Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Maela @ 2015 10 14, 18:14)
Mums irgi panaši situacija su grindimis  verysad.gif  gal galit pasakyt kaip ten tos plyteles ar labai sunkiai nusilupa? Ar įmanoma jas vėl panaudoti, ar reikia jau naujas dėti...? Ir kaip jums pavyko surasti kitą meistrą, kuris sutiktų brokus taisyt? Oi kaip aš nekenčiu tų meistrelių  mad.gif


Neapkenčiu ir aš tų meistrelių.
Jau galbūt gailiuosi, kad investuoju pinigus į namą, o ne į butą, nes namui investicijų vis negana...
Na, nulupo žinokit, bet ten nedidele dalis. Kadangi buvo perdaug grindinių užsalyta, tai dėjo naujas. Bet šiaip kaip man jie aiškina, tai įmanoma ir senas klijuoti, tik aišku žymiai daugiau darbo jas nugramdyti... Galvoju, jei mokėtumėm pačios moteriškės viską pasidaryti, kiek pinigėlių sutaupytumėme. biggrin.gif Atrodo medžiagoms dar ir susikauptum, bet, kai dar daugiau tenka už darbą atiduoti, tai rankos nusvyra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 10 12, 16:02)
Pasirodau vonią. Su nesklandumais dideliais, bet plytelės vietoje 4u.gif


labai grazi vonia 4u.gif koki glaista tarpuku desit ar jau dejot (nelabai iziuriu) kur sviesios plyteles?
musu irgi viena vonios siena bus slaitine kaip pas jus, tik tas slaitas auksciau prasides, prie jos bus wc su bide.

pradejo deti viena vonia plytelemis, truputi parodysiu, as galvoju koks cia tarpeliu glaistas tiktu, gal koks pilkas g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savita1: 15 spalio 2015 - 08:58
QUOTE(savita1 @ 2015 10 15, 09:46)
labai grazi vonia 4u.gif koki glaista tarpuku desit ar jau dejot (nelabai iziuriu) kur sviesios plyteles?
musu irgi viena vonios siena bus slaitine kaip pas jus, tik tas slaitas auksciau prasides, prie jos bus wc su bide.

pradejo deti viena vonia plytelemis, truputi parodysiu, as galvoju koks cia tarpeliu glaistas tiktu, gal koks pilkas g.gif
user posted image
user posted image


Gražiai atrodo koriukai. Pilkos plytelės, aš tai dėčiau pilkos spalvos vidutinės. Jei dėtumėm baltus tarpelius, išryškėtų labiau kontūrai plytelių. Na skonio reikalas. O ir pilki tarpai ne taip "užsineš" biggrin.gif
Tarpam glaistas paprastas atlas plus, reiks dar paskui pačiai su kažkokiu "delfinu" praeit su šepetėliu.
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 10 14, 21:05)
Neapkenčiu ir aš tų meistrelių.
Jau galbūt gailiuosi, kad investuoju pinigus į namą, o ne į butą, nes namui investicijų vis negana...
Na, nulupo žinokit, bet ten nedidele dalis. Kadangi buvo perdaug grindinių užsalyta, tai dėjo naujas. Bet šiaip kaip man jie aiškina, tai įmanoma ir senas klijuoti, tik aišku žymiai daugiau darbo jas nugramdyti... Galvoju, jei mokėtumėm pačios moteriškės viską pasidaryti, kiek pinigėlių sutaupytumėme. biggrin.gif Atrodo medžiagoms dar ir susikauptum, bet, kai dar daugiau tenka už darbą atiduoti, tai rankos nusvyra verysad.gif


man tai pažiūrėjus i tų meistrelių darbą atrodo, kad pati sugebėčiau tikrai geriau smile.gif bent jau kruopščiau ir atidžiau

QUOTE(savita1 @ 2015 10 15, 09:46)
pradejo deti viena vonia plytelemis, truputi parodysiu, as galvoju koks cia tarpeliu glaistas tiktu, gal koks pilkas g.gif



labai įdomiai atrodo taip dar nematytai smile.gif
kelių mm tarpelius jum darė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maela: 15 spalio 2015 - 12:54
Savita1, labai nestandartiskai, labai idomiai ir graziai wub.gif
as tikriausiai deciau pilkus, nelabai tamsius, bet pilkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2015 10 14, 17:51)
Sveiki,
Mamytes patarkit

Jei 15.4 kv.m vonioje bus 6 vnt LED sviesos paneliu, tai kokio galingumo jas reiketu pirkti?

Pasimeciau visai: vieni sako kad 5W uztenka, kiti - kad reikia 11-12W
Gal kuri patarsite

Galvoju apie tokias
http://www.elmo.lt/l...-led-panel.html
Aciux

Mūsų tualetas su dušiuku 4kv, mes įrengėm 3 paneles po 9W. Jei būtų mažiau, man trūktų šviesos.
Atsakyti
Mamytes ( ir ne tik wink.gif patarkit kokia 150 cm ketaus vonia be rankenu ne kinieciu gamybos galima nusipirkti Lietuvoje, as radau tik vienos firmos, gal dar ka gamina... ir kur galima ja uz gera kaina nusipirkti? Labai lauksiu patarimu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linute***: 17 spalio 2015 - 14:59
QUOTE(Maela @ 2015 10 15, 12:54)

labai įdomiai atrodo taip dar nematytai  smile.gif
kelių mm tarpelius jum darė?

1.5mm tarpeliai 4u.gif dabar tik pamaciau, kad klauset
Atsakyti
Idesiu ir as savo voniu plyteles, i dekoracijas nekreipkit demesio. Kai ieskojau plyteliu, labai norejosi realiu pavyzdziu paziureti, o ju ideda nelabai daug, tai pagalvojau kai padarys man, idesiu, gal kam bus lengviau nuspresti ko nori arba ko nenori tongue.gif .
http://public.fotki....my-first-album/
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 10 20, 15:18)
Idesiu ir as savo voniu plyteles, i dekoracijas nekreipkit demesio. Kai ieskojau plyteliu, labai norejosi realiu pavyzdziu paziureti, o ju ideda nelabai daug, tai pagalvojau kai padarys man, idesiu, gal kam bus lengviau nuspresti ko nori arba ko nenori  tongue.gif .
http://public.fotki....my-first-album/


Man gražu smile.gif
Sakykite kokios dabar kainos klozeto, vonios pastatymo?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 10 20, 15:56)
Man gražu smile.gif
Sakykite kokios dabar kainos klozeto, vonios pastatymo?

negaliu pasakyti, pas mus dar nepastatyta, ten toletas tik padetas, nepajungtas, o vonios dar net neturim, vyras gal ir domejos kainomis, bet as jo neklausiau dar.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 10 20, 15:18)
Idesiu ir as savo voniu plyteles, i dekoracijas nekreipkit demesio. Kai ieskojau plyteliu, labai norejosi realiu pavyzdziu paziureti, o ju ideda nelabai daug, tai pagalvojau kai padarys man, idesiu, gal kam bus lengviau nuspresti ko nori arba ko nenori  tongue.gif .
http://public.fotki....my-first-album/

O kodėl būtent šį unitazą pirkot? pastebejau, kad vienur keramica, kitur porcelenas suspaustas naudojamas unitazams g.gif
Atsakyti