Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko DAUG kartų

Sveikos. Sekmadieni ir as pagalvojau kad reikia kazko skanaus uzvalgyti.Tai pavakary suvalgiau sausainiu savo keptu imbieriniu ir leda toki pirktini is tu riebesniu.Tai tikriausiai buvo per daug;sustojo skrandis ,o si ryta toks jausmas kad vakar buciau gerusi.Niekas nedirba.Tai priejau prie isvados ;jei negali vienu sausainiu apsiriboti, nereikia net pradeti.O as negalejau sustoti . Kai mesa nusidedu,tai yra normaliu maistu,nesijauciu blogai.O tie saldumynai kazko nepatiko.Nors kai pasisveriau ,svoris tas pats.Tai bent kiek gerai.Gal tas skrandis susitrauke.Valgai ir mokaisi doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Mažokai čia rodausi, šiuo metu tiek minčių ir idėjų turiu, kad nebelieka laiko ax.gif Prisiduodu tik, kad nedingusi niekur mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

Pasirodau ir aš,kad gyva esu biggrin.gif Tik nelabai liekna doh.gif Pasileidau nuo pavadžio ir net labai,sporto babą,tvarkingos mitybos babą,tai ir įtakoka svorį,šiande svarstyklės išgąsdino tikrai,per savaitę nemažą pliusą užsiridenau doh.gif
Baisuma 69kg blush2.gif

Jaučiasi,kad vasara,dauguma atostogauja,tai ir čia žiūriu aktyvumo mažai rolleyes.gif

d'esprit kuo taip užsiimi,kas per idėjos? bigsmile.gif Papasakosi mums? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(R's... @ 2015 07 22, 06:45)

na ir galvojau kur dingusi mūsų optimistė biggrin.gif 4u.gif

Labas visoms 4u.gif
man nekalbadieniai kažkokie rolleyes.gif
svoris 63,00 smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Svoris - 83 kg.
As dar neatsipalaiduoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2015 07 22, 08:25)
na ir galvojau kur dingusi mūsų optimistė biggrin.gif  4u.gif



Tai žinokit,jeigu čia nesirodau,tai ir optimizmo pas mane nėra biggrin.gif O ir buvo visokios veiklos,bet dabar jau atostogos,tai bandysiu susigražinti optimizmą ir rodytis čia ax.gif
Atsakyti
Laba diena,
prisidudu ir aš - pražuvėlė blush2.gif - 73,3 kg.

Labai džiaugiuosi, kad po visų gastrolių, atostogų Turkijoje, savaitėlės Nidoje bei apsilankymo uošvijos kaime nepriaugau nieko biggrin.gif Dabartik reikėtų nepaleisti vadžių ir labai norėčiau kitą savaitę pamatyti 72,........... blush2.gif

Visų naujienas perskaitau, su visomis pasilabinu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(R's... @ 2015 07 22, 07:45)

d'esprit kuo taip užsiimi,kas per idėjos?  bigsmile.gif  Papasakosi mums? rolleyes.gif


Oi, idėjų tai daug ir visos su namų gražinimu susiję ax.gif Rankdarbiai ir panašiai smile.gif Šiuo metu apmezginėju dėžę visokiom smulkmenom susidėt, dar labai niežti nagus atrestauruot vieną seną kėdę rolleyes.gif Ir prie viso to vis bandau ką nors įdomaus pasėt ir išaugint biggrin.gif
Atsakyti
Nauja tema, gero plepėjimo 4u.gif
Atsakyti
Labas,

Prisiduodu, kad nepavėluočiau, kaip praėjusį kartą. 85,8:) džiaugiuosi, kad minusas, nors ir nedidelis. Bet gali būti, kad jis susidarė dėl savaitgalinio apsinuodijimo. Šeštadienį maniau man bus galas, ir niekaip nesupratau nuo ko. O paskui patikrinau varškės galiojimo datą ir pasirodė, kad jau keturios dienos, kaip galiojimas pasibaigęs. Net ir spalva pakitusi, o aš valgiau vakare prieblandoje, nepastebėjau, nors nebuvo skanu. Tik buvau išalkus, tai daug nesigilinau.
Kol kas savo mityboje nieko nekeičiu, aktyviu sportu neužsiimu, tad svoris nebekrenta taip, kaip pradžioje. Rudenį galvoju užsirašyti į sporto klubą. Labiausiai dėl kūno stangrinimo, bendros savijautos. Geros dienos visoms ir gerų skaičiukų ant svarstyklių!:)
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Bet tai kaip nemalonu pliusą priduot.... doh.gif 71 kg ax.gif Tikrai jo nusipelniau, su mityba nuvažiavau į lankas doh.gif Plius gavau dovanų 4 kg šokolado, tai ko tik su juo neveikiau doh.gif Ir kepiniai, ir ledai, ir šiaip naktimis yra ką valgyt doh.gif Bet jau atsivalgiau, kitą trečiadienį ateisiu su minusu, pažadas thumbup.gif Gražios jums dienos! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(d'esprit @ 2015 07 22, 10:07)
Labas rytas  smile.gif
Oi, idėjų tai daug ir visos su namų gražinimu susiję  ax.gif  Rankdarbiai ir panašiai  smile.gif  Šiuo metu apmezginėju dėžę visokiom smulkmenom susidėt, dar labai niežti nagus atrestauruot vieną seną kėdę  rolleyes.gif  Ir prie viso to vis bandau ką nors įdomaus pasėt ir išaugint  biggrin.gif

Kokia 5domi veikla bigsmile.gif Aš irgi supamą krėslą ketinu atrestauruot, kolkas šlifavimo stadija, tada ieškosiu smaragdinės spalvos lako bigsmile.gif
Atsakyti
69,4 kg doh.gif unsure.gif
Atsakyti