Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

Sveikutes 4u.gif

Ooo chebra renkasi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, vaje, šimtas metų čia nesirodžiau smile.gif jungiuosi ir aš prie konkurso, reikia kažkaip pajudėt iš mirties taško...
Atsakyti
chebraaaaaaa bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
žinokit, man jau SM smagiau bendraut nei fb. SM atrodo toks mirštantis forumas, nes visos jau metais į fb grupes, kur matai visą gyvenimą. jokio žavesio nebėr kažkaip, o va kai SM, tai pasislepi biggrin.gif , atrodo, kad niekas net netikrina doh.gif . o fb viskas atvira.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 30 rugsėjo 2015 - 08:16
Jurgine, SM išlieka romantiškas paslaptingumas biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

ooo kiek musu daug, smagu, as tai maldele ryt siusiu, ziuresiu gal dar koks gramas nukris iki ryt doh.gif va ir vakar lyg ir viskas gerai buvo, o vakare protas uztemsta ir viskas pasidaro dzin ir valgau verysad.gif zinau, kad sunkiausios pirmos 2 sav, ir jas atsilaikius paskui daug lengviau smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Na gerai, ir aš. Pasiektos aukštumos jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(|B&B| @ 2015 09 30, 10:03)
Sveikos  smile.gif

Na gerai, ir aš. Pasiektos aukštumos jau  doh.gif

jei jūs manim patikėsit, bus gerai, gerai, gerai jums bus lotuliukas.gif

Garmina pridėta. 4u.gif

Gal fb grupėj kiekviena norinti savo albumą susikuria ir ten deda savo nuotraukas kas mėnesį?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 09 30, 09:14)
Papildyta:
žinokit, man jau SM smagiau bendraut nei fb. SM atrodo toks mirštantis forumas, nes visos jau metais į fb grupes, kur matai visą gyvenimą. jokio žavesio nebėr kažkaip, o va kai SM, tai pasislepi  biggrin.gif , atrodo, kad niekas net netikrina  doh.gif . o fb viskas atvira.


man SM irgi kazkaip smagiau smile.gif

Sveikos gyvos smile.gif

Gal pasidalinsit kokias budai lasinius purtysit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūg@ @ 2015 09 30, 12:28)
man SM irgi kazkaip smagiau  smile.gif

Sveikos gyvos  smile.gif

Gal pasidalinsit kokias budai lasinius purtysit  smile.gif

šviesaus atminimo Ch...
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif gal ir as i konkursa g.gif Tik nesuprantu kaip uzsiregistruot reikia - ar cia viesai ar az raudonai rasyt?
Atsakyti
bukit zmogai paaiskinkit senai bobai,fb pas *maikona*ar ten ji ar seip foto paneles isidejusi blink.gif
Atsakyti
mable, tu turi facebook???? bigsmile.gif bigsmile.gif

tai jus man pasakykit prasau, kur mes ta konkursa darom. jeigu per dvi vietas varysim, tai bus balaganas...as dar kolkas nieko nesugaudau/ rytoj prasideda olimpines svorio metimo varzybos, rytoj bus aiskus visi dalyviai biggrin.gif

o tai, Jurgine, kaip tik cia viskas atvira, o fb juk grupe po raktu g.gif

nu davai, spreskit kur, man tas pats, tik fb klinkt ir matai kas parase biggrin.gif
Atsakyti