Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

Sveikos damos 4u.gif

Man jau siutas ima, nu kur prageriau savo valia.....
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 16, 08:58)
Sveikos damos 4u.gif

Man jau siutas ima, nu kur prageriau savo valia.....

Aš iškeičiau į maistą. .. Šūdas vienu žodžiu... Šiandien vėl varškės diena. ..Jetau vėl savaitė praėjo .O rezultatų nėra . . verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 16, 11:06)
Aš iškeičiau į maistą. .. Šūdas vienu žodžiu... Šiandien vėl varškės diena. ..Jetau vėl savaitė praėjo .O rezultatų nėra . .  verysad.gif

Aš net nelipu ant svarstykliu. Nežinau rimtai ka bedaryt.... jau rimtai laukiu darbo, bent nebus kada est...
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 16, 11:39)
Aš net nelipu ant svarstykliu. Nežinau rimtai ka bedaryt.... jau rimtai laukiu darbo, bent nebus kada est...

i darba turi ateit grazi. ir visoms akis issprogdint mirksiukas.gif

as lapnoju varske. skrandi skauda, atrodo plys, atrodo pilnas. nu **** (sorry) vakare jis taip istusteja kad maxima tilptu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 07 16, 12:59)
i darba turi ateit grazi. ir visoms akis issprogdint  mirksiukas.gif

as lapnoju varske. skrandi skauda, atrodo plys, atrodo pilnas. nu **** (sorry) vakare jis taip istusteja kad maxima tilptu  doh.gif  doh.gif

Grazi kazin ar ateisiu... i vel mazas su tempa..nu jomajooo
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 07 16, 13:10)
Grazi kazin ar ateisiu... i vel mazas su tempa..nu jomajooo

4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Parsitysiu su kavuku smile.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Jungiuos i nesusitvarkanciu buri. sad.gif

mazius 6.30 pabudo,dabar jau miega. Kukuosim be ritmo.

Pas tevus remontas jau uzkniso. Liko tapetuot ir laminata sudet. Atsibodo bastytis tarp namu. Dvi dienos ten,dvi sen. Nieko nenoriu,nieko nespeju.
Atsakyti
Labas, merginos,
Aš tai taip pagalvojau, kad man baisiai nepatiko būt liekna... Nepatiko pirkt tokius drabužius kurių noriu, o ne tuos į kuriuos telpu... Nepatiko pasitikėti savimi ir jaustis laisva... Nu kitaip negali būt. Lieknejau Lieknejau, dabar pampstu... Šiandien jau beveik 89.... Visą dieną kaip ir laikiausi... Iki 5 vakaro... Dabar jaučiuosi chrenovai, bet kelio atgal nėra...
Nežinau ką daryt .. Darom kažką, davai visos, kartu. . Gal pasiseks nuo ryt biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
aš ir bevale,vakare apsirijau,dabar verkt noriu doh.gif nuo rytojaus kaip visada grieštai lotuliukas.gif
Raudona7 liaukis edus,buvai pernai mane pralenkus ir uz km palikus nono.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2015 07 17, 20:44)
sveikutes 4u.gif
aš ir bevale,vakare apsirijau,dabar verkt noriu doh.gif nuo rytojaus kaip visada grieštai lotuliukas.gif
Raudona7 liaukis edus,buvai pernai mane pralenkus ir uz km palikus nono.gif

esme tame kad as needu, neapsiriju. as nelaiku uzvalgau to ko visai nereikia. arba kokiu ledu nuo vaiku lyztelnu, tai koki alaus gurksni nuo B...nu vienu zodziu - bardakas. ir nuo to bardako ir augu...galvoju pradziai toki plana. valgyt laiku, be jokiu uzkandziu, siek tiek didesnes porcijas ir jeigu tarpe uzsimanysiu saldainio - atidesiu ji iki valgio...bandysiu...ech...apie trumpa suknele jau negalvoju blush2.gif
Atsakyti
gana. šiandien pradedu dietą. nebeįmanoma kitaip, nes ribų riba pasiekta. esu pikta ant savęs. labai pikta.
Atsakyti