Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

man kaip tik buvo lengviau, kai dirbau. ypač tada, kai per du darbus draskiaus.

paskambino sesuo. tėtis paslikas guli. arba stiprus nervo uždegimas, arba išniro keistas sąnarys. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 09 29, 09:01)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif taip taip as irgi kol maziukui buvo 1m ir namie sedejau, paviko ir svorio atsikratiti, o dabar jau sunkiai ir ipac vakarais kai vaikai isbalansuoja, kai po darbo griztu ir nuo ju neparuostu pamoku nervas ima, ir imam piktis, tai poto tik norisi uzvalgiti , atsipalaiduoti su maistu doh.gif , taip buvo ir vakar diena laikiausi, o vakare doh.gif , na bet vistiek bandisiu susiimti, ir konkurselije dalivausiu  thumbup.gif

Braske, pasidaryk su bernais skatinimo bausmiu lapa, suseskit susitarkit kad per visa sav bus fiksuojamas ju elgesys pvz namu darbai, indai suplauti ir pan, kas svarbu jum ir jei ra diena viska padaro ko prasei gauna pliusa, jei ne minusas, tada sav pabaigoj jei vien pliusai jie gauna apdovanojima kas jiems svarbu pvz kkelione i filma, picerija, baseina, kas vaikam svarbu, jei bus minusu netenka kazkokios privilegijos, kompo, tv, burelio ar dar kazko kas vaikam svarbu. Pasidarykit lapa, pasikabinkit ant saldytuvo, kasdien fiksuokit kaip kuriam sekes aptarkit, svarbiausia kartu turit suset ir nusprest viska wink.gif pamėgink mano darbe viena efektyv iausiu priemoniu wink.gif

QUOTE(Jurginė @ 2015 09 29, 09:05)
man kaip tik buvo lengviau, kai dirbau. ypač tada, kai per du darbus draskiaus.

paskambino sesuo. tėtis paslikas guli. arba stiprus nervo uždegimas, arba išniro keistas sąnarys.  doh.gif


Ojej del tecio sad.gif
Man irgi dirbant lengviau buvo...

Sveikutes
Atsakyti
neišniręs. fuuuuu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braske01 @ 2015 09 29, 09:01)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif taip taip as irgi kol maziukui buvo 1m ir namie sedejau, paviko ir svorio atsikratiti, o dabar jau sunkiai ir ipac vakarais kai vaikai isbalansuoja, kai po darbo griztu ir nuo ju neparuostu pamoku nervas ima, ir imam piktis, tai poto tik norisi uzvalgiti , atsipalaiduoti su maistu doh.gif , taip buvo ir vakar diena laikiausi, o vakare doh.gif , na bet vistiek bandisiu susiimti, ir konkurselije dalivausiu  thumbup.gif

va va ir pas mane tas pats, nors kolkas tik vienas namu darbu darytojas, bet oj kiek nervu prigadina, belenkaip padaro n/d tai pradzioje tik paziuredavau ar padare, bet po pastabu mokytojos dar pradejau tikrinti ka jis padare, o 4 kl jau ne taip ir lengva biggrin.gif

QUOTE(Jurginė @ 2015 09 29, 09:05)
man kaip tik buvo lengviau, kai dirbau. ypač tada, kai per du darbus draskiaus.

paskambino sesuo. tėtis paslikas guli. arba stiprus nervo uždegimas, arba išniro keistas sąnarys.  doh.gif

man irgi pamenu buvo nervo uzdegimas, bet ir plius diskelis buvo isnires, ujjjj negalejau net pajudeti del baisiu skausmu
Atsakyti
Gal dar ir mane į konkursą priimsit? Kas pamena, buvau pasiekus rezultatą, stabilizaciją išlaikiau, buvau graži ir laiminga, bet.... dabar vėl viskas nuo 0.

Kas vargstat su pamokų darymu...
mirksiukas.gif
Pagaliau pamokos padarytos...Mama užkimo...Sūnus apkurto...Kaimynai išmoko mintinai...Šuo viską pakartojo....
Atsakyti
Garmina, saulele, kaip tu? kaip močiutė?
Atsakyti
Sveikos,

ir as noriu i konkurseli blush2.gif gal ir mane dar kas pamena 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2015 09 29, 19:13)
Sveikos,

ir as noriu i konkurseli  blush2.gif  gal ir  mane dar kas pamena  4u.gif  4u.gif

o aš apie tave šiandien pagalvojau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 09 29, 19:22)
o aš apie tave šiandien pagalvojau  rolleyes.gif


tikiuosi,kad mintys geros buvo rolleyes.gif


Atsakyti
Konkurenciu, matau, net juoda! doh.gif Nieko, dar geriau. Bus linksmesnis procesas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 09 29, 16:07)
Garmina, saulele, kaip tu? kaip močiutė?

Aš dabar stora, bet laiminga
Močiutės, amžiną jai atilsį, jau nebeturime. Atvargo ir ji, ir mes. pamažu gyvenimas grįžta į savo vėžes, todėl pamaniau, gal ir su svoriu sugebėsiu susitvarkyt

Jūs čia žiūriu vaikučius auginate, kaip ir seniau rūpesčiais dalinatės. Sėkmės visoms pasiekti tikslo 4u.gif

Gal dar mane ir į Facebooką galėtumėte priimti? radau kelis Chazaninkų puslapius, bet kažkokie nelabai jie man ten pasirodė. Gal kitu vardu užsiregistravusios?
Atsakyti
labas rytas,
nusiunciau visa maldele Raudonai,
kiek mergyciu sugryzo bigsmile.gif
Garmina del mociutes 4u.gif
Atsakyti