Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija 24 tema

Sveika! Kaip jums sekasi? Taip pat važiuosiu tartis del operacijos pas šį gydytoją. 

Atsakyti

Sveikos merginos! Taip pat jungiuosi prie temos. Laukia operacija. Nebegaliu kvepuoti be lašų,o ir nosies korekcija visada buvo svajone. Taip pat norečiau įkelti ir pamatyti nuotraukas. Lauksiu prisijungimo. Ačiū. Kol kas galvoju apie Gutmaną,nes jis yra lor. Gal dar pakeisiu nuomonę. 

Atsakyti

Sveika! Kaip jums sekasi? Taip pat važiuosiu tartis del operacijos pas šį gydytoją. 

Man dabar antra diena po operacijos. Vaizdas aišku nedžiugina kol kas. Gydytojas aišku labai geras ir malonus. Žiuresim kas bus toliau. Labiausiai bijau kad nebeliks natūralumo. Nes ėjau lyg iš pirmo tik nosies galiuko pakelti 😃 o gydytojas pasiule ir kitas korekcijas apziurėjes nosi. dabar nosis atrodo patinus aišku bet kažkokia per trumpa. Tai va šito labai bijau. Iskart visiems kris ir akis ko ko labai nenoreciau. Nes mano nuomonė reikia daryti plastinę operaciją taip kad isliktu zmogaus bruožai. Nes nosis tikrai gan svarbi veido bruožo dalis kuri labai pastebima. Nenoriu atrodyti visiškai kitu žmogumi. Aš tokia esu už natūralesnį grožį. Nes jeigu labai dirbtinai tai visos moterys vienodos atrodo. O dabar gi yra mažų nosių mada. Reikia kantrybę apsišarvoti ir išlaukti savaite bent kad viso veido tinimas praeitų.

Atsakyti

Linkiu,kad sugyjus,galutinis vaizdas jus dziugintu! O ka mano gyd. Gutmanas?

Atsakyti

Linkiu,kad sugyjus,galutinis vaizdas jus dziugintu! O ka mano gyd. Gutmanas?

Kad operacija buvo sėkminga. Ką čia gali sakyti daugiau ką tik po operacijos. Kitą savaitę bus apžiūra. Gal aiskesnis vaizdas bus.

Atsakyti

Sveikos :) o man šiandien jau 10 dienų po operacijos pas Maslauską. Įtvarą nuims tik antradienį. Nekantrauju pamatyt savo naują nosytę 😊 skausmo jokio nebuvo absoliučiai. Naktim jau kvėpuoju per nosį ☺ mėlynės dar nedingo ( nors jau beveik dvi sav..) tas labiausiai užknisa turbūt :D

Atsakyti

Merginos,kaip pamatyti jusu nuotraukas ir ideti saviskes?

Atsakyti

O kas nulėmė Maslausko pasirinkimą?

Atsakyti

Man asmeniškai gražūs jo darbai. Patinka jo skonis nosytėms ☺ kad nepadaro bulvianosių galiukų.

Atsakyti

O kur matete jo darbu? Labai noreciau pamatyti. 

Atsakyti

Facebook grupėj Grožis ir plastinės op.. kažkas tokio. Toj grupėj į paiešką įveskit Maslauskas ir daug komentarų parodys.

viena mergina net buvo pasidalinusi video apie operaciją, apie gijimą :)

Atsakyti

Aciu labai! Esu prisijungusi prie tos grupes. Belieka surasti!

Atsakyti