Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo, primal mityba

QUOTE(juste10 @ 2015 07 10, 21:59)
Iveta,Jus zole “ziuznik“(vilkakoje - lycopus) radot pirkt tik lietuviskoj prekyboj?Iherbd lyg analogo nera?Dilgele juk ne tas pats (nettle)?(beje is vaizdo ten labai panasu i baltaja notrele).Ar jautet koki poveiki?aciu

Pirkau tik pas mus, taip kazkiek panasi i notrele, bet tai ne tas pats.
Tevai gere pries operacijas, tikrai padedavo, nuramindavo.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Atostogauju ax.gif kadangi bėrimai nesiliauja nuo kovo mėn.sakau per atostogas pabandysiu pereit prie seno maisto,vis tiek beria nors tu ką,ir taip įdomiai tik kairės pusės veidą verysad.gif mama jau net liepė eiti pas daktarus, dabar jau pradedu itarineti kiaulieną g.gif o jei kiaulienai alergiška tai sūdytų lašinių turbūt irgi negalima g.gif blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas, grizom ir mes is pajurio.
Galvojau ,oi kai ilisiu i foruma , tai kelioms dienoms bus ka skaityti , bet pasirodo visos atostogauja smile.gif

Per atostogas stengemes issilaikyti paleo , tik desertu buvo daugiau nei iprastai. Kasdien ledai ir sokoladas. Vezemes palti lasiniu ir daug kiausiniu , tai jie ir gelbedavo . Kasdien darydavom didziuli bliuda salotu ir salia dar kokia mesa ar desreles.

Skanu buvo sis patiekalas. Vistienos kulseliu ar krutineliu mesa supjaustau smulkiais kubeliais ir apkepu pora minuciu su svogunais . Ipjaustau lasiniu kubeliu.
Uzpilu kiausiniu ( grietines, pieno arba majonezo) plakiniu ir apibarstau su daug krapu.
Uzdengiu dangciu. Nebemaisau , nemakaluoju , bet jei reikia apverciu dideliais gabalais. Va tokius skanius kepsnelius su salotomis valgydavom.

Daugiau ko imantresnio mazoje nuomuojamoje virtuveje ir nepasigaminom.

Dar viesejom pas giminaicius, tai jie labai skanias salotas gamindavo. Atrodo paprastos sezonines salotos ( salotu lapai, svogunu laiskai, agurkas , pomidoras, citrinos sultys ir druska, aliejus)
na bet tokios skanios , kad jauciu jog ten kazkas neleistino yra wink.gif

Pasirodo yra , puse saukstelio cukraus apibarsto . Va taip ir gaunais toks lyg vos juntamas saldziarugstus skonis.
Atsakyti
QUOTE(Kristi_na @ 2015 07 09, 21:31)
Herpesas ant lūpos-nusilpusio imuniteto ženklas, man tai vienareikšmiškai..



Man ne visada, būna ir nuo maisto. Vienareikšmiškai dar būna nuo žemės riešutų. Bet dabar jau senokai jų nevalgau. Ir imunitetas tikrai dabar negali būti nusilpęs, nes daržovių tikrai daug valgau. Ir pagal cronometrą gaunu pilnumoje mineralų ir vitaminų. Na, čia dar man mistika tas herpes, vis dar studijuoju. Kol kas pastebėjau, kad tikrai reikia organizmui mažiau produktų turinčių arginino, o daugiau - lizino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvaja @ 2015 07 10, 23:09)
Sveikos  4u.gif
Atostogauju  ax.gif  kadangi bėrimai nesiliauja nuo kovo mėn.sakau per atostogas pabandysiu pereit prie seno maisto,vis tiek beria nors tu ką,ir taip įdomiai tik kairės pusės veidą  verysad.gif  mama jau net liepė eiti pas daktarus, dabar jau pradedu itarineti kiaulieną  g.gif  o jei kiaulienai alergiška tai sūdytų lašinių turbūt irgi negalima  g.gif  blush2.gif

gal jus kokia veido infekcija pasigavot. pabandykit pasipurkst ta veido puse kokiu octenisept'u.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 07 11, 13:03)
gal jus kokia veido infekcija pasigavot. pabandykit pasipurkst ta veido puse kokiu octenisept'u.
dar ir taip gali būti blink.gif einu paskaitinėti,ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gumbine @ 2015 07 11, 13:41)
Man ne visada, būna ir nuo maisto. Vienareikšmiškai dar būna nuo žemės riešutų. Bet dabar jau senokai jų nevalgau. Ir imunitetas tikrai dabar negali būti nusilpęs, nes daržovių tikrai daug valgau. Ir pagal cronometrą gaunu pilnumoje mineralų ir vitaminų. Na, čia dar man mistika tas herpes, vis dar studijuoju. Kol kas pastebėjau, kad tikrai reikia organizmui mažiau produktų turinčių arginino, o daugiau - lizino  mirksiukas.gif


zemes riesutai - polinesotieji r. O polinesotieji provokuoja uzdegimus
Imunitetas ne nuo darzoviu pasidaro stiprus, o kai zarnynas sulopytas ir dirba kaip laikrodukas. Kol zarnynas bus pralaidus, imunine sistema nebus stipri, nes negales visu pajegumu dorotis su savo darbu. As supratau, kad susilopiau zarnyna tada, kai nustojau pastoviai sirgti persalimo ligomis, bronchitais ir net neuzsikresdavau jokiom zarazom, nors sveciuodavausi pas virusinius, sergancius draugus.
Atsakyti
Įdomu..galbūt visaip būna 4u.gif
Aš esu tokia labai praktikė ir pamenu kaip nepaisant visokių daržovių, vaisių ir žalių kokteilių ir hematogenų bei geriamos geležies, vis tiek susirgdavau visokiomis peršalimo ligomis ir herpesu..ir čia tada, kai maniakiškai stengdavausi visokių daržovių valgyti ir man atrodė, kad vitaminų tai jau tikrai pakanka. Bet tas neatsparumas visokioms infekcijoms buvo baisus paskutiniais metais. Ir herpesas aplankydavo.
Vakar iš kažkokio mėnesinių godumo suvalgiau keptų bulvyčių kavinėje porciją, dar, matyt, su vegeta kokia buvo-ėmė niežtėti vėl ties klubais odą abiejuose šonuose. Man tas niežėjimas jau kelerius metus buvo bais kankinantis, nesupratau kas čia tokio darosi, o va dabar aiškiai matau, kad tai reakcija į netinkamus visokius produktus, alergizuoja matyt ar kažkas tokio...


QUOTE(Gumbine @ 2015 07 11, 12:41)
Man ne visada, būna ir nuo maisto. Vienareikšmiškai dar būna nuo žemės riešutų. Bet dabar jau senokai jų nevalgau. Ir imunitetas tikrai dabar negali būti nusilpęs, nes daržovių tikrai daug valgau. Ir pagal cronometrą gaunu pilnumoje mineralų ir vitaminų. Na, čia dar man mistika tas herpes, vis dar studijuoju. Kol kas pastebėjau, kad tikrai reikia organizmui mažiau produktų turinčių arginino, o daugiau - lizino  mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos, žiūriu Jums bėdos su visokiais herpes ir spuogais, o man su kg, stovi kaip įkaltas tas 70Kg, su kuriais aš kaip Nidulia taikliai išsireiškė-aš kaip karvė jaučiuos, toks jausmas-kad nesvarbu ką valgyčiau.....aišku, kad nebadauju...nes mano maistas tai nežinau ištikro ar čia geras ar blogas, visą savaitę pusryčiams valgiau naminį sūrį storai užteptą mozorelos sūriu, gal blogai labai?

bet man taip skanu, kad aš ryte pabudus jau svajodavau apie tai...ka-ko labai tas mozorella dabar mane užvaldė...mano desertas želatina, mozorella, kokosų pienas plius uogų
Atsakyti
Herpes yra virusinis susirgimas, kuris pasireiskia nusilpus organizmui. Ir negalima i ji numoti ranka, si susirgima butinai reikia gydyti antivirusiniais vaistais.

"Užsikrėtus herpes infekcija, virusas visam gyvenimui įsitvirtina žmogaus organizme. Virusas per nervines skaidulas nukeliauja iki nervinių mazgų ir ten tyliai „tūno“ nesukeldamas jokių simptomų, vėliau atsiradus provokuojančių veiksnių, jis tais pačiais keliais atkeliauja iki tos odos ar gleivinės vietos ir vėl atsinaujina ten pat infekcija. Infekcijos paūmėjimą išprovokuoja įvairūs veiksniai: viršutinių kvėpavimo takų infekcija, ultravioletiniai spinduliai, aukšta temperatūra, peršalimas, odos traumos, nuovargis, psichologiniai stresai, menstruacijos, kartais aiškios priežasties nebūna."


Baisiausia jei herpesas i smegenis sulenda sad.gif
Atsakyti
Mano sesuo labai nori dabar svorį mest, na, nelabai ten yra ką mest mano manymu, bet kiekvienam savo:) Tai ji įkvėpta mano pasitaisiusios sveikatos atsisakius miltų ir cukrų ėmė mažinti šiuos produktus, ji man vis pavardina ką valgė ir man vis tik atrodo, jog labai skirtingas medžiagų apykaitos greitis-mano žymiai greitesnė, jei valgyčiau tiek, kiek ji, tai liesėčiau labai greitai. Man asmeniškai svorio kritimui vasarą labai palankus metas, nes judu žymiai daugiau ir super veikia maudymasis, o jei šalta tai kontrastinis dušas, kas rytą, labai mėgstu be jokių tikslų vandenį smile.gif
Herpeso dabar pas mane nebėra. Ir peršalimų. Mityba. Pažiūrėsim kas bus kai atšals orai ir bus visokie virusai...


QUOTE(dives @ 2015 07 12, 08:33)
Sveikos, žiūriu Jums bėdos su visokiais herpes ir spuogais, o man su kg, stovi kaip įkaltas tas 70Kg, su kuriais aš kaip Nidulia taikliai išsireiškė-aš kaip karvė jaučiuos, toks jausmas-kad nesvarbu ką valgyčiau.....aišku, kad nebadauju...nes mano maistas tai nežinau ištikro ar čia geras ar blogas, visą savaitę pusryčiams valgiau naminį sūrį storai užteptą mozorelos sūriu, gal blogai labai?

bet man taip skanu, kad aš ryte pabudus jau svajodavau apie tai...ka-ko labai tas mozorella dabar mane užvaldė...mano desertas  želatina, mozorella, kokosų pienas plius uogų

Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 07 12, 09:33)
nebadauju...nes mano maistas tai nežinau ištikro ar čia geras ar blogas, visą savaitę pusryčiams valgiau naminį sūrį storai užteptą mozorelos sūriu, gal blogai labai?


Pieno produktus vartojant, bent man, svoris nekrenta. O jei dar lasinius ar kiauliena valgyciau, tai isvis.. Toks vaizdas, kad dar priaugciau biggrin.gif
Nelabai ysivaizduoju, kaip ta naminy sury aptepat mocarela dar? g.gif Jis gi pjaustomas? Vienas suris, su kitu.. g.gif Ydomu.. O ka pietums ir vakarienei valgot? Riesutus valgot?
Atsakyti