Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

Man irgi patiko thumbup.gif As kaip tik nemegstu istemptu scenu su per daug dramos elementu biggrin.gif Liux buvo, viska primine, kas ivyko praeitam sezone. Tik, kaip suprantu, dar tures rodyt si sezona Starku berniuka-varna-medi, ar kaip ji pavadinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2016 04 26, 15:11)
O man kaip tik labai patiko ir veiksmo užtektinai, ir įvykiai iš įvairiausių vietų, ir intrigos   bigsmile.gif


drinks_cheers.gif Man irgi viskas tiko smile.gif
Tik su ta ragana nelabai supratau - ar čia ji visada tokia kai vėrinį nusiima, ar čia tos nesėkmės (Stanio pralaimėjimas, Širin sudeginimas veltui, dabar Jon Snow mirtis) ją išsekino? Ar čia naujos aukos reikia?
Ir tai kaip daba bus su ta Snow kilmės paslaptim, jeigu jis jau visai gatavas? Per tiek sezonų vis ėjo užuominos, kad čia kažkas labai svarbu bus g.gif

Bet moteros Dorne kokios kraujo ištroškę blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 26 balandžio 2016 - 14:41
QUOTE(saintlina @ 2016 04 26, 15:39)
Bet moteros Dorne kokios kraujo ištroškę  blink.gif

nerealiai žiaurios dry.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 04 26, 15:39)
Bet moteros Dorne kokios kraujo ištroškę  blink.gif

Pavydžios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 04 26, 16:10)
Pavydžios biggrin.gif


ne šiaip ko pavydžios, o valdžios unsure.gif Na, bet valdžios siekdami ten visi personažai jokių priemonių nesibodi.. Ale šitos dar ir su dideliu malonumu tuo užsiima. Va iš ko nuotaką reikėjo rinktis tam sadistui bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 26 balandžio 2016 - 17:46
QUOTE(saintlina @ 2016 04 26, 15:39)
drinks_cheers.gif  Man irgi viskas tiko smile.gif
Tik su ta ragana nelabai supratau - ar čia ji visada tokia kai vėrinį nusiima, ar čia tos nesėkmės (Stanio pralaimėjimas,  Širin sudeginimas veltui, dabar Jon Snow mirtis) ją išsekino? Ar čia naujos aukos reikia?
Ir tai kaip daba bus su ta Snow kilmės paslaptim, jeigu jis jau visai gatavas? Per tiek sezonų vis ėjo užuominos, kad čia kažkas labai svarbu bus  g.gif

Bet moteros Dorne kokios kraujo ištroškę  blink.gif

as manau kad ji sena ragana, o verinys ''rodo'' zmonems kita vaizda

o del Snow tai man isvis cia nesusipratimas
antra mirtis kuri mane taip sukrete sitam seriale

o tai vargsei mergaitei baisiai nesiseka
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 04 26, 18:52)
o del Snow tai man isvis cia nesusipratimas
antra mirtis kuri mane taip sukrete sitam seriale



o kuri pirma? Mane gal labiausiai pati pirma, Winterfelo lordo. Paskui kažkaip pripratau.
Bet dėl Snow man vis dar norisi tikėt, kad kažkaip gal sugalvos jį prikelt g.gif
Atsakyti
Nu as irnetikiu, kad Snow nebebus unsure.gif ... Vienintelis herojus uz kuri buvau visa laika, vis dar noriu tiket, kad kazkokiu budu jis gris... Beje, kazkur internete skaiciau toki spejima, kad Melisandra atidave savo gyvenimo metus, tipo kad Dzonas griztu, del to ji paseno...
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 04 26, 20:41)
Nu as irnetikiu, kad Snow nebebus  unsure.gif ... Vienintelis herojus uz kuri buvau visa laika, vis dar noriu tiket, kad kazkokiu budu jis gris... Beje, kazkur internete skaiciau toki spejima, kad Melisandra atidave savo gyvenimo metus, tipo kad Dzonas griztu, del to ji paseno...


vienintelis? Mano mylimiausias herojus tai mažasis Lanisteris smile.gif
Gal ir gali būt, bet kodėl ji taip pasielgtų? Nebent žino, kad ką nors paaukojus tie metai vėl grįš.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 04 26, 19:49)
o kuri pirma? Mane gal labiausiai pati pirma, Winterfelo lordo. Paskui kažkaip pripratau.
Bet dėl Snow man vis dar norisi tikėt, kad kažkaip gal sugalvos jį prikelt  g.gif

tas pats
negalejau patiket
antra kart scena atsisukau



__________
dėl Melisandros tai netikiu, kad pasiaukojo schmoll.gif
Papildyta:
Snow man irgi turbut vienas tu labiausiai patinkanciu
ant greicio net nesugalvoju kito
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 04 26, 21:48)
Snow man irgi turbut vienas tu labiausiai patinkanciu
ant greicio net nesugalvoju kito


knygoj dar į pabaigą labai Jaime Lanisteris pradėjo patikt, bet kad čia labai išsiskyrė siužetai. Tai Tyrion'as man kol kas be konkurencijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 04 26, 18:52)
as manau kad ji sena ragana, o verinys ''rodo'' zmonems kita vaizda

drinks_cheers.gif

QUOTE(saintlina @ 2016 04 26, 21:35)
Mano mylimiausias herojus tai mažasis Lanisteris  smile.gif


taip pat patinka, o dar ir moteris-riterė. Tokia tikras vyras, su riterio garbės kodeksu.
Atsakyti