Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokinančioms vairuoti (II tema)

QUOTE(shimmer @ 2016 03 18, 20:17)
Mergaites, gal ne i tema paklausiu blush2.gif
Noriu vairuoti , bet labai bijau-bijau kad ant kazko uzvaziuosiu ir pan.
Pasakykit ar verta pradeti ar taip ir toliau palikti, visgi ir amzius jau mano (37 metai)
Kaip manote?

Pradėti niekada nevėlu, aš pradėjau dar vyresne, 12 metų prie to ejau, bet viskam savo laikas, dabar vairuoju dugiau kai 4 metus ir labai džiaugiuosiu,pradžia labai sunki buvo, daug baimes, bet Denaxa teisi, daug priklauso nuo instruktoriaus, aš turėjau superinį istruktorių, tai kad sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2016 03 18, 19:17)
Mergaites, gal ne i tema paklausiu blush2.gif
Noriu vairuoti , bet labai bijau-bijau kad ant kazko uzvaziuosiu ir pan.
Pasakykit ar verta pradeti ar taip ir toliau palikti, visgi ir amzius jau mano (37 metai)
Kaip manote?

Manau, kad jusu amzius labai tinkamas pradeti mokytis vairuoti ir bandyti nugaleti savo baime wink.gif
As tokio pat amziaus budama sugalvojau mokytis, ir tada man viskas atrode kaip kosmosas....
Dabar jau metai kaip vairuoju ir vis negaliu tuo atsidziaugti, labai patinka ir labai savim didziuojuos.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2016 03 18, 19:17)
Mergaites, gal ne i tema paklausiu blush2.gif
Noriu vairuoti , bet labai bijau-bijau kad ant kazko uzvaziuosiu ir pan.
Pasakykit ar verta pradeti ar taip ir toliau palikti, visgi ir amzius jau mano (37 metai)
Kaip manote?

Drasiai eik ir nebijok mirksiukas.gif ,viskas išmokstama thumbup.gif ,nes vėliau dar labiau bijosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2016 03 18, 19:17)
Mergaites, gal ne i tema paklausiu blush2.gif
Noriu vairuoti , bet labai bijau-bijau kad ant kazko uzvaziuosiu ir pan.
Pasakykit ar verta pradeti ar taip ir toliau palikti, visgi ir amzius jau mano (37 metai)
Kaip manote?

Siūlyčiau išdrįsti.
Aš pradėjau 44 metų (tiesa, nelaikiau, kad per vėlu, ir nebijojau), vairuoju jau 16, labai patinka, ilgiau nevažiuoju didesnio atstumo - tiesiog traukia... Įkalbėjau dar kelias moteris laikyti egzaminus, o dvi, kurios turėjo teises, bet nevažinėjo - išdrįsti. Dabar turiu kelias dėkingas.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2016 03 18, 19:17)
Mergaites, gal ne i tema paklausiu blush2.gif
Noriu vairuoti , bet labai bijau-bijau kad ant kazko uzvaziuosiu ir pan.
Pasakykit ar verta pradeti ar taip ir toliau palikti, visgi ir amzius jau mano (37 metai)
Kaip manote?

Sveiki, man šiemet sukaks 35 ir štai pagaliau ėmiausi šio reikalo. Gal dešimtmetį sakiau, kad nereikia ir nesilaikysiu irnesakyk.gif (tam tikri kompleksai atsirado ir po tėtės mokymų, kai buvo 18-ka, bei rėkimų, kad nesigauna)
O paskui oi kiek kartų reikėjo ir mašina ant kiemo stovėdavo, o tekdavo viešuoju per kokį lietų su vaiku į polikliniką belstis ir daugybė kitų atvejų... Dabar atsirado reali galimybė, noras, užsikabinimas... Einu mažu žingsneliu į priekį, teoriją išsilaikiau prieš mėnesį, važinėjimai į pabaigą, tačiau be papildomų neapsieisiu, progresas nėra greitas... Instruktoriai ramina, kad ir pensininkai išmoksta... Būna, supanikuoju, bet neketinu trauktis...
Esu nusiteikusi apiplėšti banką biggrin.gif

Sėkmės apsisprendžiant smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
As jau i mokslu pabaiga, uz savaites regitroj laikau egzamina teorijos thumbup.gif
Lyginant bilietus, ar yra skirtumas tarp regitros ir mokyklos bilietu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grenna: 22 kovo 2016 - 14:36
QUOTE(Grenna @ 2016 03 22, 15:35)
Lyginant bilietus, ar yra skirtumas tarp regitros ir mokyklos bilietu?

Klausimai tikrai nėra identiški, paveikslėliai irgi kitokie – nėra taip, kad jei jau prisitreniravai su mokomąja programa, tai gali beveik atsakymo variantų neskaityti, bet šiaip labai panašu. Anot mano teorijos dėstytojo, Regitros klausimyne mažiau neitin logiškų, dviprasmiškų dalykų.
Atsakyti
QUOTE(Bildukė @ 2016 03 22, 15:15)
Einu mažu žingsneliu į priekį, teoriją išsilaikiau prieš mėnesį, važinėjimai į pabaigą, tačiau be papildomų neapsieisiu, progresas nėra greitas... Instruktoriai ramina, kad ir pensininkai išmoksta... Būna, supanikuoju, bet neketinu trauktis...
Esu nusiteikusi apiplėšti banką biggrin.gif

Einam kartu banko plėšti? bigsmile.gif (Man dar neteko - dviese vis drąsiau ax.gif ).

O jei rimtai, pasidalinkit, kokio mažumo žingsneliai yra dar padoriai maži, o kas jau vadinama beviltiška? Ką jau trūks plyš privalu sugebėti įpusėjus privalomas atvažinėti valandas?
Atsakyti
QUOTE(Grenna @ 2016 03 22, 15:35)
Sveikos.
As jau i mokslu pabaiga, uz savaites regitroj laikau egzamina teorijos thumbup.gif
Lyginant bilietus, ar yra skirtumas tarp regitros ir mokyklos bilietu?

Sprendžiau ketbilietai.lt ir arsleidiniai.lt. Regitroje buvo identiškų klausimų ir nevisai, tačiau labai panašūs. Kita vizualinė išraiška. Dar atrodo, kad atsakymų variantų buvo ne daugiau kaip trys g.gif

Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 03 22, 20:03)
Einam kartu banko plėšti? bigsmile.gif (Man dar neteko - dviese vis drąsiau ax.gif ).

O jei rimtai, pasidalinkit, kokio mažumo žingsneliai yra dar padoriai maži, o kas jau vadinama beviltiška? Ką jau trūks plyš privalu sugebėti įpusėjus privalomas atvažinėti valandas?


drinks_cheers.gif

Turbūt individualu... O padoriais mažus žingsnelius, matyt, laikyčiau, kai bent jau judama į priekį, o ne atgal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2016 03 18, 18:17)
Mergaites, gal ne i tema paklausiu blush2.gif
Noriu vairuoti , bet labai bijau-bijau kad ant kazko uzvaziuosiu ir pan.
Pasakykit ar verta pradeti ar taip ir toliau palikti, visgi ir amzius jau mano (37 metai)
Kaip manote?


Pirmiausia tai gal reiktų finansinę pusę įvertinti. Ir jei finansai leidžia - tada būtinai mėginti. Nes kitaip liks tokia graužatis "o galėjau..."...
Tiesiog šiek tiek pasimokiusi tikrai pajusit, ar norisi eiti toliau, ar ne. Net jei suprasit, kad noras atsisėsti už vairo išgaravo, vis tiek būsit laimėjusi - "pamėginau, dabar žinau, kad tai ne man"...
Nors tikriausiai tada galvosit, na va, jau tiek investavau, reikia eit iki galo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 03 22, 20:03)

O jei rimtai, pasidalinkit, kokio mažumo žingsneliai yra dar padoriai maži, o kas jau vadinama beviltiška? Ką jau trūks plyš privalu sugebėti įpusėjus privalomas atvažinėti valandas?


Jei rimtai- beviltiškų nėra, o žingsnelių dydis priklauso nuo instruktoriaus profesionalumo. Tai, ką reikia mokėti trūks plyš- irgi negalima nustatyti, kiekvienam reikalingas skirtingas pamokų skaičius, kuris, beje, irgi labai priklauso nuo instruktoriaus "gerumo" smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MadlenaX @ 2016 03 23, 11:07)
Pirmiausia tai gal reiktų finansinę pusę įvertinti. Ir jei finansai leidžia - tada būtinai mėginti.


Klaidingas požiūris. Nuėjus su nuostata "mėginti", pasiliekamas kelias nešti muilą ištikus bent menkiausiai nesėkmei. Teisinga nuostata būtų- "einu ir padarau, kelio atgal nebėra, jei gali kitos- galiu ir aš" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MadlenaX @ 2016 03 23, 11:07)
Pirmiausia tai gal reiktų finansinę pusę įvertinti. Ir jei finansai leidžia - tada būtinai mėginti. Nes kitaip liks tokia graužatis "o galėjau..."...
Tiesiog šiek tiek pasimokiusi tikrai pajusit, ar norisi eiti toliau, ar ne. Net jei suprasit, kad noras atsisėsti už vairo išgaravo, vis tiek būsit laimėjusi - "pamėginau, dabar žinau, kad tai ne man"...
Nors tikriausiai tada galvosit, na va, jau tiek investavau, reikia eit iki galo... biggrin.gif

"pamėginau, dabar žinau, kad tai ne man" - ta mintis mane aplankydavo daug kartu, kol mokiausi vairuoti...
Bet susiimi ir toliau mokaisi. Tik taip pasieksi rezultatu wink.gif
Atsakyti