Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(Jurginė @ 2015 07 09, 20:00)
pernelyg protingos svarstyklės.

drinks_cheers.gif

nu va atlaikiau thumbup.gif

merginos, prasau paskyt, jeigu paprakaituosiu, matysis pazastys? Sudėtis: 70% viskozė, 30% poliesteris

user posted image
Papildyta:
kazkaip jauciu kad man tokia graziau butu, ir jausciausi lengviau...

user posted image
Atsakyti
kur tokių suknių radai?
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 09, 23:13)
kur tokių suknių radai?

Google biggrin.gif
Ta pirma tai poshstar el parduotuvėj. Antros realiai neradau .Ieškau kažko žalio :-D
Atsakyti
negaliu...neiseina...nesusitariu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 10, 20:04)
negaliu...neiseina...nesusitariu... verysad.gif

Išeis rytoj. Visada geriems darbams yra rytojus. As su tavim.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 10, 22:29)
Išeis rytoj. Visada geriems darbams yra rytojus. As su tavim.

as irgi taip galvoju. susitepiau pusryciu sumustini. mano pusryciai 7 .su zadintuvu. turbut siandien ir neisejo, kad pramiegojau pusrycius ir atsikeliau beveik pietus biggrin.gif biggrin.gif nepriedziau baisiai daug, tik prie vakarienes dar pridejau duonos ir siaip salotu, ai dar viena saldaini (siandien mama atsiunte doh.gif ) ir du cipsus lotuliukas.gif
ejau i SM galvoju prisipazinsiu, buvau nusiteikus gaut nuo taves, bet labai norejau va tokio palaikymo. Na ir labai dziaugiuosi, kad tu su manim. Laikomes.... drinks_cheers.gif nu gi turi viena karta pasisekt...kitaip negali but
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 10, 23:04)
as irgi taip galvoju. susitepiau pusryciu sumustini. mano pusryciai 7 .su zadintuvu. turbut siandien ir neisejo, kad pramiegojau pusrycius ir atsikeliau beveik pietus biggrin.gif biggrin.gif nepriedziau baisiai daug, tik prie vakarienes dar pridejau duonos ir siaip salotu, ai dar viena saldaini (siandien mama atsiunte  doh.gif ) ir du cipsus  lotuliukas.gif
ejau i SM galvoju prisipazinsiu, buvau nusiteikus gaut nuo taves, bet labai norejau va tokio palaikymo. Na ir labai dziaugiuosi, kad tu su manim. Laikomes.... drinks_cheers.gif nu gi turi viena karta pasisekt...kitaip negali but

ale kaip anksti pusryčiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 07 11, 09:02)
ale kaip anksti pusryčiai  g.gif

nu, nes B eina i darba ant 7, tai as pavalgau ir dar numiegu su mazaja, labai lengva sulaukt pietu ir vakarienes. bet beda yra ta kad B grizta gerokai po vakarienes ir tada jau laikykis doh.gif biggrin.gif bandziau valgyt velesniu laiku isvis sudas gaunasi. tai taip ir bludiju, viena diena puikiai, kita nelabai unsure.gif

beda tame, kad kai grizta B dar tenka eit i virtuve, jei ne tai tai butu gal ir gerai...sakiau bandysiu pries savo vakariene viska pasidaryt virtuvej ka reikia, kad jis pats pasisildyt galetu ir vsio. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Sumuštinis sulapnotas, pareinusu kavuku, išleidoom tėtį į darbą, baigėsi atostogos, stojam į vėžias visom prasmėm. smile.gif
Atsakyti
Jurgine ko nemiegi? smile.gif
Labas mirksiukas.gif
Atsakyti
ar yra gyvų? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2015 07 15, 12:31)
ar yra gyvų? blink.gif

man irgi toks klausimas buvo kiles biggrin.gif
Atsakyti