Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(RAIMA36669 @ 2016 04 22, 09:21)
laikyk svarstykles vienoj vietoj, nestumdyk. pasakyk, kad cia tavo sventove, kurios nevalia niekm liesti  drinks_cheers.gif

Sunkus reikalas.. jau ir taip viska saugau, nes namie siaučia toks 2,5m namų griovėjas doh.gif

neforsuoju, tai savęs psichologiškai. Nors šiuo atveju vis tiek baudžiuosi kam nenukrito tiek kiek norėjau.. neryju maisto schmoll.gif nes pagundų tai vajezau kiek doh.gif atrodo žmonės normalaus maisto nebevalgo, tik saldumynus ir greitą maistą doh.gif Kartais pagalvoju"nu va gal ir būtų skanu.." bet tuoj pat pareina mintis kad "tikrai neverta" ax.gif o mano kolegė vis stebi, sako " pamatysi, susirgsi anoreksija arba bulimija" lotuliukas.gif
vyras svori auginasi.. juokiasi, sako "viskas ka tu numeti ant manes prilimpa" lotuliukas.gif kur jau nelips, jei pusryčiams saldainiai, pietums dienos pietūs + saldainiai, vakarienė.. ir + saldainiai prieš einant dar dantų valyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kroshkyte: 22 balandžio 2016 - 08:56
jauciuosi lyg butu sikna ispardyta verysad.gif pykau ant saves labai
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2016 04 22, 09:55)
Sunkus reikalas.. jau ir taip viska saugau, nes namie siaučia toks 2,5m namų griovėjas  doh.gif

neforsuoju, tai savęs psichologiškai. Nors šiuo atveju vis tiek baudžiuosi kam nenukrito tiek kiek norėjau.. neryju maisto schmoll.gif  nes pagundų tai vajezau kiek  doh.gif  atrodo žmonės normalaus maisto nebevalgo, tik saldumynus ir greitą maistą  doh.gif Kartais pagalvoju"nu va gal ir būtų skanu.." bet tuoj pat pareina mintis kad "tikrai neverta"  ax.gif  o mano kolegė vis stebi, sako " pamatysi, susirgsi anoreksija arba bulimija"  lotuliukas.gif
vyras svori auginasi.. juokiasi, sako "viskas ka tu numeti ant manes prilimpa"  lotuliukas.gif  kur jau nelips, jei pusryčiams saldainiai, pietums dienos pietūs + saldainiai, vakarienė.. ir + saldainiai prieš einant dar dantų valyt  lotuliukas.gif


jei buvai gera sau, tai nestresuok del svorio, krenta tiek, kiek reikia, svarbu - ilgam. cia gi ne smugine ale grikiu dieta 7 kg. per 7 dienas, kur veliau +8 kg. per 4 dienas doh.gif

niu nepatikesit. maniskis dietu nesilaiko, svoris jo stovi vietoj, bet apimtys pradejo trauktis. rimtai apkudo, dzinsus su dirzu pradejo nesiot. ir valgo jis saldainius ir ledus, tik pietus as jam gaminu kaip sau. porcijos aisku ne tokios kaip mano, bent 3-4 kartus didesnes, bet matai koks efektas. ziuriu as i ji, valganti saldainius, pavydziu juodai, bet gerai suvokiu, kad ne mano tai dalia sitaip valgyt ir kudet verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(*mable* @ 2016 04 22, 10:15)
jauciuosi lyg butu sikna ispardyta verysad.gif pykau ant saves labai


blink.gif mokykis siknas spardyt, cia mes kartu esam, kad viena kitai paspardytume blush2.gif gi nera chazano, kuris stora karve isvadintu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMA36669 @ 2016 04 22, 11:14)

Papildyta:
blink.gif mokykis siknas spardyt, cia mes kartu esam, kad viena kitai paspardytume blush2.gif gi nera chazano, kuris stora karve isvadintu ax.gif

nebepasiduosiu,kad sikna skaudetu ax.gif sendien jau tris kartus nepasidaviau pagundom,sesuo vis gundo ir gundo biggrin.gif
Atsakyti
sedziu oro uoste. skrydis atidetas jau 3 val., obuolius turiu, varske irgi prie manes. varskiauju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMA36669 @ 2016 04 22, 15:27)
sedziu oro uoste. skrydis atidetas jau 3 val., obuolius turiu, varske irgi prie manes. varskiauju  4u.gif

aha, as irgi varskiavau.. is triju obuoliu vienas liko.. nebenoriu doh.gif o ir velu.. tarkim kad buvo dideli ir dvieju gana ax.gif

manes ant saldainiu netraukia.. kartais pamastau "ant fakto" kad gal būtų skanu, bet nemirštu ir be tų dalykų schmoll.gif tik turiu kvailą įpratimą vaiko pirščiukus šokoladinus nulaižyti kad rūbų neišsiteptų.. jau kelis kartus gavau sakyt stop kai jau tiesiau pirščiukus link savęs smile.gif man nulaižyt buvo patogiau nei ieškot kokio rankšluostuko.. dabar tenka aplink dairytis ir ieškot į ką cia greitai nuvaliu doh.gif

mable. išbart išbarė, bet mušti negavai smile.gif na tiesiog reikia kažkaip samoningai susivokti kad save skriaudi, ne mus.. o aplinkiniai po kurio laiko susipranta ir pripranta, kad jau mum siūlyti nebeapsimoka ir nereikia.. pvz šiandien mama man jau buvo bededanti į kavą sukrų, bet atitraukė šaukštą ir sušnekėjo "ai, pala, tu gi be cukraus gersi.." thumbup.gif
Atsakyti
Laikotės, moterys? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2016 04 24, 18:47)
Laikotės, moterys?  bigsmile.gif

Reik laikytis, ka darysi tongue.gif o tu?
Atsakyti
Laikausi ir aš smile.gif sąžiningai. Pakolkas žaliai smile.gif

Motyvacijai pakelti paveiksliukas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos, sveikos smile.gif laikausi zaliai. oras nesustabdomai eina geryn, motyvacijos prideda biggrin.gif
Atsakyti
O aš šiandien "netyčia" ant svarstykių užsiropščiau.. blush2.gif septyyyyyyyynis mateu nail.gif tikiuosi niekur neprapuls doh.gif vis dar žalia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2016 04 26, 18:43)
O aš šiandien "netyčia" ant svarstykių užsiropščiau..  blush2.gif  septyyyyyyyynis mateu  nail.gif tikiuosi niekur neprapuls  doh.gif  vis dar žalia  biggrin.gif

penktadieni vertinsim tavo septynetus, ir girsim ir zavesimes. iki penktadienio palukek 4u.gif
Atsakyti