Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(laumzirge @ 2015 06 23, 22:20)
Pasidalinsiu paieškų rezultatais  rolleyes.gif 

BLANCO Zerox 500 IF A (kaina ~1500 LT)
AquaSanita LUN100N (kaina apie ~500 LT)

Iš paveiksliuko vaizdas netgi labai panašus ax.gif suprantu, kad negalima dėti lygybės tarp kokybės, bet gal aquasanito kokybė geresnė už pigiausių plieninių kriauklių g.gif

gal kas esate naudoję plienines aquasanito plautuves ar girdėję atsiliepimų?


Nu nemokėčiau niekaip už plieninę kriauklę 1500 lt, max iki 500lt... doh.gif mėginsiu ir aš iki jų nuvažiuoti ir apžiūrėti gyvai kas ir kaip
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 06 24, 18:52)
Nu nemokėčiau niekaip už plieninę kriauklę 1500 lt, max iki 500lt...  doh.gif mėginsiu ir aš iki jų nuvažiuoti ir apžiūrėti gyvai kas ir kaip

Pasiklausinėkit apie plieną, koks buvo naudojamas gamyboje. Visgi kai ne LT gaminta, tai klaustukų gali būti. Neagituoju nepirkti, bet kartais kyla klausimas, kame šaknys tų kainų skirtumo. Dalis žinoma būna prekiniam ženkle, bet ir ne vien tai kaip bebūtų.
Atsakyti
QUOTE(escada_ @ 2015 06 24, 18:52)
Nu nemokėčiau niekaip už plieninę kriauklę 1500 lt, max iki 500lt...  doh.gif mėginsiu ir aš iki jų nuvažiuoti ir apžiūrėti gyvai kas ir kaip


jei kažką sužinosite, parašykite 4u.gif aš ir žadu iki jų nuvažiuoti ir gyvai apsižiūrėti.

Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2015 06 24, 19:53)
Pasiklausinėkit apie plieną, koks buvo naudojamas gamyboje. Visgi kai ne LT gaminta, tai klaustukų gali būti. Neagituoju nepirkti, bet kartais kyla klausimas, kame šaknys tų kainų skirtumo. Dalis žinoma būna prekiniam ženkle, bet ir ne vien tai kaip bebūtų.


greičiaudiai turėtų būti kokybės skirtumas (blanco naudai)smile.gif ir gali būti, kad vieni sukūrė, kiti nusikopijavo... blush2.gif

bet man svarbesnis klausimas, ar kriauklės už 500 LT kokybė pakankamai gera, jei nebūtinas garsus brandas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirge: 24 birželio 2015 - 20:24
QUOTE(laumzirge @ 2015 06 24, 20:21)

bet man svarbesnis klausimas, ar kriauklės už 500 LT kokybė pakankamai gera, jei nebūtinas garsus brandas blush2.gif



o man toks duras klausimas- kaip matuojamas kriaukles gerumas? g.gif na skirtumus supranru is esmes pagal mdziaga- plienas, akmens mase, keramikine. bet kai issirenkis jau medziaga, tai pvz kaip pamatuot kriaukles 'geruma" , galvoju 10 metu turiu turbut aprasciausia nerudijancio plieno kriaukle (nepamenu kainos, bet galvoju gal apie koki 100-200 lt galejo but pikta) , tai galvoju kuo skirtusi kriukle uz 500 ar tuo labiau u 15000 lt.
nekalbu kad vardas , dizainas, bet pati kokybe.... jei priziuri , valai tai man rodos plienas kaip plienas. kas gali jai nutiks....


nu cia kaip su klozetu kokius. as kartais galvoju ar uz 150 lt ar uz 1000 lt, kuo tas klozetas skiriai. Valyt reikia ir viena ir kita, balta keramika, svarbu dizaina issirenki. Nemanau, ka ten su kazkokia nuleidimo sistema klozeto valyt nereiks doh.gif


cia biski ne i tema, bet pagalvojau jei as vyrui pasakyciau, kad issirinkaiu vien plautuve virtuvej uz 1500 lt, tai man turbut pasukiotu ties smilkiniu....
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 06 24, 21:58)
o man toks duras klausimas- kaip matuojamas kriaukles gerumas? g.gif  na skirtumus supranru is esmes pagal mdziaga- plienas, akmens mase, keramikine. bet kai issirenkis jau medziaga, tai pvz kaip pamatuot kriaukles 'geruma" , galvoju 10 metu turiu turbut aprasciausia nerudijancio plieno kriaukle  (nepamenu kainos, bet galvoju gal apie koki 100-200 lt galejo but pikta) , tai galvoju kuo skirtusi kriukle uz 500 ar tuo labiau u 15000 lt.
nekalbu kad vardas , dizainas, bet pati kokybe.... jei priziuri , valai tai man rodos plienas kaip plienas. kas gali jai nutiks....
nu cia kaip su klozetu kokius. as kartais galvoju ar uz 150 lt ar uz 1000 lt, kuo tas klozetas skiriai. Valyt reikia ir viena ir kita, balta keramika, svarbu dizaina issirenki. Nemanau, ka ten su kazkokia nuleidimo sistema klozeto valyt nereiks doh.gif
cia biski ne i tema, bet pagalvojau jei as vyrui pasakyciau, kad issirinkaiu vien plautuve virtuvej uz 1500 lt, tai man turbut pasukiotu ties smilkiniu....


Na aš irgi peržiūrėjau visas nuo kriaukles nuo pigiausių. Tik man vaizdelis pigiausių nepatinka - norisi, kad būtų kuo paprastesnės linijos, be visų tų išraitymų, pabangavimų, džiovyklių šone. Noriu elementarios keturkampės plieninės kriauklės. Ir pasirodo, kad tokios kainuoja po 400-500 EUR blink.gif

Teko turėti pigią plieninę plautuvę ir ji tikrai labai braižėsi g.gif sakau, gal brangesnė bus atsparesnė ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Norėjau paklausti tų, kurios saloje planuoka turėti kaitlentę. Kokius gartraukius planuojat dėti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2015 06 24, 21:35)
Na aš irgi peržiūrėjau visas nuo kriaukles nuo pigiausių. Tik man vaizdelis pigiausių nepatinka - norisi, kad būtų kuo paprastesnės linijos, be visų tų išraitymų, pabangavimų, džiovyklių šone. Noriu elementarios keturkampės plieninės kriauklės. Ir pasirodo, kad tokios kainuoja po 400-500 EUR  blink.gif

Teko turėti pigią plieninę plautuvę ir ji tikrai labai braižėsi g.gif sakau, gal brangesnė bus atsparesnė ax.gif


Dvylika metų turiu Franke plautuvę, kuri tada kainavo berods apie 200 Lt. Apvali, didelė, gili, patogi. Be faktūros (nežinau kaip vadinasi tos grublėtos, manoji lygi). Neturiu jai jokių priekaištų. Niekas nesusibraižė arba nesimato. Praplaunu retkarčiais tik su indų plovikliu, nereikia jokių kitų priemonių, o dažniausiai ir karšto vandens pakanka, jeigu dažniau pavalau.

Galvoju ar norėčiau kitokios... g.gif Kitos nesu išbandžiusi, o šita tikrai labai patinka, todėl bijočiau apsigaut.

Buvo kalbama ir apie padėklus. Aš šalia plautuvės dažniausiai laikau atskirą padėkliuką, į kurį nuvarva indai (bet juos dažniausiai iš karto šluostau ir sudedu). Kažkaip irgi galvojau ar norėčiau plautuvės su padėklu, bet paanalizavusi, kad to padėklo jau nuimti negalėčiau, vietą jis užimtų, o ar būtų labai reikalingas - kažin. Daugiau gal valymo būtų, kaip kad kalbėjo Juodai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėl kainų skirtumo skirtingų modelių, aš sakyčiau taip, kiekvienas produktas turi savo pirkėją. Štampuotos plautuvės gaminamos plačiai masei, greitai ir nesudėtingai. Brangios plautuvės gamyba virinimo būdu užtrunka pusę darbo dienos, todėl ir kaina išauga. Galit pastebėti, kad ir gilesni jų dubenys. Ir jos tikrai sėkmingai pardavinėjamos, kitaip gamyklai net minties nebūtų daryti prabangesnius gaminius. Ir čia diskusija gali būti be pabaigos. Tiesiog kas ką nori, tas tą renkasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2015 06 24, 23:31)
Dvylika metų turiu Franke plautuvę, kuri tada kainavo berods apie 200 Lt. Apvali, didelė, gili, patogi. Be faktūros (nežinau kaip vadinasi tos grublėtos, manoji lygi). Neturiu jai jokių priekaištų. Niekas nesusibraižė arba nesimato.


Apvalių kriauklių asortimento netyrinėjau, nes noriu kvadratinės 4u.gif tiesiog žinau, kokio vaizdo noriu, ir ieškau už padoresnę kainą blush2.gif jeigu kažkas esate užmatę panašaus tipo kriauklę už dar pigiau, maloniai prašom pasidalinti informacija 4u.gif

Beje, mano matyta susibraižiusi plieninė kriauklė irgi buvo Franke apvali smile.gif lygiai taip pat sėkmingai buvo subraižyta ir plieninė kaitlentė. Kadangi nuomavomės, tai tuos subraižymus "paveldėjome", nežinau, nuo ko jie atsirado, bet greičiausiai nuo aštresnės kempinėlės... Taip kad dėvėjimasis, panašu, labai priklauso nuo priežiūros rolleyes.gif bet nuo metalo irgi turėtų priklausyti, nes pigesnius daiktus gamina iš minkštesnio, prastesnio metalo. Pvz., pigesnės metalinės kaitlentės atrodo apsibraižę jau parduotuvėje doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumzirge: 25 birželio 2015 - 08:42
QUOTE(Tanite @ 2015 06 25, 08:44)
Dėl kainų skirtumo skirtingų modelių, aš sakyčiau taip, kiekvienas produktas turi savo pirkėją. Štampuotos plautuvės gaminamos plačiai masei, greitai ir nesudėtingai. Brangios plautuvės gamyba virinimo būdu užtrunka pusę darbo dienos, todėl ir kaina išauga. Galit pastebėti, kad ir gilesni jų dubenys. Ir jos tikrai sėkmingai pardavinėjamos, kitaip gamyklai net minties nebūtų daryti prabangesnius gaminius. Ir čia diskusija gali būti be pabaigos. Tiesiog kas ką nori, tas tą renkasi.  smile.gif


drinks_cheers.gif
be to, brangių plautuvių (ir apskritai, brangių daiktų) dizainą ir funkcionalumą sukurti kainuoja didelius pinigus. Ji turi atrodyti išskirtinė, kad atsirastų žmonių, pasirengusių mokėti 10 kartų brangiau nei už masinės gamybos plautuvę. Kiekvienam pagal galimybes ir pagal poreikius ax.gif

Nuvažiuosiu apžiūrėti, kaip ta kriauklė atrodo gyvai. Nes vaizdas iš paveiksliuko neretai būna vienoks, o gyvai apžiūrėjus pasidaro aišku, kodėl yra tokie kainų skirtumai...

Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2015 06 25, 09:35)

Nuvažiuosiu apžiūrėti, kaip ta kriauklė atrodo gyvai. Nes vaizdas iš paveiksliuko neretai būna vienoks, o gyvai apžiūrėjus pasidaro aišku, kodėl yra tokie kainų skirtumai...

Žinoma geriausia pamatyti gyvai, tada viskas daug aiškiau pasidaro. Tik kaip minėjau, klausinėkit visko.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 06 25, 09:54)
Žinoma geriausia pamatyti gyvai, tada viskas daug aiškiau pasidaro. Tik kaip minėjau, klausinėkit visko.


O į ką reiktų atkreipti dėmesį renkantis plieninę kriauklę g.gif jei atvirai, tai net nelabai įsivaizduoju, ko reiktų klausti...

galiu tik pasakyti, ar modelis gražus, ar gražiai padarytas unsure.gif
Atsakyti