Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Tiksliai neatsimenu aukščio lango. Man rodos apie 90 cm nuo grindų prasideda.
O kaip sprendžia tą reikalą žmonės, kurie pagal visą langą stato vonią?
Gyvatuką dar teoriškai galėtume dėti virš skalbimo mašinos arba jei vonia standartinė stačiakampė, tai tarpe tarp skalbimo mašinos ir vonios.
Tik ar mums užteks standartinės 170 cm ilgio vonios, jei MB yra 190 cm, o aš 173 cm. ūgio? g.gif
Taip, tai bus vienintelė ir pagrindinė maudymosi vieta (neskaitant kriauklių smile.gif)
Beje turiu tokią idėją. Pirmame aukšte bus mažas tualetas su kriaukle. Kadangi turime šunį, tai gal būtų neblogai pasidaryti grindyse nubėgimą ir kriauklę su dušu, kad pvz. šunį pasistačius ant grindų galėtum parėjus iš lauko nuplaut kojas. Ką manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2015 08 04, 19:57)
Kur veidrodzius uzsakinejot? Kokie Jusu veidrodzio ismatavymai? Per kiek laiko pagamina? Kokia kaina gavos?


pirkau graveroj, issiukite uzklausa ir gausite atsakymus, kaina buvo tikrai draugiska, pagamino per 5d.d
Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2015 08 06, 00:08)
Siaip daug kas galvoja, kad ka cia galima su ta keramika isgalvoti, bet is tikro skirtumai yra tarp pvz klozeto uz 50 Eur ir uz tarkim 300. Esme padengime. Vienu gamintoju ta virsutine glazura buna poretesne, nelabai lygi, todel greiciau kimba nesvarumai. Vieni kokybiskiausiu butu Ifo, net be tos plus dangos.
Dabar gamintojai labai akcentuoja tuos rimfree modelius, kur nera bortelio viduje, lengva isvalyti. Gustavsberg toki modeli galima ir nesiekiant 250 Eur nusipirkti. Cia apie pakabinamus kalbu.
Del praustuvo, mano nuomone graziau simetrija, t.y. kai yra plokstumos is abieju pusiu, dubuo viduryje.


gal imestumet nuorodu su modeliukais?
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 08 06, 10:45)
Dar papaišiau kitokį variantą:
user posted image
Tik klausimas, ar nesitaškys labai maudantis po dušu ant lango? Ir ar geriau rinktis kampinę vonią, ar paprastą? Gal žinot kiek išlošiama gulimosios vietos renkantis kampinę? Nes palei langą galiu skirti 1,70 m. ilgio voniai, kad būtų vietos atsistot prie kriauklės.


Man šitas variantas daug maloniau žiūrisi, nes jūsų vonios patalpoje ta siena su langu prašyte prašosi išnaudojama, kadangi ji ilgesnė. Tik dar šiame variante keisčiau unitazą su skalbykle vietomis ir skalbyklę kiščiau po bendru stalviršiu su kriauklėmis.
Atsakyti
Puiki mintis wink.gif Tik gal tada duris daryti dešinėje pusėje? Kad greit įbėgt į tualetą ir nereiktų už durų bėgt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 08 06, 12:58)
Tiksliai neatsimenu aukščio lango. Man rodos apie 90 cm nuo grindų prasideda.
O kaip sprendžia tą reikalą žmonės, kurie pagal visą langą stato vonią?


labai paprastai smile.gif
pas mane irgi toks sprendimas numatytas, gulesiu, gersiu vyna ir dairysiuos pro langa biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2015 08 06, 13:24)
pirkau graveroj, issiukite uzklausa ir gausite atsakymus, kaina buvo tikrai draugiska, pagamino per 5d.d
Papildyta:
gal imestumet nuorodu su modeliukais?

Rytoj pameginsiu ideti kelis pvz.
Atsakyti
Bet jūs gal tos vonios nenaudosite kaip dušo? O aš naudosiu ir dažniau kaip dušą, o ne kaip vonią... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 08 07, 10:17)
Bet jūs gal tos vonios nenaudosite kaip dušo? O aš naudosiu ir dažniau kaip dušą, o ne kaip vonią... g.gif

na taip, dažniausiai nuosavame name būna ir vonia ir dušas, tokiu atveju iš viso jokios bėdos nėra turėti vonią po langu.
Šiaip neturint vietos asmeniškai aš rinkčiausi tik dušą, nes man kasdienis patogumas svarbiau negu retkarčiais pagulėjimas vonioje smile.gif
Atsakyti
Na pas mus kotedžas ir tokio dyžio (6kv.m.) vonios kambaryje nelabai telpa ir vonia, ir dušas. O aš šiaip labai noriu vonios. Vaikystėje turėjau ir dabar apie tai tik svajoju. Tik gal tada visgi vonią ne prie lango daryt... Neapsisprendžiu....
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 08 07, 10:26)
Na pas mus kotedžas ir tokio dyžio (6kv.m.) vonios kambaryje nelabai telpa ir vonia, ir dušas. O aš šiaip labai noriu vonios. Vaikystėje turėjau ir dabar apie tai tik svajoju. Tik gal tada visgi vonią ne prie lango daryt... Neapsisprendžiu....


paskutinis jūsų variantas su kampine vonia prie lango tikrai geriausiais, kadangi vonia kampinė, tai pats dušas gan toli išeina nuo lango g.gif jei tiesią visgi statyti, tai gautųsi arčiau lango

pritariu pasiūlymui keisti skalbimo mašinos vietą su tualetu ir viską daryti vientisai, slepiant skalbimo mašiną po stalviršiu, dar pakabinus didelį veidrodį turėtų atrodyti erdviai ir jaukiai 4u.gif

beja, tokiu atveju, jei tualetas bus statomas prie durų sienos, išeina ir gyvatukas šalia vonios, kas yra gerokai patogiau smile.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus. Man pagrindinis klausimas dėl taškymosi ant lango naudojantis vonia kaip dušu... Jei tai išsprendžiama, tai galima toks variantas kaip jus sakot. O jei naudoti visgi pirminį variantą tai vonią reikia rinktis stačiakampę ir didesnę nei 1,70 cm. Tada tą kampą tiesiog uždėti plytelėmis, kad būtų kaip lentynėlė pasidėjimui ir užtverti visą vonią sienele, kad prausiantis po dušu nesitaškytų, o kai gulėsi vonioj atsitrauksi.
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 08 07, 11:17)
Ačiū už patarimus. Man pagrindinis klausimas dėl taškymosi ant lango naudojantis vonia kaip dušu... Jei tai išsprendžiama, tai galima toks variantas kaip jus sakot. O jei naudoti visgi pirminį variantą tai vonią reikia rinktis stačiakampę ir didesnę nei 1,70 cm. Tada tą kampą tiesiog uždėti plytelėmis, kad būtų kaip lentynėlė pasidėjimui ir užtverti visą vonią sienele, kad prausiantis po dušu nesitaškytų, o kai gulėsi vonioj atsitrauksi.


faktas, kad taškysis.
Tik gal kai kam tai nėra didelė problema. Jūsų langai plastikiniai ar mediniai?
Jei plastikiniai, galima dėt roletą guminį, bet tada reikia susitaikyt su mintim, kad jį teks keisti kas 2-3metus, nes nuo apnašų susidėvės.

Aš todėl ir darau vonią šalia lango, jog jos paskirtis tik pagulėti po to kai nusiprausei po dušu
Atsakyti