Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Ingese @ 2015 07 20, 13:57)
Sveikos damos,
Neturiu kada pasidalinti. Vonioje jau išvedžiota kur kas stovės, šiandien deda velux, tai jau kai bus šviesu, pafotkinsiu ir patariste, kaip man tas plyteles išsiklijuoti...tik klausims kokius tarpelius dabar tarp lytelių daro, ir kokiu glaistu? Man taip negražu ant grindų būna, kai tarpeliai užsineša, g.gif
Papildyta:
Aš ir įsigijau RAVAK ROSA II, tad jei kam bus įdomūs atsiliepimai-klauskite... 4u.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Dar norėjau pasiteiruati dėl spintelės su praustuve. Norėčiau pakabinamos, bet bijau, kad gipskartonis gal neišlaikys....Ką manote?


kaip Jums si vonia? as vis galvoju, kaip valyti placiaja dali reiktu?

QUOTE(zuveles @ 2015 07 21, 21:27)
Gal kas turite Ravak Chrome, butu idomus atsiliepimai, ar patenkinti ?

Gal isigyjote sia vonia? kokie atsilliepimai? jei ne sia, tai kokia tuomet?
Atsakyti
Sveikos, pagelbekit issirinkti pakabinama wc, kiek kainuotu tikrai kokybiskas? 4u.gif
Atsakyti
Mes pirkom du. Vieną geresnį, kitą, pigesnį. Labai kaina priklauso nuo išvaizdos. Mūsų abu Villeroy Bosh klozetai. Jei dizainas senesnis iškart pigiau. Vienas kainavo su viskuo apie 450 eur., kitas 250 eur smile.gif Pačio pakabinamo mechanizmo tai geriausi Tece (bent jau mums rekomendavo). Mūsų vienas toks, kitas "Viega". Taip pat neblogi Grohe. Šiaip reikėto pagrinde rinktis pagal prieinamą kainą ir dizainą.
Atsakyti
QUOTE(zemaiteki @ 2015 11 03, 11:23)
Mes pirkom du. Vieną geresnį, kitą, pigesnį. Labai kaina priklauso nuo išvaizdos. Mūsų abu Villeroy Bosh klozetai. Jei dizainas senesnis iškart pigiau. Vienas kainavo su viskuo apie 450 eur., kitas 250 eur smile.gif Pačio pakabinamo mechanizmo tai geriausi Tece (bent jau mums rekomendavo). Mūsų vienas toks, kitas "Viega". Taip pat neblogi Grohe. Šiaip reikėto pagrinde rinktis pagal prieinamą kainą ir dizainą.

250 euru pakabinamo pilnas komplektas (klozetas, remas ir mygtukai)? Kur pirkote?smile.gif
Atsakyti
Buvo akcija didelė smile.gif Pirkom Kaune parduotuvėje "Tavydas".
Atsakyti
as tece mygtuka ir rema pirkau uz 450 LT, (verciant) o pati puoda pirkau vilniuje, vonia lt...ar kazkas, uz 450 lt (verciant) .Ispaniskas lyg.Man buvo svarbus vaizdas puodo.
Papildyta:
as tece mygtuka ir rema pirkau uz 450 LT, (verciant) o pati puoda pirkau vilniuje, vonia lt...ar kazkas, uz 450 lt (verciant) .Ispaniskas lyg.Man buvo svarbus vaizdas puodo.
Atsakyti
kur galima isigyti kampine idomesnio dizaino vonia protinga kaina? kad nereiktu dengti jos, tiesiog, pastatei ir viskas
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2015 11 04, 22:07)
kur galima isigyti kampine idomesnio dizaino vonia protinga kaina? kad nereiktu dengti jos, tiesiog, pastatei ir viskas

kokio dydžio vonios ieškot? Ir kokia yra protinga kaina pagal jus, kadangi tai labai individualu.
Atsakyti
na, 170/180, protinga kaina , manau iki 1500 eu, nes vakar kiek ziurejome 3000/5000 eu, o taip norisi biggrin.gif
Atsakyti
savita1, superines vonios plyteles 4u.gif modernios ir neiprastos smile.gif O kokiomis grindis klosite?

As taip pat pasirodysiu planuojama vonios kambari: http://www.part.lt/i...d6ae8d2a137.PNG
Skalbimo masina tik bus pasukta i kita puse ir potinkine duso sistema kitokia. Plyteles ruosiames medzio imitacijos det, kaip ir vizualizacijoj pavaizduota, tik sviesesnes, o kitos plyteles dar neaisku kokios bus g.gif Norisi sviesiu, matiniu, be reljefo, tik neviskai baltu.
Gal patarimu kokiu turesit? smile.gif
Atsakyti
Ieškau naudoto, nebereikalingo unitazo. Gali būti visai senas, tai nėra svarbu. Svarbu, kad neskilęs ir galėtų atlikti savo funkciją, kol įrengsim butą. Gal kas remontuojatės savo vonios kambarį ir turit nereikalingą? blush2.gif
Pageidautina Pašilaičiuose, Žvėryne ar aplinkiniuose rajonuose.
Atsakyti
QUOTE(SmtmsCrazy @ 2015 11 11, 18:17)
savita1, superines vonios plyteles 4u.gif modernios ir neiprastos smile.gif O kokiomis grindis klosite?


Juoda (antracito spalvos) apvalia Hisbalit mozaika smile.gif
Atsakyti