Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

QUOTE(abiga @ 2015 06 17, 06:20)
Pasak aktoriaus ir kurejo, Jon Snow nebus 6 sezone. Tik kazin ar neatgims dar kitame/

Į white walkerį gal pavirs biggrin.gif
Atsakyti
Tai vat, kad realiai neparode nei vienos mirties.

O Dzonas Snou mano mylimiausias personazas siame filme. Gaila jei jo nerodys. As kazkaip tikejausi, kad kokie laukiniai ji isgelbes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2015 06 17, 08:42)
Tai vat, kad realiai neparode nei vienos mirties.

O Dzonas Snou mano mylimiausias personazas siame filme. Gaila jei jo nerodys. As kazkaip tikejausi, kad kokie laukiniai ji isgelbes ax.gif


aš manau, kad jis vienaip ar kitaip bus atgaivintas smile.gif Ir knygoj taip labai neaiškiai su juo baigėsi, nebuvo parašyta, kad mirė. Ir čia juk neparodė, kad viskas, gatavas suvisam. Ir vilkas kažkaip pamirštas liko.. Turi gi jis kažkokią paskirtį irgi, manyčiau g.gif

Papildyta:
QUOTE(abiga @ 2015 06 17, 05:20)
Klauset apie Sansa, tai tikrai nemanau, kad abu uzsimustu, turbut parodys kokioj saloj isplaukusius.


o man pasirodė, kad į sniegą jie šoko unsure.gif Aš irgi manau, kad abu bus gyvi ir bėgs, o Ramsey juos medžios.
Papildyta:
QUOTE(minha @ 2015 06 15, 19:45)
man smalsu kaip kersys Serseja zvirbliams biggrin.gif


tai jau turėtų ką nors suorganizuoti g.gif Man sunku suvokti, kad tokioje situacijoje aplamai rūmai ir kariuomenė ramiai sėdėjo, kol karalienė šitaip žeminama buvo. Faktiškai dvi karalienės, antroji gi irgi kažkur užrakinta. Karalius dar vaikas, ale gi taryba ten yra, giminės, vadai. Juk jei pvz., Sersėja būtų rūmuose, o jos vaiką taip kažkur mieste laikytų, su žeme sulygintų miestą, kad tik ištrauktų. O čia ir galingieji Tireliai pasitraukė, ir Lanisterių kažkaip vos keli iš plačios giminės teliko unsure.gif

O labiausiai likau nesupratusi pamačiusi Stanio kariuomenę blink.gif Tikrai gi maniau, kad ten kaži kokia galinga armija žygiuoja (kad ir dezertyravo dalis), o čia tokia saujelė ėjo Vinterfelo užimt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 birželio 2015 - 08:51
QUOTE(saintlina @ 2015 06 17, 10:03)
Tikrai gi maniau, kad ten kaži kokia galinga armija žygiuoja (kad ir dezertyravo dalis), o čia tokia saujelė ėjo Vinterfelo užimt  blink.gif

Ne dalis, o pusė.
Atsakyti
http://www.tv.com/sh...w-143415742521/ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2015 06 17, 10:03)
tai jau turėtų ką nors suorganizuoti  g.gif Man sunku suvokti, kad tokioje situacijoje aplamai rūmai ir kariuomenė ramiai sėdėjo, kol karalienė šitaip žeminama buvo. Faktiškai dvi karalienės, antroji gi irgi kažkur užrakinta. Karalius dar vaikas, ale gi taryba ten yra, giminės, vadai.  Juk jei pvz., Sersėja būtų rūmuose, o jos vaiką taip kažkur mieste laikytų, su žeme sulygintų miestą, kad tik ištrauktų. O čia ir galingieji Tireliai pasitraukė, ir Lanisterių kažkaip vos keli iš plačios giminės teliko  unsure.gif

O labiausiai likau nesupratusi pamačiusi Stanio kariuomenę  blink.gif  Tikrai gi maniau, kad ten kaži kokia galinga armija žygiuoja (kad ir dezertyravo dalis), o čia tokia saujelė ėjo Vinterfelo užimt  blink.gif

man ir tas buvo nesuprantama ir pykau del to, kad Mardzere uzdaryta buvo, tai suprantama, Serseja uz to stovejo, bet kai jau abi patupdytos ir rumam ramu - keista

oi.. ta Stanio kariuomene ir jis pats.. is jo veido man buvo matyti, kad dar pries musi jam aiski to musio baigtis kaip ir jo paties...

Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 06 17, 09:13)
Ne dalis, o pusė.


kad ir pusė - vis tiek mažai ten jų.. gerokai permažai septynioms karalystėms užkariauti.

Dabar įdomu, o koks gi tos raganos tikslas? Panašu, kad su Staniu jai viskas aišku buvo ir specialiai prie to vedė. Bet o kam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 birželio 2015 - 10:41
QUOTE(saintlina @ 2015 06 17, 11:38)
kad ir pusė - vis tiek mažai ten jų.. gerokai permažai septynioms karalystėms užkariauti.

Dabar įdomu, o koks gi tos raganos tikslas? Panašu, kad su Staniu jai viskas aišku buvo ir specialiai prie to vedė. Bet o kam?

Manot, kad specialiai? Nžn g.gif O knygoj kaip buvo? Kadangi vyras nustebo, kai pasakiau, kad ragana pasiplovė, tai spėju, kad visai ne taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 17 birželio 2015 - 11:31
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 06 17, 11:21)
O knygoj kaip buvo?


kiek pamenu, knygoj iki mūšio nepriėjo smile.gif Tik Stanio kariuomenė netoli Vinterfelo per pūgą sustojusi laukė pūgos pabaigos. Ir mergaitės nedegino. Ir ragana nepabėgo, ir Briena ten nelaukė, ir aplamai net Sansos toj pily nebuvo, nes visai ne ji už Ramzio ištekėjo.
Taip kad visiškoj nežinioj dabar ir tie, kurie skaitė biggrin.gif Sakyčiau, net labiau pasimetę, nes pamatė tai, ko neskaitė smile.gif
Atsakyti
Dėl Sansos... Man irgi pasirodė, kad jie į pusnis šoko ten. Tikrai ne nusižudė abu taip lengvai. Nes jei taip lengva jiems būtų nusižudyt, tiek ilgai laukę ir kentėję nebūtų...
Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2015 06 17, 12:42)
Dėl Sansos... Man irgi pasirodė, kad jie į pusnis šoko ten. Tikrai ne nusižudė abu taip lengvai. Nes jei taip lengva jiems būtų nusižudyt, tiek ilgai laukę ir kentėję nebūtų...


nepamenu, ar filme buvo užsiminta. Ramsis pramogą tokią turėjo - paleisdavo merginas bėgti per mišką ir kiek palaukęs medžiodavo su šunimis. Lyg rodė vieną epizodą g.gif Jei kuri mergina priešindavosi ar ilgiau medžioti reikėjo, pavadindavo jos vardu savo kalę. Ar tik nesurengs dabar tokios medžioklės ir pabėgėliams? Tikrai nemanau, kad jie užsimuš schmoll.gif
Ale tikrai - kiek dabar spirgėt reiks iki kol kokio nors tęsinio sulauksim doh.gif
Atsakyti
mane jau ir nervas ima, nes iki naujojo sezono ir skaityti nebus ka biggrin.gif
Atsakyti