Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

Labas rytas,

GeraŽinia, dėl batelių bėgiojimui sunku patarti, eik į parduotuvę, griebk kobsultantę pasakok savo bėgimo įpročius ir klausk patarimo. Skirtingai bėgiojimo dangai (asfaltas, miško takeliai, smėlis) skirtingi batai, tai rinktis reiktų pagal tai, kur daugiausiai bėgioji. Svarbu žinoti, kad bėgimo bateliai turėtų būti dydžiu didesni nei tavo kojos dydis, kadangi bėgant ilgesnę distanciją, karštyje pėdos tinsta, didesni bateliai padės išvengti nutynimo.
Atsakyti
Sveikos. As tai nedarau tu dienu kai gali viska sau leisti. Jei zinosiu kad va sestadieniais valgysiu ka noresiu ,tai ir sekmadieni bus sunku sustoti. Kai jau nutruksiu,,tai keliom dienom.As, bet kokia diena, jei labai noriu tai ir suvalgau.Nera man tokio produkto,kuri sau drausciau.Tada kazka kita truputi pamazinu ir nera taip baisu.O kai baliai,tada stengiuosi labai nemaisyti. Apsiziuriu, kas labai skanu,tai ir valgau,o ne viska is eiles vien tam kad paragauciau.
Dar norejau paklausti,kaip jum einasi suvaldyti ;ar is viso yra tokia problema,kad nuo streso ar kokiu rupesciu pulti valgyti.Man tai labai aktualu,bet jau pora kartu susivaldziau .Bet labai sunkiai sekesi.Galvojau ,koki velnia as cia kankinuose;prirysiu ir bus gerai. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabi* @ 2015 07 15, 22:27)
<...>
Man labai rūpi dar vienas dalykas. Mūsų temos pirmame puslapy, o ir šiaip knygose bei mūsų diskusijose dažnai paminima, kad kartą per savaitę ar dvi reikia daryti išeigines, t.y. valgyti, tai, ko norisi, labai savęs neribojant ir tokiu būdu išjudinti medžiagų apykaitą. Norėjau paklausti, ar darote tokias dienas? Pvz. aš sau tokią dieną pasidariau šiandien, bet man morališkai sunku atsipalaiduoti. Taip, būna dienų, kai nuo režimo bene kiekvienai tenka nukrypti dėl visokių balių ar kitų priežasčių, tačiau kaip tai daromoa sąmoningai? Kiekvieną dieną bandydama maitintis saikingiau, aš jaučiuosi blogai bandydama suvartoti daugiau maisto, nors logiškai lyg ir viską suprantu. Kaip sekasi jums?

stengiuosi visą laiką valgyti saikingi bei sveikiau, manau tos dienos skirtos jau išsiugdžiusioms įgūdžius ir gyvenančioms tokiu ritmu. Man dar kol kas sotesnės dienos atsiranda ir neplanuojant "išeiginės". Jei jaučiatės blogai, tai gal nereikia jums tų įkrovos dienų 4u.gif

QUOTE(Panterajuodoji @ 2015 07 16, 11:20)
<...>
Dar norejau paklausti,kaip jum einasi suvaldyti ;ar is viso yra tokia problema,kad nuo streso ar kokiu rupesciu pulti valgyti.Man tai labai aktualu,bet jau pora kartu susivaldziau .Bet labai sunkiai  sekesi.Galvojau ,koki velnia as cia kankinuose;prirysiu ir bus gerai. doh.gif

Emocinis valgymas daugelio viršsvorio turinčių žmonių problema, aš irgi viena iš tų, kuri mėgsta sunkumus maistu nuslopinti doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Kazkur visos issilakste;tikriausiai atostogaujate. biggrin.gif
Numeciau 12 kg.ir pastebejau, kad jau pripratau prie naujos savo figuros . Taip atrodo kad dar reikia koki 10 kg numesti,, kad buciau patenkinta. Mat kaip ;tos moteris vis nepatenkintos .Jauciu kad ir tada busiu nelabai patenkinta.Kaip jums buvo, kuri biski daugiau atsvorio turejo.Nors suprantu ,kad reikia dziaugti.As ir dziaugiusi,bet dar norisi daugiau. blush2.gif
Atsakyti
Laba ryta. As jau po begiojimo,kazko nesimiegojo.kojos skausmas lyg praeina,pradesiu begiot kas antra diena.
Vakar dienos meniu:
Pusryciai:du virti kiausiniai su gr. Jogurtu,kava
Pietus: virta lasisa su daug salotu
Vakariene:varske su juodaisiais serbentais.
Uzkandziai:keli ridikeliai,agurkas,sviezia morkyte.
Atsakyti
Sios.dienos.meniu padrykas labbai jau...
Pusryciu nebuvo,pietu ir,bet va po pietu ir kepsni suvalgiau su salotom ir vyno taure isgeruau.balaganas:(
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif aš jau atostogauju, tikiuosi atostogos nesibaigs pliusu biggrin.gif
Buvome vakar aludarių dienoje, visai smagu, ir pagundų jokių, nes alaus nemėgstu jokio thumbup.gif

QUOTE(Panterajuodoji @ 2015 07 17, 19:58)
Sveikos. Kazkur visos issilakste;tikriausiai atostogaujate. biggrin.gif
Numeciau 12 kg.ir pastebejau, kad jau pripratau prie naujos savo figuros . Taip atrodo kad dar reikia koki 10 kg numesti,, kad buciau patenkinta. Mat kaip ;tos moteris vis nepatenkintos .Jauciu kad ir tada busiu nelabai patenkinta.Kaip jums buvo, kuri biski daugiau atsvorio turejo.Nors suprantu ,kad reikia dziaugti.As ir dziaugiusi,bet dar norisi daugiau. blush2.gif

Norėti geriau natūralu 4u.gif O džiaugtis tikrai yra kuo, numesti 12 kg nemenkas darbas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės, atsiprašau, kad šią savaitę buvau tokia neaktyvi, taip pat bus ir ateinančią savaaitę. Taip yra todėl, kad kasdien važinėju į Vilnių (kelionė į vieną pusę 1,5 val.), nes ten man vyksta mokymai. Mokymai trunka nuo 9val. iki 17val. Pastoviai reikia sėdėti, padaroma viena valandinė pietų pertrauka Tad namo grįžtu kaip skuduras.
Atsakyti
Laba diena,

kurį laiką seku Jūsų temą, bandau pasisemti ryžto ir įkvėpimo. Kadangi seksaisi nekaip, tai ir iš pogrindžio nelendu smile.gif blush2.gif

Prieš kurį laiką, kažkuri iš merginų (nepamenu kuri blush2.gif ) buvo pasidalinusi nuorodą su pdf knygomis. Išknisau visą temą, bet rasti nepavyko.

Būčiau labai labai dėkinga, jei pasidalintumėte vėl 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano savaitgaliai irgi ne kažkokie, buvo ir ledų kasdien, ir šiaip saldumynų. Bet vėl susiimu. kitą savaitę truputį išvyksim paatostogaut gamtoje, tai turėtų būti judėjimo nemažai, ir maistinių pagundų ne itin daug.


QUOTE(jolita23 @ 2015 07 19, 13:29)
1. kurį laiką seku Jūsų temą, bandau pasisemti ryžto ir įkvėpimo. Kadangi seksaisi nekaip, tai ir iš pogrindžio nelendu smile.gif  blush2.gif

2. Prieš kurį laiką, kažkuri iš merginų (nepamenu kuri  blush2.gif ) buvo pasidalinusi nuorodą su pdf knygomis. Išknisau visą temą, bet rasti nepavyko.

1. Siūlom prisijungti prie mūsų, gal bus lengviau siekti rezultatų bigsmile.gif
2. Peržiūrėjau ir aš ant greitųjų, tikrai neradau. Ten D'Esprit buvo įdėjusi. Reikia palaukti jos, gal galės vėl pasidalinti g.gif
Atsakyti
Sveikos,

visos užsiėmę, nieks neplepa ax.gif

QUOTE(alkaja @ 2015 07 19, 16:23)
Mano savaitgaliai irgi ne kažkokie, buvo ir ledų kasdien, ir šiaip saldumynų. Bet vėl susiimu. kitą savaitę truputį išvyksim paatostogaut gamtoje, tai turėtų būti judėjimo nemažai, ir maistinių pagundų ne itin daug.

Man teko du iš eilės savaitgalius apturėti pas mamą tai praeitą savaitę pavyko be pliuso, pasistengsiu ir šį trečiadienį su juo neatsiristi, bet valgiau daug ir skaniai rolleyes.gif blush2.gif Mama vis mirkt akim "valgyk, gi pasportuosi" o mamos reik klausyti biggrin.gif Ir šiaip vis liaupsina mano figūrą, nes lygina mane su kai svėriau 76kg.O aš lyginuos su savo vidutiniu svoriu 63-64kg vertindama gerai atrodau ir sveriu ar ne. Na, tokia riba, kurios nenoriu sau leist viršyt po jokių atostogų, pasisvėrus bet kuriuo paros momentu. Tikiuos ilgainiui galėsiu sau persinešt vidutinio svorio kartelę į 59-60 smile.gif Dabar kaip tik žiūriu nuotraukas po šio savaitgalio ir turiu nuotrauką su ta pačia apranga, ir panašioj pozicijoj nufotografuotą praeitą vasarą tai smagu sudėjus jas viena prie kitos palygint. Akvaizdžiai naujoje fotografijoje įamžintas gražesnis siluetas wub.gif

QUOTE(alkaja @ 2015 07 19, 16:23)
1. Siūlom prisijungti prie mūsų, gal bus lengviau siekti rezultatų bigsmile.gif

palaikau drinks_cheers.gif

orchid69, matyt rimti mokymai, o tai leidžia įtarti, kad labai gera investicija į save ir verta pavargti thumbup.gif

panterajuodoji,
rezultatai pavydėtini, o kad norisi dar geriau tai, manau, ne tik suprantama, bet ir sveikintina, kol nėra peržengiamos ribos drinks_cheers.gif 4u.gif

d'esprit, ačiū už atsakymą, suprantu, kad sunku patart, bet aš stengiuos nesinaudot konsultantų paslaugomis jei toje parduotuvėje neketinu pirkti. Toks žmogus, nesmagiai jaučiuosi tada smile.gif O į savo batelius kol kas įdėjau įdėklus apie kuriuos buvau pamiršus (odiniai, su geliniais paminkštinimais kojai). Nežinau ar labai gerai, bet daug patogiau, kol nusipirksiu kažką. O batelių man reikia avėjimui sporto salėje tai mąstau gal ir žvalgytis tų ale universalių treniruočių batelių? g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Jolita, lįsk iš pogrindžio, kartu lieknėti smagiau thumbup.gif

Man kažkoks pms užėjo, valgiau savaitgalį visko ir kiek tik galėjau, net sąžinė negraužė doh.gif Šiaip streso daug, nieko nesinori iš tikro. Greičiau mokslai baigtųsi, taip norisi iš darbo grįžus dėl nieko nebesukt galvos unsure.gif

Savaitgalį važiuojam su MB prie jūros, kad tik oras geras būtų. Atsipūsiu ir atitrūksiu nuo visko šiek tiek. Užsisakėm viešbutį, tai bent pasijaus mini atostogos.

Lengvos savaitės pradžios visoms, o atostogaujančioms -gero poilsio ir oro 4u.gif
Atsakyti