Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(Jurginė @ 2015 06 23, 09:34)
as koduojuos iki rugpjucio. gal bent iki 85 numesiu. tada jau padoriau atrodau.

Nuo šiandienos aš kodą ir užsidėjau. IKI 08.15 turiu biški normaliau atrodyt, vakar jau vyras pasakė, kad reikėtų jau tau pasilaikyt... to dar niekada nebuvo... mažu bus spyris šiknon.
Atsakyti
Labas,merginos smile.gif
Buvau per Jonines Palangoje su vyru,tai pirmą vakarą susipažinome su tokia pora,sako ai,mes iš Liepojos grįžinėjam,žmoną pas Ch..azaną vežiau .Tai man taip įdomu buvo pabendrauti su žmogum gyvai bendraujančiu su juo smile.gif tik va,vieną nekokią žinią pasakė,kad pačiam CH. skrandžio vėžys
Atsakyti
svylam?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 05, 09:35)

išsilydėt.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 06, 15:45)
išsilydėt.

kai kas ėda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2015 07 06, 17:16)
kai kas ėda verysad.gif

user posted image
Atsakyti
draugelkos, lįskit lauk iš pogrindžio
user posted image
Atsakyti
tikrai kazkoks kosmaras,visos dingo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 07, 08:50)
draugelkos, lįskit lauk iš pogrindžio
user posted image

Privietaaaaaaaa,iš kur mano fotkę ištraukei biggrin.gif parbildėjom po atostogų pajūry smile.gif pareinu šeimon:)
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 07, 21:14)
Privietaaaaaaaa,iš kur mano fotkę ištraukei biggrin.gif parbildėjom po atostogų pajūry smile.gif pareinu šeimon:)

Ir aš pareinu, baidarėmis pasiplaukiojom, kaime badziojausi, o su dieta užtat nekas verysad.gif
Atsakyti
mergelkos,nepasiduodam. gana but storom. laikas but laimingom.
Atsakyti
Labas, mergaites,
kam reikia po balioneli,

ir sau viena pasiimu blush2.gif

siandien uzlipau, oba ziuriu 87 doh.gif vel...o glvojau pakudus busiu... taip gerai jauciuosi ir rubai neverzia, bet galvoju reik pareit, nes man vakarai irgi totalus kosmaras. o rugpjuti veseilia, fotografai ir t.t.
pas mus vasara pabuvo kokias 4 dienas, tai tada dar galima laikytis, o siaip tai paziuri pro langa ir galvoji kad metai atgal eit pradejo ir koks kovas dabar, kartais dar toliau grizta iki lapkricio lotuliukas.gif buna po dvi savaites i lauka neiseinam, tai ku daryt kai visos spintos sutvarkytos, valgyt padaryta...imi ir valgai doh.gif


QUOTE(Jurginė @ 2015 07 08, 09:20)
mergelkos,nepasiduodam. gana but storom. laikas but laimingom.


kazkur skaiciau kad moterys kurios galvoja kad bus laimingesnes kai sulieknes yra labai riboto mastymo, bet as prie ju lotuliukas.gif
tai va, prisigalvoju visokiu nesamoniu, dietu, bet vienintele tai yra Pono CH...
su produktais cia striuka, bet pradejau kept skania duona, prisisaldziau misrainiu...su svieziom be sansu, zirneliu, burokeliu nera. Ai dar sprotai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif uoj negaliu, kada nufotkinsiu ir imesiu nuotrauka. jei reikia suvalgyt 4 sprotus tai man iseitu cielos dvi skardines, nes skardinej jie yra du, tokie kaip normalus karosai. pirma karta kai pamaciau tai juokiausi belekaip lotuliukas.gif
varskes nera... prisisaldziau vokietijoj prisipirkus. TAIGI...

KAS SU MANIM RYT VARSKIAUJA????? davai nebukim vistos mirksiukas.gif
Atsakyti