Įkraunama...
Įkraunama...

Palaidinės, marškinėliai trumpomis rankovėmis

Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Alyvų spalvos modeliuko audinuką puošia nuostabios gėlės wub.gif Priekis padailintas vertikaliomis klostėmis wub.gif Stilingai sukirptos rankovės wub.gif Šiais ir kitais metais ypatingai madingos karbatkėlės mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per krūtinę - 48 cm. Stilingas ilgis – 70 cm. Dydis – M(12). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Papildyta:
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Alyvų spalvos modeliuko audinuką puošia nuostabios gėlės wub.gif Priekis padailintas vertikaliomis klostėmis wub.gif Stilingai sukirptos rankovės wub.gif Šiais ir kitais metais ypatingai madingos karbatkėlės mirksiukas.gif wub.gif Į juosmenuką įverta gumutė. Per krūtinę - 48 cm. Stilingas ilgis – 70 cm. Dydis – M(12). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Alyvų spalvos modeliuko audinuką puošia nuostabios gėlės wub.gif Priekis padailintas vertikaliomis klostėmis wub.gif Stilingai sukirptos rankovės wub.gif Šiais ir kitais metais ypatingai madingos karbatkėlės mirksiukas.gif wub.gif mirksiukas.gif wub.gif gis – 70 cm. Dydis – M(12). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
ICHI firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabus raštai bei taikliai suderintos spalvos wub.gif Stilingas rankovių sukirpimas. Madinga detalė - modeliukas sagutėmis susisega nugaroje mirksiukas.gif wub.gif Per krūtinę - 48 cm. Ilgis - 66 cm. Dydis - 40(M). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Next firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Rožių pelenų spalvos modeliuką puošia mieli pelėdžiukai wub.gif Labai stilinga wub.gif Priekyje yra dvi didelės kišenės wub.gif Ši detalė visada puošia ir daro rūbelį stilingesnį wub.gif mirksiukas.gif Nugara ilgesnė – ji dailiai užapvalinta. Palaidinė susisega sagomis – yra atsarginė saga. Per krūtinę - 53 cm. Ilgis – 67 - 77 cm. Dydis - 12. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Shann by Pola firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Mėlyna karališka spalva yra derinama su stilinga balta: raštai bei stilingi paveikslėliai wub.gif GĖLĖS BEI LEOPARDAI wub.gif ORIGINALU wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif Rankovių kantai atlenkiami mirksiukas.gif wub.gif Jie kremo spalvos wub.gif NUOSTABU wub.gif Per krūtinę - 52 cm. Ilgis – 60 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Parduodu naują Vince Camuto palaidinę. Dydis M. Kaina 30 Eur.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Audinuką su faktūra puošia stilingi dryžiai: mėlynos bei baltos spalvos wub.gif Modeliukas ant petukų wub.gif Viršuje įverta gumutė dailiai suklostuoja audinuką wub.gif Į stilingo ¾ ilgio rankovių kantus taip pat įvertos gumutės wub.gif mirksiukas.gif Nugaroje yra dar viena daili detalė – juosta kuri susiriša į dailų kaspiną wub.gif Viršus – 40 cm. PUIKIAI tempiasi iki 70 cm. Ilgis – 50 cm. Dydis - 40 (EUR). Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
New look firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Baltą audinuką puošia stilingi raštai ir daili faktūra wub.gif Madingai sukirptas priekis wub.gif Jis sumetamas bei asimetriškas wub.gif Nugaroje apykaklės srityje modelis susisega saga apsiūta audinuku. Per krūtinę - 44 cm. Per juosmenuką - 36 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Stilingas ilgis - 62 - 67 cm. Dydis - 12. ATITINKA S dydį. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
mais il est ou le soleil violetinės spalvos aksesuaras - korsetas. Ši firma garsėja ORIGINALIAIS modeliukais bei aksesuarais. Jų dėka galite kurti įvairius derinukus. Vienas iš įdomybių yra korsetukas. Jį galima dėti tiesiog ant suknelės viršaus, ant sijonuko, ant džinsiukų ir atrodysite tikrai įspūdingai bei originaliai. Nugarytė dailiai susivarsto barchato juostele. Jos dėka reguliuojama apimtis. Priekis susisega kilpelėmis. Tai ne tik suformuoja dailiai figūra bet kaip ir minėjau tampa žaviu aksesuaru. Viršus - 44 cm. Per juosmenuką - 33 cm. Apačia - 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Dydis - 38. Ilgis - 40 - 42 cm. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

mais il est ou le soleil kreminės spalvos aksesuaras - korsetas. Ši firma garsėja ORIGINALIAIS modeliukais bei aksesuarais. Jų dėka galite kurti įvairius derinukus. Vienas iš įdomybių yra korsetukas. Jį galima dėti tiesiog ant suknelės viršaus, ant sijonuko, ant džinsiukų ir atrodysite tikrai įspūdingai bei originaliai. Nugarytė dailiai susivarsto barchato juostele. Jos dėka reguliuojama apimtis. Šonas susisega užtrauktuku. Tai ne tik suformuoja dailiai figūra bet kaip ir minėjau tampa žaviu aksesuaru. Viršus - 38 cm. Apačia - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Dydis - 38. Ilgis - 28 - 34 cm. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Baltą faktūrą turintį audinuką puošia stilingi paveiksliukai - krokodilai mirksiukas.gif wub.gif ax.gif V formos apykaklė susiriša su juostelėmis wub.gif Apačioje šonuose yra nedideli skeltukai wub.gif Per krūtinę - 53 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 57 cm. Dydis - 42. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Atmosphere firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Gelsvos spalvos audinukas padailintas stilingomis mašinomis - kadilakais wub.gif Abi pusės vienodos mirksiukas.gif wub.gif Priekis padailintas klostelėmis wub.gif Nugaroje prie apykaklės modeliukas užsisega sagute. Per krūtinę - 55 cm. Dydis - L. Ilgis - 60 cm. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
holly&whyte by lindex nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Tamsiai mėlynos spalvos audinuką puošia stilingi balti taškučiai wub.gif Madingos 3/4 ilgio rankovės wub.gif Dailiausia detalė nugaroje prie apykaklės įvertas kaspinas wub.gif Apačioje šonuose yra skeltukai wub.gif mirksiukas.gif Per krūtinę - 52 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
magna firmos nauja suknelė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai mėlyna spalva padailinta įvairių dydžių stilingais baltas taškučiais wub.gif Madingai sukirpta apykaklė wub.gif Per krūtinę - 48 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS LABAI ELASTINGAS. Ilgis - 56 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti