Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(ingriduska @ 2016 04 11, 22:16)
As neatsimenu jusu. Ir jus gal neatsimenate manes. Laikiausi pries 8m su dideliu minusiniu rezultatu. Su stabilizacija t.y. iki galo. 3 metus plius minus laikesi oasiekimai. Veliau pasileidau...pasileido ir svoris. Paskui dar kelis sykius laikiausi. Na ir dabar vel laikausi.

as pasileidau tik sia ziema, ir gana greitai susizgribau 4u.gif bet jau kai pasileidi, tai atvalgyt kilogramus atgal - nieku darbas. ir jausmas toks, kad kontroles visiskai neturi, bordakas ir kune ir galvoje. nepatiko man tas pasileidimo periodas ax.gif
Atsakyti
uoj miargos..........itilpau i dzinsus kuriuos rudeni devejau, tiesa tada jie buvo apsmuke, dabar taip meiliai, meiliai aplink slaunis. bet laime didele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMA36669 @ 2016 04 12, 18:12)
uoj miargos..........itilpau i dzinsus kuriuos rudeni devejau, tiesa tada jie buvo apsmuke, dabar taip meiliai, meiliai aplink slaunis. bet laime didele  thumbup.gif

geras jausmas thumbup.gif as raip laukiu penktadienio kai sversiuos,anksciau kiekviena diena lipdavau ant svarstykliu,o dabar nusprendziau tik penktadieni.Šeip laikaus be griechu
Atsakyti
QUOTE(RAIMA36669 @ 2016 04 12, 19:12)
uoj miargos..........itilpau i dzinsus kuriuos rudeni devejau, tiesa tada jie buvo apsmuke, dabar taip meiliai, meiliai aplink slaunis. bet laime didele  thumbup.gif

thumb_yello.gif aš irgi razmierines kelnes turiu.. dar nelindau biggrin.gif musiet bijau dar ar kaip doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(*mable* @ 2016 04 12, 19:29)
geras jausmas thumbup.gif as raip laukiu penktadienio kai sversiuos,anksciau kiekviena diena lipdavau ant svarstykliu,o dabar nusprendziau tik penktadieni.Šeip laikaus be griechu

vo, visos penktadieninės drinks_cheers.gif

Man dar du kg ir sakiau reikės judesiu kokiu reguliariau užsiimti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kroshkyte: 12 balandžio 2016 - 20:31
Sveikos, na kiek paziurejau lyg jau nieko ir nebepazystu su kuo pries du m laikiausi dietos smile.gif noriu prie jusu prisijungti smile.gif laikausi chazano jau nuo sausio 4 d:) liniuoteje matosi kaip man sekasi (pasirodo nerodo jos jum biggrin.gif o kaip padaryti kad rodytu? nes nebepamenu) smile.gif bet sugalvojau prie jusu prisijungti vis smagiau pabendrauti su tokiom paciom likimo draugem smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerda23: 13 balandžio 2016 - 13:15
QUOTE(gerda23 @ 2016 04 13, 13:15)
Sveikos, na kiek paziurejau lyg jau nieko ir nebepazystu su kuo pries du m laikiausi dietos smile.gif noriu prie jusu prisijungti smile.gif laikausi chazano jau nuo sausio 4 d:) liniuoteje matosi kaip man sekasi (pasirodo nerodo jos jum biggrin.gif o kaip padaryti kad rodytu? nes nebepamenu)  smile.gif bet sugalvojau prie jusu prisijungti vis smagiau pabendrauti su tokiom paciom likimo draugem smile.gif))

sveika,matytas nikas 4u.gif
del liniuotes kai rašysi zinute uzdek varnele ant ijungti parasa,daug numetei thumbup.gif
Atsakyti
Ooo Mable. aš tave stebiu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2016 04 13, 14:30)
Ooo Mable. aš tave stebiu.  cool.gif

gerai stebek,man reikia kontroles smile.gif kaip tau sekesi pernai?ar pasiekei tiksla?
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2016 04 13, 14:47)
sveika,matytas nikas 4u.gif
del liniuotes kai rašysi zinute uzdek varnele ant ijungti parasa,daug numetei thumbup.gif


lyg isejo smile.gif dekui.
na stengiuos bet dar oj kiek reikia iki tikslo smile.gif o kuo toliau tuo leciau krenta smile.gif
Atsakyti
gerda, šaunuolė thumbup.gif dideli jau tavo pasiekimai smile.gif žiūriu čia mūsų po 170cm dauguma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2016 04 13, 17:30)
gerda, šaunuolė  thumbup.gif  dideli jau tavo pasiekimai  smile.gif  žiūriu čia mūsų po 170cm dauguma  lotuliukas.gif

Aga standartines lietuvaites 😀😀
Atsakyti
ooooooooooi, oi oi oiiiiiiiiiiii.. Ryt PENKTADIENIS bigsmile.gif Aš morkliava doh.gif
Atsakyti