Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

et,kaip jus gebat tuos projektus padaryti? bandziau aibe kartu, niekada nesigavo doh.gif
imetu nuoroda i savo maza vonia vonia+wc
eigoje bus uzmurytos vonios durys ir wc sujungtas su vonia, taip pat kur vonioje stovi dabar kriaukle, ten bus nisa padaryta saldytuvui, tad lieka vieta dusui, klausimas kur ikomponuoti kriaukle ir skalbimo masina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 29, 21:36)
pabandziau gyvatuka uzdeti ant duso sieneles.
Man tikriausiai priimtiniausias ir labiausiai patinkantis variantas
user posted image

user posted image


Na manau labai puikiai susiplanavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamal: 30 birželio 2015 - 15:59
smile.gif+2015 06 30, 15:22-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 06 30, 15:22)
et,kaip jus gebat tuos projektus padaryti? bandziau aibe kartu, niekada nesigavo  doh.gif 




nu zinokit is manes kompiuteriste labai prasta doh.gif bet su sita programele tai jau net man buvo paprasta http://www.webplaner...mp;LIDISO=engal ten ir daugiau kokiu galimybiu yra, as tik minimuma, bet ir tai vizualizacijai pakanka sudeliot is principo

daugelis kitu ir man pr sudetingos buvo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Aš pasimetus g.gif vonioje iš pradžių buvo suklijuotos sieninės plytelės (iki lubų), o dabar dažytojas ėmėsi dažyti lubas. Tose vietose kur lubos jungiasi su sienom jis siūlo klijuoti tas tokias primityvias putų polistirolo apdailos juosteles, kurios man atrodo baisiai doh.gif gal dar kokių išeičių ižvelgiate? Na kažkaip kad be tų tokių jūros putų juostų apsieiti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 07 01, 14:04)
Aš pasimetus  g.gif vonioje iš pradžių buvo suklijuotos sieninės plytelės (iki lubų), o dabar dažytojas ėmėsi dažyti lubas. Tose vietose kur lubos jungiasi su sienom jis siūlo klijuoti tas tokias primityvias putų polistirolo apdailos juosteles, kurios man atrodo baisiai  doh.gif gal dar kokių išeičių ižvelgiate? Na kažkaip kad be tų tokių jūros putų juostų apsieiti...  unsure.gif


O jos ten reikalingos? Ta prasme nelygi sienų - lubų sandūra? Ir pagal stilių tinka? Ar dažytojas tiesiog nori papildomai užsidirbti?
Šiaip yra putplasčio (jums siūlo), poliuretaninės, gipsinės (bet vonioj gal netinka). Dar variantas yra medinės. Ir jei plytelės iki lubų, tai klausimas ar ant plytelių priklijuotos tos juostelės laikysis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 01 liepos 2015 - 13:28
QUOTE(escada_ @ 2015 07 01, 14:04)
Aš pasimetus  g.gif vonioje iš pradžių buvo suklijuotos sieninės plytelės (iki lubų), o dabar dažytojas ėmėsi dažyti lubas. Tose vietose kur lubos jungiasi su sienom jis siūlo klijuoti tas tokias primityvias putų polistirolo apdailos juosteles, kurios man atrodo baisiai  doh.gif gal dar kokių išeičių ižvelgiate? Na kažkaip kad be tų tokių jūros putų juostų apsieiti...  unsure.gif

O be juostų baisiai atrodo (nelygu, tarpeliai kokie matosi ar kas?)? Nelabai suprantu, kam tų juostų galėtų reikėti.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 07 01, 14:16)
O jos ten reikalingos? Ta prasme nelygi sienų - lubų sandara? Ir pagal stilių tinka? Ar dažytojas tiesiog nori papildomai užsidirbti?
Šiaip yra putplasčio (jums siūlo), poliuretaninės, gipsinės (bet vonioj gal netinka). Dar variantas yra medinės. Ir jei plytelės iki lubų, tai klausimas ar ant plytelių priklijuotos tos juostelės laikysis.



QUOTE(Tanite @ 2015 07 01, 14:18)
O be juostų baisiai atrodo (nelygu, tarpeliai kokie matosi ar kas?)? Nelabai suprantu, kam tų juostų galėtų reikėti.

Pati dar nemačiau kas ten per vaizdas, na vistiek įsivaizduoju, kad gal kažkiek nelygios tos siūlės viršuje lieka, sakė, kad bandė užtepti su akrilu, bet dailiai nesigauna na ir pasiūlė tada tą putplastį kaip "vienintelę išeitį", nu bet ačiū jau man geriau tegul tos siūlės lieka doh.gif nežinau kaip dar gražiau galima išspręsti tokį reikalą, kad kuo mažiau tos apdailinės juostelės matytųsi...
Atsakyti
Nu kazkaip sunkiai isivaizduoju vonioj tas pustpalscio juosteles, ypac ju ilgalaiko buvima, kai vonioj vistiek daug dregmes. Mano supratimu jos nukraicios ar palit prades ir nieko ten neisvalysit Jau kokia turi buti nelygi siena, kad reiktu tu juosteliu g.gif
gal jus pirm apaziurekit pati, gal ten ne taip baisiai akip dazytojas nupiese g.gif
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 07 01, 13:32)
Pati dar nemačiau kas ten per vaizdas, na vistiek įsivaizduoju, kad gal kažkiek nelygios tos siūlės viršuje lieka, sakė, kad bandė užtepti su akrilu, bet dailiai nesigauna na ir pasiūlė tada tą putplastį kaip "vienintelę išeitį", nu bet ačiū jau man geriau tegul tos siūlės lieka  doh.gif  nežinau kaip dar gražiau galima išspręsti tokį reikalą, kad kuo mažiau tos apdailinės juostelės matytųsi...

O tai plyteles virsuje buvo nelygiai suklijuotos? Ar nematete? Kokios spalvos plyteles?
Bent jau mums kaip klijavo plyteles tai virsuje lygiai suklijavo. Bet taip pat liko kai kur tarpeliu bet jie buvo labai mazyciai, tai emiau tapybos teptuka (plona) ir graziai uzdaziau krastelius, tada nuvaliau nuo plyteliu dazu likucius, palyginau ir dar karta nudaziau ir vel viska pakartojau.
Siaip jei tarpai labai dideli, tai galima uztepti baltu silikonu (kur naudoja vonios krastams), tik jis garuoja ir po tam tikro laiko reiketu vel uztepti.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 01, 15:08)
Nu kazkaip sunkiai isivaizduoju vonioj tas pustpalscio juosteles, ypac ju ilgalaiko buvima, kai vonioj vistiek daug dregmes. Mano supratimu jos nukraicios ar palit prades ir nieko ten neisvalysit Jau kokia turi buti nelygi siena, kad reiktu tu juosteliu g.gif
gal jus pirm apaziurekit pati, gal ten ne taip baisiai akip dazytojas nupiese g.gif



QUOTE(Abudabi @ 2015 07 01, 15:12)
O tai plyteles virsuje buvo nelygiai suklijuotos? Ar nematete? Kokios spalvos plyteles?
Bent jau mums kaip klijavo plyteles tai virsuje lygiai suklijavo. Bet taip pat liko kai kur tarpeliu bet jie buvo labai mazyciai, tai emiau tapybos teptuka (plona) ir graziai uzdaziau krastelius, tada nuvaliau nuo plyteliu dazu likucius, palyginau ir dar karta nudaziau ir vel viska pakartojau.
Siaip jei tarpai labai dideli, tai galima uztepti baltu silikonu (kur naudoja vonios krastams), tik jis garuoja ir po tam tikro laiko reiketu vel uztepti.

va kaip atrodė tos siūlės dar prieš lubų sutvarkymą
user posted image
nemačiau kaip atrodo poto, bet jeigu sako, kad reikia slėpti tas siūleles, vadinasi nėra idealiai, tik man irgi atrodo nerimta vonioje tas putplastis unsure.gif aš irgi sakyčiau gal geriau koks silikoninis glaistas, lubos tai baltos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 07 01, 14:37)
nemačiau kaip atrodo poto, bet jeigu sako, kad reikia slėpti tas siūleles, vadinasi nėra idealiai, tik man irgi atrodo nerimta vonioje tas putplastis  unsure.gif aš irgi sakyčiau gal geriau koks silikoninis glaistas, lubos tai baltos  unsure.gif

aha... tarpukai atrodo didoki.
Pasvarstykite gal ir tu apvadu uzdejima. Maciau labai mazucius, storis matyt butu ~1 cm amerikietiskus Senukuose. Labai minimalistiniai atrodo. Jie ne is putplascio, o labiau panasus i laminuotus, tik ju kaina ~4 eurus 2,5 m.
Galite nusipirkti pasiziureti kaip atrodys, jei netiks visada galima grazinti.
Nors... siuo atveju gal rinktis kazka kaip tik didesnio - kad nebutu ispudzio, jog bandyta kazka paslepti.
Ir nuvaziuokite paziureti ar tikrai ten taip matosi...
Is kaires tai matyt deciau i tuos tarpelius glaista, lyginciau ir nudazyciau (butu apvadas is dazu), bet su desine puse sunkiau - nebent daryti lygia linija ir nudazyti plyteliu gabaliuka...
Iseitis visada yra, tik kai kurie meistai pasirenka lengvesni kelia, o kiti sunkesni, bet kad butu idealu smile.gif
O pries pradedant dazyti dazytojas neminejo, kad tarpeliai labai dideli? Arba nesiule lyginti lubu? g.gif
Nes kiek man teko susidurti, tai visada paminedavo, kas blogai padaryta ir pvz kodel tai ka mes norime gali nesigauti arba blogai gautis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abudabi: 01 liepos 2015 - 15:04
QUOTE(Abudabi @ 2015 07 01, 16:02)
aha... tarpukai atrodo didoki.
Pasvarstykite gal ir tu apvadu uzdejima. Maciau labai mazucius, storis matyt butu ~1 cm amerikietiskus Senukuose. Labai minimalistiniai atrodo. Jie ne is putplascio, o labiau panasus i laminuotus, tik ju kaina ~4 eurus 2,5 m.
Galite nusipirkti pasiziureti kaip atrodys, jei netiks visada galima grazinti.
Nors... siuo atveju gal rinktis kazka kaip tik didesnio - kad nebutu ispudzio, jog bandyta kazka paslepti.
Ir nuvaziuokite paziureti ar tikrai ten taip matosi...
Is kaires tai matyt deciau i tuos tarpelius glaista, lyginciau ir nudazyciau (butu apvadas is dazu), bet su desine puse sunkiau - nebent daryti lygia linija ir nudazyti plyteliu gabaliuka...
Iseitis visada yra, tik kai kurie meistai pasirenka lengvesni kelia, o kiti sunkesni, bet kad butu idealu  smile.gif
O pries pradedant dazyti dazytojas neminejo, kad tarpeliai labai dideli? Arba nesiule lyginti lubu?  g.gif
Nes kiek man teko susidurti, tai visada paminedavo, kas blogai padaryta ir pvz kodel tai ka mes norime gali nesigauti arba blogai gautis.

ačiū už patarimus, pirmas žingsnis nulėkti iki Senukų apžiūrėti tuos minimalius apvadus, kuriame skyriuje jie daugmaž galėtų būti? g.gif nes kai pamačiau tuos griozdus ir dar iš putplasčio vos ant kojų išsilaikiau, na jie būtų visiškai ne į temą pagal vonios stilistiką doh.gif o kitokių ir nemačiau... o jeigu ir šie netiks, tada beliks su meistru kalbėtis ir ieškoti kito sprendimo. Visus trūkumus pasako, kas gali būti negerai ir ką reikia keisti, bet šito reikalo arba neaptarėm iš anksto galutinai arba kažką praleidau, na bet tikrai nesiūlė lyginti dėl to visų lubų, būčiau atsiminus..
Atsakyti