Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiametės gėlės ir dekoratyvinės žolės

QUOTE(Dodže @ 2016 04 14, 06:01)
Sveikos, reikia patarimo. Siaurineje namo puseje noreciau pasisodinti koki auksta zolyneli palei tvora nuo kaimynu akiu. Klausymas tik ar zolynam tinka pavesinga vieta, nes saules gauna tik anksti ryte pora val. Ir ar tinka tuju draugyste, nes pas kaimynus palei tvora auga tujos, o ju kotai kokia 1m.nuo zemes  nuogi. Tai ta nuoguma kokiom astilbem ir zolynais apsodinciau.
O gal dar ka patartumet?

Galėčiau pasiūlyti amerikinę fitolaką. Kai man nusibodo vakarinėje namo pusėje, išmečiau į pavėsį po pušelėmis. Bujoja ir ten. Dar gali kentėti pentiniai, tik kiek žemesni bus. Galima aukštaūgius katilėlius, makedoninę buožainę. rodžersiją.
Apžiūrėjau dar kartą viduvį. Atžėlė beveik visi. Tik aš jo nė negalvojau dengti. Man užtenka virš 100 krūmų rožių paruošti, o jei dar kitus augalus dangstyti doh.gif
Atsakyti
Geriausia kokiom lanksvom užsodinkit.
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 04 14, 18:41)
Apžiūrėjau dar kartą viduvį. Atžėlė beveik visi. Tik aš jo nė negalvojau dengti. Man užtenka virš 100 krūmų rožių paruošti, o jei dar kitus augalus dangstyti  doh.gif

Gera išgirsti tokią žinią . Aš tur būt be reikalo rudenį juos persodinau.
Šiemet naujus auginuosi. Bus bandymas Nr.2 .
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2016 04 14, 23:19)
Gera išgirsti tokią žinią . Aš tur būt be reikalo rudenį juos persodinau.
Šiemet naujus auginuosi. Bus bandymas Nr.2 .


O kaip ir kada geriausiai juos sėti? Internete mačiau kad į dirvą rekomenduoja nuo gegužės sėti, ar galima į vazonėlį ir vėliau išsodinti? Nežinau kaip geriau, nes turiu keliolika sėklyčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uranija5: 15 balandžio 2016 - 09:13
QUOTE(Uranija5 @ 2016 04 15, 09:12)
O kaip ir kada geriausiai juos sėti? Internete mačiau kad į dirvą rekomenduoja nuo gegužės sėti, ar galima į vazonėlį ir vėliau išsodinti? Nežinau kaip geriau, nes turiu keliolika sėklyčių.

Aš sėjau 03-21 .
Vobla, parodau kaip mano viduvis atrodo. Išpikiuotas prieš 2 dienas ir peršlapinta šiek tiek žemė. Lyginkit su savo piktžole.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2016 04 15, 10:52)
Aš sėjau 03-21 .

Ačiū. Reiks šiandien bent dalį pasėti.
Atsakyti
QUOTE(amba41 @ 2016 04 15, 09:52)
Aš sėjau 03-21 .
Vobla, parodau kaip mano viduvis atrodo. Išpikiuotas prieš 2 dienas ir peršlapinta šiek tiek žemė.  Lyginkit su savo piktžole.


aciu! 4u.gif taip, pas mane viduvis, tikrai toks. ale kaip dabar to vienintelio nenudaigot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai man su kinietiškomis sėklomis panašiai. Išdygo dievai žino kas. Dar po vieną . Kaip sužinoti, kas iš to mikrobo išaugs? lens.gif
Iš keturių sėklų sudygo dvi pilnavidurių raktažolių. Ar pas ką nors jos išgyvena per žiemą ?
Atsakyti
QUOTE(Iš Kaimo @ 2016 04 15, 20:55)
Tai man su kinietiškomis sėklomis panašiai. Išdygo dievai žino kas. Dar po vieną . Kaip sužinoti, kas iš to mikrobo išaugs? lens.gif
Iš keturių sėklų sudygo dvi pilnavidurių raktažolių. Ar pas ką nors jos išgyvena per žiemą ?

as dar be vienisojo viduvio turiu dar ir prabangiai dideliam inde vienisaujancia amsonija biggrin.gif visa kita sudygo plius minus normaliai biggrin.gif
Atsakyti
Priminkite, kam žadėjau pentinių. Į AŽ adresiukus. Reikia gėlynų takus tvarkyti, o ten jų debesai pridygę. Kai nukerpu juos ir dedu į karutį, matyt, parisibarsto, laimingai per žiemą stratifikuojasi ir paskui kyla tankiu šepečiu. doh.gif O kad taip pirktiniai ... verysad.gif
Atsakyti
Net geda klaust, bet niekaip pati nerandu. Nusipirkau parduotuveje jurgino gumba (pirmakart), negaliu suprast, kuriuo galu ji zemen kisti, ant pakuotes nieko nepapiesta. Vienam gale tokie ilgi plausai, kitam tvirtesnis, kaip supratau, stiebas. Juo i virsu ir ikisau, toks vaizdas, kad per savaite jis pasislinko is vazono aukstyn, tai galvoju, gal ne tuo galu ikisau...
Atsakyti
QUOTE(egmara @ 2016 04 16, 19:30)
Net geda klaust, bet niekaip pati nerandu. Nusipirkau parduotuveje jurgino gumba (pirmakart), negaliu suprast, kuriuo galu ji zemen kisti, ant pakuotes nieko nepapiesta. Vienam gale tokie ilgi plausai, kitam tvirtesnis, kaip supratau, stiebas. Juo i virsu ir ikisau, toks vaizdas, kad per savaite jis pasislinko is vazono aukstyn, tai galvoju, gal ne tuo galu ikisau...

jurginas iš to sustorėjimo leis daigelius. kad matytumėt procesą, galit jį palikti dabar atvirą, paskui, kai jau bus daigiukai, pridengsit žemėm. Į lauką sodinsit, kai nebebus šalnų, tada galima dak kiek giliau užkasti, apie 5 cm. Jei praneša šalnas, galima žemėm ir lapukus pakaupti, kaip bulves, paskui nuimti. Ar kokią dėžę užvošti. Šiaip galima ir horizontaliai sodinti, neturi gumbas būti giliai labai.
filmukas rusų k. apie jurginus nuo 7 min.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija zemaite: 16 balandžio 2016 - 21:15