris ant virsaus,na cia mes taip darydavome kai picerijoje dirbau  ax.gif

Neišputojo ir man tos sausos mielės, bet pica gavosi kuo puikiausiai. Gal tik tos kitos picos turi išputoti, bent jau man tai sausos niekad neišputodavo.
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2010 10 01, 22:44)
As irgi labai megstu picas smile.gif kai turiu laiko tai gaminu picos pada pati, o kai noriu greitai - tai nusiperku picos pagrindu kepamu Rimi  4u.gif  beje nors jie ir storoki tokie, bet man laabai skanus  4u.gif  gal kas zino receptuka, kaip juos kepa?
O as imesiu padaziuka, be kurio neisivaizduoju picos apskritai  blush2.gif  Jis naudojamas picos pagrindo aptepimui (vietoj visokiu keciupu, majonezu etc.). Taigi padazui Marinara reikia:

3 saukstai alyvuogiu aliejaus
1 raudonojo svoguno
2 skilteliu cesnako
1 skardine (400g) konservuotu pomidoru savo sultyse  arba 400 g svieziu pomidoru
1 saukstelis dziovintu baziliku arba 2 sauksteliai svieziu
puse saukstelio druskos
1 saukstelio cukraus
juoduju pipiru pagal skoni

Keptuveje ikaitinti alieju, apkepinti susmulkinta svoguna ir cesnaka. Jai naudojate sviezius pomidorus, juos reikia nulupti ir susmulkinti. As visada naudoju konservuotus susmulkintus pomidorus. Taigi pomidoru mase suversti i keptuve su svogunais ir cesnakais, pagardinti baziliku (jei naudojate sviezia bazilika, ji deti tik baigiant gaminti). Uzdengti dangciu ir pavirti ant silpnos ugnies 20 min. Jei yra stambiu pomidoru gabaleliu, padaza reiketu sutrinti. Iberti druska, cukru ir pipirus. Ismaisyti ir paruosta  thumbup.gif
Aisku prie padaziuko reikia pasiterlioti, bet jo skonis nerealus  wub.gif  Pabandykite  4u.gif




Ar šis padažas turi būti sunaudotas iškart ar jį būtų galima laikyti šaldytuve kažkiek laiko ??
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2011 01 26, 21:24)
Ar šis padažas turi būti sunaudotas iškart ar jį būtų galima laikyti šaldytuve kažkiek laiko ??


Kelias dienas saldytuve tikrai atsilaiko thumbup.gif As ji visa sunaudoju ant 1 dideles picos per visa orkaites skarda bigsmile.gif
Atsakyti
Gaminau ir as ''Mergyte83'' picos pada.Skonis labai geras.O kam nekyla mieles , tai reikia paruostas mieles su vandeniu , druska ir cukrum deti ant puodo su karstu vandeniu ir dar virsu dubenio apkloti , pvz ranksluostuku. 4u.gif
Atsakyti
O gal galit patarti pagal kurį receptą darytas picos padas yra traškus ir plonas? smile.gif pagal mergytes83 gal?kazkaip norėčiau pabandyti ir aš picą išsikepti smile.gif
Atsakyti
Reiks pabandyt ta padaza, labai skaniai skamba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2011 02 11, 20:10)
O gal galit patarti pagal kurį receptą darytas picos padas yra traškus ir plonas? smile.gif pagal mergytes83 gal?kazkaip norėčiau pabandyti ir aš picą išsikepti smile.gif

Tai sis toks ir yra ir dar labai skanus, tik zinoma reikia plonai iskocioti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2010 10 02, 10:35)
Plonas ir minkštas picos pagrindas
3 nemažos picos

250 ml šilto vandens
2 v. š. alyvuogių aliejaus
1 v. š. cukraus
2 a. š. druskos
750 ml miltų
7g sausų mielių

Į silta vandeni(100 ml) sudeti cukru, druska ir mieles. Viska ismaisyti ir leisti suputoti bei pakilti (apie 15 min). Miltus issijoti i dubeni, supilti likusi vandeni, alieju ir pakilusias mieles. Minkyti kol nebelips prie ranku. Pastatyti siltai kol padvigubes.
Belieka iskocioti picos pagrinda ir deti savo megiamus ingridientus. Skanaus!

Na man asmeniskai pagal si recepta,per mazai vandens ir per daug miltu.Kad gautusi normali tesla,gavau dar vandens papildomai dapilt..o dejau viska pagal normas g.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2011 03 22, 13:30)
Na man asmeniskai pagal si recepta,per mazai vandens ir per daug miltu.Kad gautusi normali tesla,gavau dar vandens papildomai dapilt..o dejau viska pagal normas g.gif

Na, man tai viskas ok su situo receptuku.Gal nuo miltu priklauso, nes pastebejau, kad pora kartu buvo "skystesni".
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2011 02 11, 20:10)
O gal galit patarti pagal kurį receptą darytas picos padas yra traškus ir plonas? smile.gif pagal mergytes83 gal?kazkaip norėčiau pabandyti ir aš picą išsikepti smile.gif

Va, traskus ir plonas:

Standartinei orkaites skardos dydzio picai reikes:

300 gr miltu
7 gr sausu mieliu
ziupsnelis druskos, cukraus
3 v.s. aliejaus (geriau- alyvu, bet tinka bet koks)
Vandens, kad uzminkyti nekieta, bet prie ranku nelimpancia tesla. Todel vandenuka pilkit po biski, maisykit saukstu, o kia jau susoks, daminkysit rankomis.

Sumaisyti sausus produktus, ir pilti vandenuka.
SVARBU- picos skonis ir kokybe priklausys nuo to, kiek laiko minkysit tesla. Tesla maloni, nelimpa, todel minkome saziningai 15 min. Na, TV paziurekit, ar dar ka tuo metu biggrin.gif

Pabarstyt pavirsiu miltais ir kocioti apie 2-3 mm storumo laksta. Staigiai perkelti i aliejumi patepta skarda.

Viskas.
Idaras- jau jusu, bet as parasysiu, kaip reikia daryt biggrin.gif

*Pomidorus 3 vnt sublenderiuot arba sutarkuot, ipilti aliejaus nedaug, ispausti cesnako, pasudyti, pipiru, zoleliu picai, ismaisyti ir istepti pagrinda.
*Barsotme suri, kuo daugiau, tuo skaniau 4u.gif
*Dedame mesa, kokia turime, megstame
*Svogunai
*Pomidorai
*ir galiausiai- alyvuoges.
Virsu dar pabarsciau zolelemis.
Kepiau 180 laipsiu orkaiteje, kol issilyde suris, o atkelus pica mentele, pamaciau, kad apacia graziai pagelto.
Kepti reikia auksciausioje 'lentynoje' 4u.gif
nekepta:
user posted image
iskepta:
user posted image
gabalelis:
user posted image
Atsakyti
kaip skaniai atrodo...mmm... ax.gif
Atsakyti
o picą kepti skardoje, tai kuo tą skardą iškloti? popierium, patept sviestu ar niekuo? gal picos kraštus patept aliejum prieš kepant, kad nepriliptų?
o tą mielinę tešlą galima laikyt saldytuve po to, kai ji jau būna iškildyta? kur padėt šiltai. prie radiatoriaus? picos padą patept grietinę, o po to pomidorų padažu ir majonezu?

atsiprašau už kvailus klausimus. 4u.gif
Atsakyti