Įkraunama...
Įkraunama...

Palaidinės, marškinėliai trumpomis rankovėmis

AWSAREE firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Miela madinga gelsva spalvytė wub.gif Modeliuko apačią puošia dailus #nėrinukai wub.gif Vidutinio storumo sudinuko sudėtis: 95% - COTTON. 5% - ELASTANE. Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE. AUDINUKAS ELASTINGAS. Stilingas ilgis - 70 cm. Dydis - M. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif

Atsakyti
parduodu UNIQLO maikute, nauja su etiketem, 10 eur:

WOMEN DRAPE CREW NECK T-SHIRT, dydis XXS, spalva melyna

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 26 rugsėjo 2019 - 12:01
Monton firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia nuostabi spalvų gama bei gėlės wub.gif Madingo 3/4 ilgio rankovės wub.gif mirksiukas.gif Jas puošia kanteliai wub.gif Per krūtinę - 46 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 62 cm. Dydis - M. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Laura Ashley firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Audinuką puošia dabar taip madingas raštas wub.gif Abi pusės vienodos wub.gif mirksiukas.gif Madingas 3/4 ilgio rankovės wub.gif Dailus apykaklės sukirpimas wub.gif Per krūtinę - 45 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE - AUDINUKAS ELASTINGAS. Ilgis - 60 cm. Dydis - 36. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Mademoiselle de Paris firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Mna deja mažoka. Audinuką puošia nuostabios spalvos bei labai taikliai suderinti raštai wub.gif Stilinga detalė - užtrauktukas priekyje wub.gif Švelnaus audinuko sudėtis: 100% - COTTON. Per krūtinę - 46 cm. Stilingas ilgis - 76 cm. Dydis - S. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
oasis firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Stilingas lininis modeliukas padailintas kremo spalvos kantais bei diržu wub.gif Modeliukas stilingai sumetamas wub.gif Audinuko sudėtis: 100% - LINNEN. TRIM(PADAILINIMAI) - 100% - SILK. Per krūtinę apie 50 cm. Per juosmenuką (jis reguliuojasi - matavau nuo siūlės iki siūlės) - 40 cm. Ilgis - 60 cm. Dydis - 38. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Priekis padailintas žaviomis gėlėmis wub.gif Labai taikliai suderinta spalvų gama wub.gif Nugara juoda mirksiukas.gif wub.gif Ji stilingai ilgesnė wub.gif Modeliukas užsisega nugaroje sagute. Yra atsarginė saga. Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 62 - 65 cm. Dydis - 38. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
FB sister firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja mažoka. Labai stilingas ir madingas modeliukas wub.gif Tamsiai juodą jaukų audinuką puošia stilingas paveiksliukas – pelėda wub.gif Originaliai sukirpta apačia – asimetriškai wub.gif Nugara vienspalvė. Per krūtinę – 44 cm. MATUOTA RAMYBĖS BUSENOJE – AUDINUKAS TAMPRUS. Stilingas ilgis – 64 – 90 cm. Dydis - S. Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Lamour firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Rožių spalvos audinuką puošia stilingi mėlynos spalvos inkarai ir balti raštai wub.gif Labai dailiai ir madingai sukirpta nugara wub.gif Nugara ilgesnė už priekį mirksiukas.gif wub.gif Modeliukas susisega sagomis kurios sumaniai paslėptos po audinuku wub.gif Per krūtinę - 56 cm. Ilgis - 67 - 75 cm. Dydis - 14(L). Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
Shenermei firmos nauja palaidinukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Tamsiai violetinės spalvos audinuką puošia stilingi spalvingi #drugeliai wub.gif Apačia dailiai užapvalinta wub.gif Per krūtinę - 45 cm. Ilgis - 65 cm. Dydis - L. ATITINKA M DYDĮ. Kaina tik 10 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
TU firmos nauja palaidnukė atvežta iš užsienio. Man deja didoka. Kremo spalvos audinukas padailintas stilingais juodais #taškučiais bei mielais #katinais wub.gif #3/4 ilgio #rankovėmis wub.gif mirksiukas.gif Modeliukas prie apykaklės turi juosteles kurias galima surišti į stilingą kaspiną wub.gif Apačia priekyje dailiai paklostuota wub.gif Modeliukas susisega sagomis. Per krūtinę - 53 cm. Per juosmenį - 50 cm. Ilgis - 67 cm. Dydis -16. ATITINKA 14(L) DYDĮ . Kaina tik 12 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti
George firmos nauji marškinukai atvežti iš užsienio. Man deja didoki. Stilingos baltos spalvos modeliuką petukų srityje puošia geležinės detalės – antpečiai wub.gif Labai dailiai atrodo priekyje didelės kišenės užsisegančios sagomis wub.gif Sagomis užsisega ir patys marškinukai. Sagos sumaniai paslėptos po audinuku mirksiukas.gif wub.gif Rankovių ilgis reguliuojasi juostelių dėka iki madingo ¾ ilgio wub.gif Nugaroje yra klostelė wub.gif Per krūtinę – 60 cm. Rankovės ilgis – 61 cm. Stilingas ilgis - 73 cm. Dydis -18(UK). 46(EUR). ATITINKA 42(L) DYDĮ. Kaina tik 15 €.

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

ATSAKYSIU I AZ 4u.gif
Atsakyti